Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi szörnyű, sokkoló eredeti felvételekről? Téged is kiráz a hideg, ha ilyen szenvedő embereket látsz?

Figyelt kérdés

Csak saját felelősségre nézd végig!

http://www.youtube.com/watch?v=ZUWlOrLszRk


2010. aug. 18. 12:44
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
60%
hol van ebbe a videóban szenvedő ember?
2010. aug. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
60%
nem vagyok holokauszthuszár, sőőt, sajna a hivatalos álláspont szerint én egy bűnöző tagadó vagyok, mert megkérdőjelezek pontokat benne. de ettől függetlenül sztem ez a videó még nem egy perdöntő bizonyíték.
2010. aug. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
64%
Na ezt megkaptad Kérdező! Egyébként ez tényleg nem bizonyíték semmire.
2010. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
36%
Háhááááááá haláli! Auschwitzban is van fürdőmedence, anyám mikor volt megkérdezte, hogy miért nem nézik meg? Annyi volt csak a válasz, hogy: "nem része a túrának". Igen, nehogy véletlenül kiderüljön, hogy nem is volt olyan szörnyű ott, és "csak" párezer ember halt ott meg, természetes halállal, vagy tífuszban stb. A történelmet a győztesek írják, és a pénz (ez esetben kártérítés), motiváló lehet. De persze csak a tábori vezetés tudná mi az igazság, így csak találgatunk, lehet hogy ez a videó sem igaz. Mindenesetre elgondolkodtató...
2010. aug. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
60%
Koncentrációs tábor =/= Haláltábor
2010. aug. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:

Na ezt valóban jól megkaptam. Nem vagyok benne biztos, hogy tudok-e majd rendesen aludni mindezek után. Amúgy nem emlékszem, hogy írtam volna, hogy a fenti felvétel bármit is bizonyítana, de mindenképpen elgondolkodtató. A fenti felvételek tényleg nem bizonyítanak semmit, lehet, hogy két focimeccs, hangverseny vagy úszóverseny között jól elgázosítottak mindenkit. Ha akartok még oltani, akkor itt is tegyétek meg:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__1075..


Ezt se hagyjátok ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1045401


Itt is jól le tudtok oltani, remélem lesz olyan is, aki anyázás és tetvezés helyett megpróbál érdemben válaszolni a kérdéseimre...


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__torvenyek-jog__1044230

2010. aug. 18. 13:19
 7/53 anonim ***** válasza:
23%
KÉRDEZŐ!!!FELJELENTELEK HOLO TAGADÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. aug. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
41%

Akit bővebben érdekel a koncentrációs tábori zenekarok témája, az bőségesen olvashat róla:


[link]


[link]


Lehet történelmi műveket és visszaemlékezéseket is olvasni, nem muszáj 16 éves netnácik által reklámozott propagandát fogyasztani.

2010. aug. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
26%

ma 13:19


Ó, teljesen jól fogsz aludni, főleg ha egy nálam kevésbé lusta valaki veszi a fáradságot és feljelent, aztán járhatsz először a rendőrségre, később a bíróságra :)


De lehet, hogy ezúttal én leszek szorgalmasabb, még nem döntöttem el :)

2010. aug. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! így is napi szinten járok bíróságokra. Évek óta ügyvéd vagyok. Amúgy igazatok van, sokkal egyszerűbb feljelentéssel fenyegetni, feljelenteni, mint érdemben válaszolni néhány igen egyszerűnek tűnő, de annál kényesebb kérdésre. További szép napot! Arra ügyeljetek, hogy véletlenül se kezdjetek gondolkodni! Lehet, hogy megárt.
2010. aug. 18. 13:29
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!