Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi lehet az igazság az Omegát...

Mi lehet az igazság az Omegát verő Taxis ügyben?

Figyelt kérdés

Video a nyilatkozatok. [link]


"Ahogy megírtuk, kórházba vitték az Omega két tagját, miután egy taxis brutálisan bántalmazta őket. Hétfő reggel a Class Fm reggeli műsorába telefonált be H. Zoltán, a budapesti taxis, aki megverte Benkő Lászlót és Debreczeni Ferencet. Állítja, a zenészek részegek voltak.... "


[link]


Mi lehet az igazság? Egyrészt az énekesek állandóan piálnak meg drogoznak, hogy bírják a tempót és mert ez az életük. A taxis meg miért ütné le ok nélkül a fuvarját ? Másrész pedig, ők a nemzet omegája és a szívünkbe fogadtuk őket. Kinek lehet igaza?


Lehet egy közös félreértés volt? Lehet az omegások is ittak plusz el akarták küldeni az érkező taxist aki késtt és annak ez nem tetszett? Vagy csupán le akarták ütni a taxist mert alig van fellépésük és valakin tombolni kell? A gesztikulációjukból, verbális kommunikációból mit vonsz le? Video fent?


2014. júl. 21. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Ismerve Benkőt, kizárt, hogy rátámadjon egy taxisra vagy akárkire, még ha iszogat akkor sem, nem így ismerjük, és már jó pár éve ismerjük személyesen. :)
2014. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem túlkokózták magukat a vén zsíroshajú rockerek és pánkoskodtak egyet.
2014. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

a taxitársaság, akiknek az alkalmazásában áll az illető taxis, az egyik ismerősöm apjának a cége, és iszonyat bunkó ember mindkettő, apa is, fia is.


ezt muszáj volt megosztanom veletek. :D

2014. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
1-es vagyok. Nem tudom miért kell lepontozni, rokonságot csak ismerem jól, és ha Laci nem is itt lakik, attól még gyakran találkozunk.
2014. júl. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én egyik felet sem ismerem, ott sem voltam, a nyilatkozatokból nekem az jön le, hogy az igazság valahogy félúton van.

Nem hittem el már elsőre sem, hogy a természetesen színjózan zenészek teljesen ártatlanok lennének a vita kirobbanásában, csak a böhöm nagy taxis támadt rájuk ok nélkül vadul. Annak viszont a sértegetésre padlógázzal el kellett volna húznia, nem pedig verekedni.

Most védi magát mindenki ahogy tudja.


Amúgy meg ha hajnalban valaki taxit rendel, akkor egy 20 perc simán belefér. Ha nekem kellett valamikor taxit rendelni éjjel vagy hajnalban, akkor mondta a diszpécser, hogy egy pillanat, majd egy perc múlva visszakapcsolt és mondta, hogy azonnal megy a kocsi vagy x perc múlva ér oda a kolléga.

2014. júl. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mivel telefonon vagyok, csak a reggeli radioba levo nyilatkozatokat hallottam, kicsit gyanus volt az ‘’Omega‘’ stilusa ahogy beszelt, olyan flegma, meg ,h majd en megmutatom ,h ki vagyok. valamint az h parbeszedbe nem ment bele az alitolagos tettessel.

nem kell pontozni, ha nem ertesz eggyet.

2014. júl. 22. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 I.B.T. ***** válasza:
Előzővel értek egyet. Miért nem akart élőben vele beszélni? Kicsit furcsa...
2014. júl. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Andizsuzsi ***** válasza:
Teljesen korrekt volt valamelyik taxitársaság vezetőjének a nyilatkozata reggel. Egy sofőr sem engedheti meg magának, hogy kiszálljon az autóból és verekedésbe keveredjen, függetlenül attól, hogy ki a kuncsaft. Ha látta, hogy azok részegek, akkor meg főleg nem. Szó nélkül sarkon kellett volna fordulnia és elhajtania.
2014. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"nem így ismerjük, és már jó pár éve ismerjük személyesen. :)"


Jó, mondjuk itt az abibi, hogy baráti társaságban nem szokott egymásra támadni az ember.Ott meg épp vége volt a bulinak és felöntöttek a tajtékra, ki tudja mit tettek vagy mivel bántották meg a taxist, aki lehet azért szállt ki, mert úgyis kevés a fuvarja és számított volna erre a jattra, ők pedig elküldték. Persze a taxis szerint a kocsiba támadtak rá az omegáék, de ezt ugye senki sem tudja.


Mindenesetre gyanús, hogy nem volt hajlandó élőben beszélni a taxissal, aki ellenben beleegyezett a beszélgetésbe és az omegáék a tesztet is visszautasították. Gyanítom valahol az lehet a dologban, hogy az omegáék lecsúsztak, már nem népszerűek, alig hívják őket. Legyünk őszinték ha egy együttes szerepléseket vállal, akkor saját kocsival soförrel utaznak, nem taxival :P

2014. júl. 22. 17:42
 10/12 anonim ***** válasza:
49%
Hmm, igazából ha Kóboron múlna fel sem lépnének. Nem erről van szó. Ugyanolyan népszerűek, ha fellépnek valahol megéri nekik, nincsenek lecsúszva, minden tag foglalkozik mással is, nincs pénzügyi gondjuk.
2014. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!