Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a Kurucinfó? Miért...

Mi az a Kurucinfó? Miért támadják? Miért védik? Most hallok róla először.

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 20:29
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"de amikor valaki rákérdez, akkor csak a nagy kuss van."


Nincs nagy kuss, az összes cigányuszító s.zarságuk hazugság. Aztán: amit a szarjobbikról állítanak, az is mind hazugság. Hazudoznak a pártok támogatottságáról, hazudoznak a cigányhelyzetről, hazudoznak és információt másítanak meg a bűnözési statisztikákról, és bizony, ha nincs más újdonság éppen, akkor bekamuznak egy "cigányverést" (magyarverést valami kamu cigányszemély által), csak hogy a tarkopaszbarom közönségüket állandóan feltüzelt állapotban tartsák.


Ugyanazt csinálják, mint a cigányasszonyok egy 10-20 fős cigánygaleriben: b.asszák a jónép agyát, uszítanak.


Tessék, ennyire van kuss a rákérdezéssel kapcsolatban.

2014. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Eltakarodhatna már itthonról a kurucinfó jobbikostól, a bűnöző cigányok, akikre építkeznek, meg a sok hülye is, akik bedőlnek annak, hogy a világon a legnagyobb probléma az analfabéta cigány. Húzzatok el mind a jó fenébe, hagyjátok az értelmesebbjét élni.
2014. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Valamint igen, továbbra is annyira van kuss, mint az előbb írtam; teljesen. Ha esetlegesen valami érdembeni megszólalásod is lesz, ami nem azt hivatott közölni, hogy egy óriási műveletlen ****** vagy, akkor majd sikerül ezt a kusst megtörni.
2014. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
azért támadják, mert elfogult bizonyos kérdésekben. ugyanúgy mint ahogy az index vagy az origó is. + leközöl olyan híreket is, amik "tabu" témának számítanak a mai médiában.
2014. júl. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"Persze nehéz lesz, mert nem hazudnak, mivel mindenhez van forrás írva."


mondjuk ebben igaza van. attól, hogy a másikat műveletlen "angry kid" stílusban lehordod, még nem fogok igazolni az állításaidat.

2014. júl. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
fogod*
2014. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

""Persze nehéz lesz, mert nem hazudnak, mivel mindenhez van forrás írva." "


Kár, hogy soha semmihez nem mellékelnek forrást. Csak "forrást". Érted? Azaz egy csomó hazugságot, amit ők maguk írnak. Alátámasztom egyik állításommal a másikat, ezért utálták Epikuroszék Szókratészt már az ókorban is, és ez a fajta demagógia hatja át az ilyen kurucinfó-féle szennyoldalakat.


Aki az előbbi beszólásomon van fennakadva: ez a s.eggfej éppen ilyen stílusban írt, én csak viszonoztam. Semmi saram nincs ezesetben.

2014. júl. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Egyébként mielőtt még jönne a sablonszöveg, hogy micsoda egy libsi mocsokállat vagyok: az index éppolyan fos, mint a kuruckodók. Csak éppen az, hogy az egyik hiteltelen sz.ar, az bizony nem menti a másikat. Attól, hogy nem foglal az ember állást az egyik oldalon, még nem törvényszerű, hogy a másik oldalhoz kell tartoznia....
2014. júl. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. én most felkúsztam a kurucra, és a kezdőoldalon kidobott 7 főcikk közül 6-nál volt megjelölve forrás. ami kimaradt, az meg most ment le az esti rtl hírekben is.
2014. júl. 15. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Talán kövesd is le azokat a "forrásokat".
2014. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!