Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha lehetőséget biztosítanánk...

Ha lehetőséget biztosítanánk a hajléktalanoknak, hogy kimenjenek Afrikába, ahol nincs hideg télen, szerintetek hányan jelentkeznének a programra?

Figyelt kérdés

Tehát indítana a kormány egy programot, hogy akik kiváltották a hajléktalan igazolványt, azoknak adna a kormány ingyen egy egyirányú repjegyet valamelyik fekete-afrikai országba és egy iratot amivel beengedik őket. Mondanák nekik, hogy ott egész évben nyár van stb.


Szerintetek sok csöves bevállalná, vagy inkább nem élne a lehetőséggel és itthon maradna?



2014. júl. 19. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Tehát kiraknál az országukból magyarokat CSAK azért, mert nincs pénzük, szegények és az utcán élnek?
2014. júl. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem "kirakás" lenne. Aki nem akar menni azt nem küldenék.
2014. júl. 19. 14:18
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem mennének. Csak sajna azt sem tudnák hogy ilyen van mert az hogy hivatal kiváltani egy papírt az már sok... Szóval kb mindet egyesével kéne kérdezgetni.. Amúgy mennének.
2014. júl. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen kijelentéssel: hé haver megfagyni szeretnél vagy éhenhalni..

Gondolkozz már. A repjegy árát inkább használnám melegedők építésére.

2014. júl. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
És szerinted melyik afrikai város fogadna be hajléktalanokat? Vagy kitennéd őket az oroszlánok közé? A kulturált városokban ugyan úgy van fizetőeszköz, munka, stb, szóval ugyan úgy az utcán laknának, mert nem lenne pénzük. A nagyobb probléma, hogy ott a nyelvet sem értik, nem tudnának koldulni, éhen halnának. Nem jó ötlet.
2014. júl. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon gyenge troll a kérdező.
2014. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Vadkan01 ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy elmennének-e, de szerintem rossz ötlet a problémákat a szőnyeg alá söpörni vagy elküldeni melegebb éghajlatra.
2014. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
"C" típusú társakkal is lehetne ezt? Annak jobban örülnék!
2014. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Dick Esmen ***** válasza:
Valószínűleg nem sokan.
2014. júl. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem szinte senki se jelentkezne egy ilyen programra, mert nem érné meg nekik. Inkább hajléktalanok az EU-ban, mint Afrikában.
2014. júl. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!