Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kurucinfo miért nevezik...

Kurucinfo miért nevezik nemzeti hírportálnak mikor hazaárulóként viselkedik? Oroszok pártját fogja.

Figyelt kérdés
Október 23-án a megemlékezéseken ők lesznek az ellentüntetők ?
2014. máj. 17. 16:29
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
45%
Nemtudom. Én hírportálnak sem nevezem. Egy nevetséges, igénytelen szenny. Kb a Blikk szintjén van.
2014. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
73%

Jobbikosok soha nem fogják ünnepelni az ellentüntetést, és a kuruc.info sem, mivel ők Oroszország pártiak, nem pedig Szovjetunió pártiak.

....

2014. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
38%

Nem csak az a portál változott meg az utóbbi időben, hanem más, a jobbiktól független oldal is.


Kicsit már-már tudathasadásos állapotba kerültek... én is kíváncsi leszek erre. Bár már látom magam előtt, hogy az lesz a magyarázat, hogy ők már nem azok az oroszok... :D

2014. máj. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
13%

# 2:

Fenébe, megelőztél. :D #3 voltam.

2014. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, hogy a Jobbikosok hogy vannak vele, de nekem van abban "némi" diszkrepancia, ahogy a magát nemzetinek valló párt az oroszok seggét nyalja.

Emlékeim és tanulmányaim szerint nem sok jót kaptunk eddig a ruszkiktól. 1849, 1945, 1956, 40 évnyi megszállás...

2014. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

" nem azok az oroszok"


Akkor felejtsük el a történelmet? Felejtsük el 1956 hőseit?

2014. máj. 17. 16:41
 7/41 anonim ***** válasza:
65%
Tök mindegy mit kaptunk eddig a ruszkiktól. Amit Szent Orbán csinál, az mind szép és jó. Erre van igény országunkban.
2014. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
9%

" nem azok az oroszok"

Ennyi erővel nem azok a zsidók, amcsik, stb. Vagy az más? Gondolom igen.

2014. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
94%

# 6:

Nem értem. Mire akarsz kilyukadni?

2014. máj. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
65%

Miért hazaárulás az oroszok pártján politizálni? Kinek az ellenében? Nekünk a Szovjetunióval volt bajunk, nem a mai Oroszországgal. Törökországgal is jó a viszonyunk, de ebből nem következik, hogy pl. bárki ünnepelni akarja a Mohácsi Vészt, vagy Szulejmánt. Ausztriával is jószomszédi viszonyban vagyunk, pedig a Habsburgoknak is sokat "köszönhetünk".


Teljesen más ma, kölcsönös előnyök mentén együttműködni mondjuk Oroszországgal, mint az volt a Szovjetunióval '56 idején. Annál is inkább mert azzal a hatalmas piaccal más nyugati államok is szeretnének jóban lenni.

2014. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!