Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed az alábbi...

Mi a véleményed az alábbi szörnyű, sokkoló eredeti felvételekről? Téged is kiráz a hideg, ha ilyen szenvedő embereket látsz?

Figyelt kérdés

Csak saját felelősségre nézd végig!

http://www.youtube.com/watch?v=ZUWlOrLszRk


2010. aug. 18. 12:44
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
75%

"Amúgy nem fura, hogy az ilyen kérdések alatt minden esetben a kérdező személyét kezdik mocskolni ahelyett, hogy érdemi választ próbáljon adni bárki is?"


Hol mocskoltalak? Csak érdekelt, mert a linkelt kérdésekre anno válaszoltam. Ennyi. Már neked is üldözési mániád van?

2010. aug. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
67%

ma 13:55


Akkor lennél gerinces (bár okos akkor sem), ha kijelentő módban elmondanád, hogy szerinted valójában hogyan történt a holokauszt és milyen volt az élet a koncentrációs táborokban. De te csak lököd a süket dumát, hogy "nem bizonyít semmit, de elgondolkodtató", meg a sok kérdés formában közölt gúnyos sejtetést. Mert még gyáva is vagy, túl azon, hogy milyen szégyenletes álláspontot védesz.

2010. aug. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Nem te mocskolódtál, ez egy általános tendencia. Az imént kérte valaki, hogy linkeljen valaki hitelesebb filmeket. Hát legyen. Nézzük meg egy antiszemitának és zsidóellenesnek távolról sem mondható zsidó történész hazugságokat leleplező dokumentumfilmjét az ún gázkamrákról:


http://www.youtube.com/watch?v=Uwg2FwN9SNo


Jó szórakozást!

2010. aug. 18. 14:00
 24/53 A kérdező kommentje:

Kedves ma 14:00!


Azt hiszem az imént linkelt egy órás dokumentumfilm választ ad a kérdésedre. Ha nem, akkor jelezd és szívesen leírom, hogy szerintem mi és hogyan történt.


Üdv: a gerinctelen buta szemét tetű kérdező

2010. aug. 18. 14:11
 25/53 anonim ***** válasza:
57%

ma 14:00


Na, megint Cole-nál tartunk, aki akkora történész, hogy még le sem érettségizett, nemhogy elvégezte volna a történelem szakot. Óriási szaktekintély, nyilván neki van igaza a 23 éves korában készült filmjével, nem a szakmának.

2010. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
62%

ma 14:11


Írd le röviden, mi történt szerinted. Cole nem érdekel, már unom, hogy az összes netnáci ugyanezt a Cole-filmet linkeli be mindig mint a mindenek felett álló megfellebbezhetetlen egyedül igaz kinyilatkoztatást.

2010. aug. 18. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
51%
Miért kell állandóan lenácizni azt, aki megkérdőjelezi a holokauszt bizonyos részleteit? Ha én azt mondom, hogy Mátyás nem is volt annyira igazságos, akkor engem minek nevezel? Merthogy Mátyás igazságossága is megkérdőjelezett mostanság. Egyébként csak, hogy tudd, én meg azon vagyok kiakadva, hogy István királyunkat szentté avatták. Mégis mi a nyavajától volt akkora szent? Attól, hogy egy csomó embert nem is akárhogy kivégeztetett? Miért csak a holokauszt megkérdőjelezése háborít fel mindenkit?
2010. aug. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
49%

"Miért kell állandóan lenácizni azt, aki megkérdőjelezi a holokauszt bizonyos részleteit?"


A Cole-követők nem "részleteket kérdőjeleznek meg" (azt a történészek szokták csinálni), hanem gúnyolódnak a holokauszton, kétségeket igyekeznek ébreszteni vele kapcsolatban, célozgatnak, csúsztatgatnak, viccelődnek, aztán pedig visszavonulnak az olyan szövegek védőbástyái mögé, mint "én csak kérdezek", meg "ez nem bizonyít semmit, de elgondolkodtató" és "a tatárjárás tagadása is bűn?" stb.


Azért a holotagadás bűncselekmény, mert ez jelent társadalmi problémát, erre kellett jogszabályt csinálni. Mátyáskirály-tagadókból nincs olyan dömping, ami a jogalkotók közbelépését igényelné.


Cole nem történész, a Cole-t követő "holokauszt-revizionisták" szintén nem azok, hanem egyszerűen az antiszemita propaganda terjesztői. A holotagadás elleni törvény nem a történészek, hanem a cole-isták ellen irányul.

2010. aug. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
43%
De miért nincs valakinek joga valamit nem elhinni. Ez már egy kicsit erőltetett. Miért zavar az bárkit, ha én mint magánszemély nem hiszem el, hogy ez meg ez történt. Mi közük van hozzá, ha én ezt bárkinek elmondom? Az odáig rendben van, hogy tanárok ne tanítsanak a diákoknak ilyet, de ahhoz mi közük van, ha én ezt a nézetemet megosztom valakivel, valakikkel.
2010. aug. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
30%
Bocsi, egy-két kérdőjel lemaradt, most pótolom: ??
2010. aug. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!