Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi szörnyű, sokkoló eredeti felvételekről? Téged is kiráz a hideg, ha ilyen szenvedő embereket látsz?

Figyelt kérdés

Csak saját felelősségre nézd végig!

http://www.youtube.com/watch?v=ZUWlOrLszRk


2010. aug. 18. 12:44
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
41%

ma 13:29


Ilyenekből ügyvéd lehet? Nagy bajban van az oktatási rendszerünk.

2010. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
92%
Na most nem az ELTE-n tanulsz történelem szakot? Vagy ügyvédkedés mellett tanulod?
2010. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
31%
56% te meg fanatikus holoőrült vagy? soha nem gondoltál bele, az igazságtartalmába?
2010. aug. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
48%

Huha, most lehet hogy rossz napom van és ezért nem értem a kommentelőket és a kérdést de szerintem itt rosszul értelmezik ezt a videót, ugyanis:


Anno a háború alatt, amikor kezdtek rájönni hogy mit csinálnak a németek a zsidókkal, akkor a nácik készítettek ilyen kampány videókat, amin bemutatták, hogy a táboraikban a zsidók nagyon jó körülmények között vannak.. Szépen megrendezett tábori jelenetek stb..

Hogy valójában mi volt ott, arról ez a videó pont nem árul el semmit! Ez csak egy náci kampány videó.


Szóval most akkor egy köztudottan kamu videóról megy itt a kommentelés??

2010. aug. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
35%

ma 13:40


Adtam pár linket. Már sikerült elolvasni a cikkeket? Valamivel többet tudsz meg belőlük, mint a netnáci filmekből, amikben kb. 10-20 sornyi szájbarágós agitka van. Vagy a többi netnácihoz hasonlóan neked is a józsibarát meg a mónikasó a kultúra csúcsa, ezért egy sms-nél hosszabb szöveg már nehézséget okoz, főleg angolul?

2010. aug. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
A harmadik linkelt kérdés nem az én kérdésem, de annyira jónak tartottam, hogy gondoltam, hogy belinkelem ide. Nem, én nem tanulok történésznek, közgazdász és jogi végzettségem van. Sajnos 26 éves sem vagyok már. Amúgy nem fura, hogy az ilyen kérdések alatt minden esetben a kérdező személyét kezdik mocskolni ahelyett, hogy érdemi választ próbáljon adni bárki is?
2010. aug. 18. 13:48
 17/53 anonim ***** válasza:
34%

ma 13:47


Amint láthatod, ez a köztudott is csak úgy köztudott, hogy a kérdező nem akarja tudni, vagy úgy tesz, mintha nem tudná, és számos válaszolóval is ez a helyzet.

2010. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
68%

ma 13:48


Mi a fenére lehet itt "érdemi választ" adni?


(Amúgy épp elég érdemi a két cikk, amit belinkeltem, bár éppen 50-et is belinkelhettem volna).


Ha valaki elkezdi ordítozni, hogy lapos a Föld, arra mi az érdemi válasz? Ha valaki elkezdi állítani, hogy 2x2=3, arra mi az érdemi válasz?

2010. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
58%

Ja. Én elismerem hogy szar vagyok történelemből, de pl. erről a videóról láttam dokumentumfilmet. Ezért nem értem itt a kommenteket.

Linkeljetek be "igazi" videókat, és akkor beszélhetünk arról, hogy mi volt ott, vagy mi nem volt.

2010. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Én olvasom, amit angolul linkeltél. Nagyon érdekes történet. Ugye a gyerekeket, időseket, és a munkaképtelen asszonyokat rögtön a táborba érkezés után elgázosították? Hogyan? A zuhanyrózsából ömlött a Zyklon_B granulátum? Esetleg a pár évvel későbbi történetek az ún. bedobónyílásokról az igazak? Melyiket is kell elhinni a jelenleg érvényes dogmák szerint? Jól vettem ki a szavaidból, hogy a nácik megkérték az érkezéskor elgázosított táborlakó gyerekeket, hogy egy propagandafelvétel kedvéért érezzék szemmel láthatólag jól magukat az amúgy nem létező tábori oviban?
2010. aug. 18. 13:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!