Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz=Csúcs benzinárak? A...

Fidesz=Csúcs benzinárak? A 2/3-ával nem tudna valamit intézni? - például jöv. Adó csökkentés vagy valami.

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 16:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
81%
Adócsökkentés? Hol élsz te? AdóEMELÉSEK lesznek itt, ja hogy Orbán nem ezt mondta?...
2010. dec. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
majd a Fidesz befolyásolni tudja a kőolaj világpiaci árát
2010. dec. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

De. Tudna. Pl csokkenthetne a rajta levo temerdek jovedeki adot. Vagy a total igazsagtalan mindenfele sarcokat amik a gepjarmutulajdonosokon vannak!! Nem tudom mi az altalanos helyzet, de pl franciaknal fogalmuk sincs mi az a teljesitmenyado meg sulyado.. KGFB van, meg egy illetek amikor atiratod a nevedre az autot (egyszeri) oszt slussz.

Nem is leszek hulye otthon venni autot mikor az arak meg kb ugyanolyanok...

2010. dec. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Amikor pár éve az MSZP-kormány alatt csúcson volt a benzinár, a FIDESZ követelte a jövedéki adó csökkentését. Még a parlamentnek is benyújtották. Tessék most azt újra elővenni. Vagy egy dolog az ellenzék, más dolog a kormányzás?
2010. dec. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
17-09-nek.Én is erre akartam kitérni.Igazad van.
2010. dec. 13. 17:13
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Az adókat tudná csökkenteni. Pár éve mikor az MSZP volt volt egy hasonló vita, ahol egyből azt rebesgették, hogy ők csökkentenék a jövedéki adót. Hát, úgy látszik mégse akarják.
2010. dec. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudom, miért lenne jó ez bárkinek, amikor olyan szmog és dugó van, h ki se látunk belőle, azonkívül pár év múlva elfogy a kőolaj. Legyen csak jó drága, h ne vegyék meg.
2010. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
88%
Orbán vikrot önmaga szerint képes a világgazdasági folyamatokat átírni. Akkor miért ne írhatná át a kőolaj világpiaci árát?
2010. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

A jövőben már a csillagászok fogják megállapítani az üzemanyagok árát.

Most már a határ csillagos ég...

2010. dec. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

Benzináremelkedés minden kormány alatt van!

adócsökkentést pedig örökre felejtsd el! a Magyar állam soha nem lesz olyan helyzetben, hogy újra adót csökkenthessen!

2010. dec. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!