Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Európai benzinárak szerinte...

Az Európai benzinárak szerintetek jogos a mi minimálbérünkhöz?

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2014. júl. 15. 11:52
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Nos így gondolkodnak a politikusaink is..
2014. júl. 15. 14:19
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

A jövedéki adó miatt drága a benzin. HA királyunk úgy akarná megtehetné,hogy jócskán csökkenti eme adófajtát a benzin tekintetében,de nem teszi,mert kell a zsozsó...neki addig is van céges autója, útiköltség térítése, benzin pénze, lakhatási támogatás, céges telefon és céges laptop...stb.

Ne használj autót.


Járjon mindenki BKV-val, nyáron meleg, télen hideg, télen nyáron büdös és retkes. Igazi szocializáló környezet, ahol minden nap "Ismerd meg embertársaid" kurzuson vehetsz részt,ha akarod,ha nem. Az intim szférád itt közösségi ügy,mindenki a lábadra lép, a szádba liheg,persze csak ha állsz. Ülve más ülepét szagolhatod, s közben a sajátod az ülésre ragad...Vár téged is BKV!

2014. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Egy minimálbéres bizony ne járjon autóval! Tőlünk Nyugatabbra se használ annyi minimálbéres autót, mint Magyarországon.
2014. júl. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

# 22:

120 fős faluban élek a nyugati határnál. Nincs BKV és ha nem lenne autó, meg lennénk lőve. Még a busz is csak óránként jár és abból is csak pár jön be a faluba... Now what?


# 23:

Németországban a gyári munkások is BMW-vel és Audi-val járnak. A saját szememmel láttam... Veszélyes dolog a párhuzam vonása a nyugati országokkal, mert igencsak kétélű fegyver tud lenni.

2014. júl. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Egy német gyári munkás mocskosul nem minimálbért keres ám.
2014. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
erre akkor kell gondolni mikor egy ilyen faluba koltozol.
2014. júl. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Ez a 68% átlagon felül hülye:D
2014. júl. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ja, persze! BMW-vel, Audival biztos hogy nem egy egyszerű szalagmunkás jár. Ha meg igen, akkor ott a másik kérdés, hogy milyen is az az Audi. Mert egy 1990-es Audit már megkapsz 2000 €-ért is, de a jobbak 15.000 €-tól indulnak. Azért a jobb bérek ellenére a németeknél sem az aljanép jár ilyen autókkal.
2014. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

# 26:

Nem én költöztem ide, hanem ide születtem. :)


# 28:

és nézz mélyen magadba. Egy átlag gyári munkás, hol engedheti meg magának a néhány ezer eurós autót?

és akkor # 25: nem keresnek túl sokat ottani viszonyokat nézve... Csak akkor, amikor 1000 euró alatt senki nem keres, az árak viszont magyar színvonalon vannak; hát van mit félre tenni.


Fun fact: a kínai minimálbér elérte a magyar szintet, pár napja olvastam.

2014. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

# 28:

Ja azt kihagytam, hogy soha nem felejtem el, amikor néztem az RTL-t (nem a magyart, hanem a németet) és valami munkanélküli, segélyen "tengődő" férfival csináltak riportot, aki kerek perec megmondta, hogy a segélyből simán ki tud menni nyaranta Hawaiire nyaralni. Én meg csak néztem.

2014. júl. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!