Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Máshol is ilyen durva tempóban...

Máshol is ilyen durva tempóban emelkednek a benzinárak?

Figyelt kérdés
Meddig marad ez így? Azt olvastam hogy amíg ezek a háborúk vannak és nem "nyugszik" meg a piac addig...
2011. febr. 25. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Van ahol (átszámolva) már most közelebb van az 500-hoz, mint a 400-hoz.

2011. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, csak ott mások a fizetések.
2011. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Törökországban?
2011. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Igen máshol is.Most pedig a libiai helyzet miatt kemény olajár emelkedés várható.
2011. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dehogy csak európa szopik mindig ennyire persze az eu többi országában nem érzik ennyire hisz ott a fizetések is magasabb. Ukránok meg megint más ügy ők inkább az oroszokhoz tartoznak még ilyen téren mint az eu-hoz.

Egyébként kanadában is a válság miatt lett 1 dollár a benzin literje de már is nyavajognak eddig 80 centért vették de ott a minimálbér 10 dollár/óránál kezdődik

azt hiszem meglepődnének ha náluk ig így szipilyoznák őket.

Életszinvonalunkhoz képest igen mi szívunk mindig a legjobban.

2011. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdésedre,hogy meddig marad ez így: nem fog csökkenni,soha szerintem.Mert hiába szűnnek meg a háborúskodások,soha többet nem fogják vissza adni a 300 forintos benzint se.De az én fizetésemhez éppen az volt még kifizethető(majdnem minimálbérért járok dolgozni 40 kilométerre van a munkahelyem,egyetlen közlekedési eszközöm az autóm,mert a hajnali busz már nem jár,amivel eddig mentem) szóval ha levesszük a benzin költségemet,akkor most kemény 25 ezerért járok dolgozni.

Szép... és sajnos nem hobbiból használom az autót,hanem egyszerűen nincs más lehetőségem.

Soha nem fogják mondjuk 100 forinttal csökkenteni az üzemanyagárat,mert akkor mi haszna lenne az államnak mégis? Nehogy már az adózott fizetésből meg lehessen élni.

2011. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!