Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért ráz ki a hideg vadai...

Miért ráz ki a hideg vadai ágnestől?

Figyelt kérdés
Nem nagyon foglalkozom a magyar politikával, de ha ezt a nőt meglátom, remegni kezdek az idegességtől. DK-s. Egyetlen magyar politikust sem szívlelem, de vadai ágnes egészen szörnyű, és még nagyon csúnya is.
2013. máj. 31. 11:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Ez iszonyatos.


[link]

2013. máj. 31. 11:41
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Nem vagy vele egyedül. Olyan ez a nőszemély, hogy gyerekeket lehetne ijesztgetni vele és akkor még meg sem szólalt...
2013. máj. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Hát szerintem is ijesztő ,BKV ellenőrnek jó lenne , de politikusnak , tanárnak semmiképpen.
2013. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik, de Úristen, mit találtam róla. :DD


[link]

2013. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Vadaitó Mágnes
2013. máj. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudom, ki hogy van vele, de ha nem tudnám, milyen múltja volt Gyurcsánynak, meg minden, akkor nekem a DK lenne az egyik legszimpatikusabb párt, és, szerintem meg, Vadai is jó politikus. Am. mielőtt valaki lepontozna, vitatkozzunk, linkeljen már valami olyat amiben nem értett vele egyet, és indokolja meg, hogy miért, kíváncsian várom az érveket, linkeket.
2013. máj. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát ezzel nem vagy egyedül. Ha meglátom a tévében, már kapcsolom is tovább.

Mondjuk Selmeczi Gabikával ugyanez a helyzet nálam.

2013. máj. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
53%
Nincs semmi baj Vadai Ágnessel szerintem ugyan olyan mint a többi parlamenti képviselő. Kérdező! neked nem azért csípi a szemed mert kimondja az Orbánkormány hibáit? :)
2013. máj. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
63%
Én is rácsodálkoztam a válaszaira. Nehogy már ilyen buta embereknek joga legyen az ország irányításához. Rá is kerestem yt-n, 1-2 parlamenti felszólalását megnézve ez az érzés tovább erősödött bennem.
2013. máj. 31. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ja itt a videó: [link]

Nézzétek meg. + Annyit még: Ne legyetek már ennyire hülyék basszus, az hogy nem sztárolja valaki az ellenzéket, főleg az ilyen butább fajtákat, az nem azt jelenti hogy az ember egyet ért a fityesz minden intézkedésével. Nem csak jobb és bal oldal van.

2013. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!