Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi szörnyű, sokkoló eredeti felvételekről? Téged is kiráz a hideg, ha ilyen szenvedő embereket látsz?

Figyelt kérdés

Csak saját felelősségre nézd végig!

http://www.youtube.com/watch?v=ZUWlOrLszRk


2010. aug. 18. 12:44
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
10%
Lehet, hogy én most nagyon gonosznak fogok tűnni, de azt kell mondanom, ha igaz is ami történt, megmondom őszintén, megérdemelték.
2010. aug. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
44%
56%, nem értelek... mindenki netnáci, aki megkérdőjelezi a holokausztot? Nem lehet, hogy csak tudnak gondolkodni? És mint ember, kételkednek, utánajárnak stb.? Én nem vagyok náci! kikérem magamnak a pitiáner kis szemétkedéseidet, csak mindössze megnézem mindkét álláspontot, és elgondolkodom rajta. Elgondolkodom, hogy most kinek van igaza! Ez most bűn? Lecsuknál, leköpnél, megvernél engem? Mert nem mondom ki, mint egy bégető birka azt, hogy IGEEEN IGAZ AZ EGÉSZ HISZEK BENNE SZÍNTISZTA IGAZSÁG! Nem hiszem, hogy ennyi értelem nem szorult a fejedbe.
2010. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
64%
Ja és igen, Cole valóban nem történész, de most ezt felejtsük el. Most ha megnézed azt a filmet amit ő csinált, ha történész, hanem nem lehet igazságtartalma annak amit mond? Csak az lehet igaz amit a történészek mondanak? Ha én magánszemélyként, pusztán logikával, józan paraszti ésszel (ahogy Cole is csinálja) kételkedek valamiben, akkor az nem lehet igaz? Igen hülyeségeket beszélsz...
2010. aug. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Vicc az egész, belinkeltem egy kiváló filmet, amit amúgy anno elsőként töltöttem fel a netre magyar nyelven (most lehet még jobban utálni), és lássatok csodát, mi történik elkezdik a film készítőjének személyét támadni: "nem is történész, zugtörténész, stb."


Mi lenne, ha egyszer az életben érdemben tudna valami nagyokos hozzászólni? Miért van az, hogy David Cole 1992-ben készült kiváló filmjében elhangzottakat nem próbálták megcáfolni? Miért mindig csak a film készítőjének/feltöltőjének személyét kezdik támadni? Most akkor ki hazudik a filmben? A "nemistörténész" David Cole hazudik, amikor ő csak kérdez? Kérdezve hazudik? :) Kedves hozzáértő, aki unja már, hogy gyakran linkelik neki David Cole-t! Elárulnád nekünk, hogy Cole hol hazudik? Cole melyik kérdése hazug, már ha létezik ilyen, hogy a kérdező kérdezve hazudik... Mi van akkor ha a válaszadók (az idegenvezetők, a múzeumigazgató) adnak nyilvánvalóan ellentmondásos válaszokat, ill. ők hazudnak?


Szerintem minden értelmes ember számára teljesen egyértelmű lesz, hogy ki hazudik, ha megnézi a filmet. Nem véletlen, hogy egyesek elérték, hogy több tucatszor letörölték különböző videómegosztókról.

2010. aug. 18. 15:44
 35/53 A kérdező kommentje:

Aki furának és elgondolkodtatónak találja, hogy David Cole zsidó származású " nemtörténész " gondolkodó az amúgy pofonegyszerű kérdéseire ennyire ellentmondó, nyilvánvalóan hazug válaszokat kapott, az náci, de minimum antiszemita propagandát terjeszt? Ezt egy kicsit kifejtenéd? Amúgy mit értesz antiszemitizmus alatt? Én megpróbáltam összefoglalni, hogy szerintem hogyan lesz valakiből antiszemita :)


http://www.youtube.com/watch?v=WeNrk6Zpbyo


Javíts ki, ha tévedtem, vagy kihagytam volna valamit! Itt is hozzászólhatsz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__110..

2010. aug. 18. 15:59
 36/53 anonim ***** válasza:

Ez sima propaganda, a mostani amerikai kormány se készit hivatalos gvantanamoi videókat a fogjok kinzásáról.

Akkoriban még nem volt az öröknél videos telefon hogy felvegyék amint épp halára vernek valakit.


http://www.youtube.com/watch?v=B7EpXqBhogo&feature=related

2010. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Náci propaganda? Annyira alaposak voltak, hogy építettek egy könyvtárat, egy bordélyt, focipályát, egy működő postát, orvosi rendelőt, tábori konyhát és kórházat stb. az elgázosításra váró, de az ellen különös módon soha fel nem lázadó zsidók számára? Még Lagergeld nevű pénzt is nyomtak? A táborba érkezéskor már korábban elgázosított gyerekeket a gaz nácik kérték meg, hogy egy propagandafelvétel kedvéért érezzék szemmel láthatólag jól magukat az amúgy nem is létező tábori oviban?
2010. aug. 19. 07:33
 38/53 anonim ***** válasza:
38%

15:12


"Miért zavar az bárkit, ha én mint magánszemély nem hiszem el, hogy ez meg ez történt."


Ez SENKIT nem zavar, nem is azért született a holokauszttagadás-ellenes törvény, mert valakik "kételkednek". Az ellen sincs törvény, hogy valaki laposnak tartsa a Földet, mint ahogy nem tilos hinni az ufókban sem.


A törvény reakció egy társadalmi jelenségre, arra, hogy egyesek folyamatosan propagálják a holokauszttagadást, és szinte minden esetben gúnyosan, sokak méltóságát sértve, és szélsőséges gondolatokkal összefüggésben.


A törvény tiltja a kegyeletsértést, garázdaságot és sok minden olyan cselekményt, ami csupán "zavaró" vagy megalázó vagy illetlen, noha anyagi kárt nem okoz. Mindez nem a szólás vagy a gondolat szabadságának sértése, hanem csupán a közrend védelme a szemétkedéstől.


A holokauszttagadást tiltó törvény a bukóskodás ellen irányul, a történészi munkát nem korlátozza. A kurucinfó "hollókoszt"-ozása és "holokamu"-zása nem történészi munka.

2010. aug. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

15:23


"mindenki netnáci, aki megkérdőjelezi a holokausztot?"


Itt szó sincs "megkérdőjelezésről". Itt arról van szó, hogy egyesek cinikus módon náci propagandafilmeket használnak fel a holokauszttagadás reklámozására. Ez nem megkérdőjelezés, hanem megtévesztés, amire nem mentség, hogy esetleg önbecsapással egyidőben történik.

2010. aug. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:

ma 07:33


Mi lenne, ha egyszer kijelentő mondatokban elmondanád, szerinted mi történt? Így nehéz komolyan venni téged, hogy csak kérdezel és nem állítasz semmit.

2010. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!