Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfo mikor áll le...

A kurucinfo mikor áll le ezzel a hazaáruló viselkedéssel?

Figyelt kérdés
Miért az oroszok pártját? Majd okt. 23-án ők is megemlékeznek a hősökről, az orosz hősökről...
2014. máj. 13. 22:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

Én is sok dologban a ruszkik pártját fogom.

De 1956 nem bocsájtható meg egykönnyen.


Olyanoknak nem fogom fogni a pártját, akik egy szakállas

"nőt" választanak az eurovízió nyertesére és kifütyülik a normális, evidens embereket.

Lassan ciki lesz normálisnak lenni.

2014. máj. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
4%
Tudom az a két orosz lányka nem érdemelte meg h kifütyüljék őket, de a fütty nem is nekik szólt, hanem Oroszországnak, amit tesz az rossz. Bár nekem se tetszett h Koncsitá nyert, de akkor se lehet ezt így ketté választani h a nyugat= szakálla nő, transzvesztiták melegek, míg Oroszország= szép lányok, hetero mindenki és stbstb. Inkább nyugat mint Oroszország ahol elnyomják azokat aki "más", de nyugat is leállhatna már ezzel a pozitív diszkriminációval.
2014. máj. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

2# A szakállas nő csak a jéghegy csúcsa.


Vannak sokkal durvább dolgok nyugaton.


Például Németországban olyan szexbárok vannak, ahol állatokkal tudsz szexelni.

Ez többszörösen felülmúlja a szakállas nőt.


Vagy Svédországban nemsemleges nevelés van, lánynak nevelik a fiúkat, a fiúkat meg lánynak.


A nyugat beteges és dekadens, megérett, hogy elpusztuljon.


Ilyenkor mondok köszönetet Kádárnak, ha tönkre is tette az országot a gazdaságpolitikájával, de legalább megvédte az országot ezektől a dolgoktól.

2014. máj. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem Nyugat érett a pusztulásra, hanem az ilyen ostobák. Ezért is tart ott az ország, ahol most.

Beteges dolgokban pedig Kelet sem panaszkodhat. Nálam mindent visz a kínai embrióleves, lótuszláb. És akkor még nem írtam a többi országról.

2014. máj. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
7%
'56-ban az orosz katonák megszállóként és elnyomóként voltak itt, Ukrajna jelentős részein meg oroszok élnek, akik nem akarnak Ukrajnához tartozni. Nem ugyanaz a két forgatókönyv!
2014. máj. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Shai-Hulud ***** válasza:
68%

"Például Németországban olyan szexbárok vannak, ahol állatokkal tudsz szexelni. "

Mondd már el, hogy hol van ilyen, én negyedik éve lakom itt Münchenben, de még nem találtam ilyet!


"Ez többszörösen felülmúlja a szakállas nőt."

Valószínűleg, merthogy ez itt Németországban is éppúgy büntetendő, mint Magyarországon.


"Vagy Svédországban nemsemleges nevelés van, lánynak nevelik a fiúkat, a fiúkat meg lánynak."

Aha. Hát persze. Tudod te, mi az, hogy SEMLEGES? Mert egyrészt nem az, amit írsz, az az ELLENKEZŐ nemű.

De ha úgy lenne, ahogy írod, akkor azonnal felismernéd a svéd nőket a férfias viselkedésükről, és a svéd férfiakat a buz.is nyafogásukról. De valószínű, hogy egy szem árva svédet sem ismersz...


"A nyugat beteges és dekadens, megérett, hogy elpusztuljon."

Ja, na mostmár tudom, mire ment ki az egész. Köpködni akartál egy jót. Akkor kedves egészségedre!


"Ilyenkor mondok köszönetet Kádárnak"

Igen. Neki valóban sok mindent köszönhetünk. Sok olyan dolgot, ami miatt most is szívunk, és még sokáig szívni fogunk ebben az országban.

2014. máj. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
21%

"Pontosan miért?

Mert nem dugunk tejszínes fasszal tövig egy lovat?


Micsoda szűk látókörű, középkori gondolkodás, nem?"


Pont, hogy a fajtádé a szűk látókör. Ha nem tetszik Nyugat, akkor lehet kiköltözni Koreába pl. Sírva menekülnél vissza. A többire meg már nem is reagálok, felesleges.

2014. máj. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

7#


Nem tudom Németország melyik részében nyíltak ilyen bárok, de léteznek.A múltkor a külföldi honlapok is tele voltak vele.

[link]


A svéd modellről pedig itt olvashatsz:

[link]

A genderizmusra gondoltam, mellesleg.

2014. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
74%

Más dolog a kommunizmust utálni, meg más dolog az oroszokat.

Ma viszont Oroszország azon kevés országok egyike ami nem engedi be a nyugati liberális szennyet, és nem tudják amerikából távirányítani.

2014. máj. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Shai-Hulud ***** válasza:
61%

#9

Továbbra is fenntartom, hogy a német törvények szerint is bűncselekmény a zoofília, éppúgy mint Magyarországon.

2014. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!