Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kurucinfo mikor áll le...

A kurucinfo mikor áll le ezzel a hazaáruló viselkedéssel?

Figyelt kérdés
Miért az oroszok pártját? Majd okt. 23-án ők is megemlékeznek a hősökről, az orosz hősökről...
2014. máj. 13. 22:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
32%

#9:

"dailymail"

Ennyi erővel a hírcsárdát is linkelhetted volna. A dailymail az angliai blikk vagy velvet, ahogy tetszik, leszámítva, hogy még több kamu bulvárhírt írnak össze.

2014. máj. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%

Általánosságban... A konzervatív értékrend szép és jó. Aki azt vallja, éljen úgy. De ne fájlalja már, hogy ennek szakálla van, az meg így neveli vagy úgy neveli a gyerekeit... Mindenki élje a saját életét, és ne várja el az egész társadalomtól, hogy ugyanazon értékrendhez konvergáljon... Ne fájjon nektek a másik életmódja.:) Ne foglalkozzatok már a sajátotokén kívül más életvitelével...


Az emberek egyfajta konzervatív erkölcsösségbe való kényszerítése erőszak, az erőszakot pedig félelem szüli. Ha olyan biztosak lennétek a hagyományos erkölcsösségben, ha nem félnétek. Hanem csak élnétek úgy..

2014. máj. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
*Ha olyan biztosak lennétek a hagyományos erkölcsösségben, akkor nem félnétek*
2014. máj. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
21%

Naaa, gyertek ti kelet-útálók, ti férgek.

Nyugati mocskok, ezaz írjatok csak, hogy mit csinálnak a kínaiak, meg, hogy az oroszok, kommunisták".

Az egy dolog, hogy bal*aszok vagytok, az meg egy másik, hogy tudatlanok.

Bár a Szovjetunió nagy részét Oroszország tette ki, ez nem azt jelenti, hogy az orosz medve most is kommunista lenne. Putin anti-kommunista, csak úgy elmondom.

A nyugati világtörekvésekről, amit már előttem sokat leírtak, a nemek felcserélése, a melegség teljesen ,,normálisság" tétele és büszkeségévé tétele, és ehhez hasonló baromságok azért elegek már ahhoz, hogy én útáljam őket.

ÉLJEN A KELET !

2014. máj. 14. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Az a gáz, hogy nem csak Dailymailon jelent meg ez a cikk.Sok más külföldi, illetve magyar lapot is tudnék linkelni
2014. máj. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Shai-Hulud ***** válasza:
81%

"Naaa, gyertek ti kelet-útálók, ti férgek. "

Most éppen anyukáddal beszélgetsz? OK, hülye gyereke van, de én azért nem szidnám ennyire.


"ez nem azt jelenti, hogy az orosz medve most is kommunista lenne."

Valóban nem az. De éppen olyan nagyhatalmi törekvései vannak, és éppen annyira nem demokrácia, mint a Szovjetunió volt.


"Putin anti-kommunista, csak úgy elmondom."

Putyin. Tudod így írják át magyarra. "ty"-vel. És valóban antikommunista, viszont éppen olyan diktátor, mint az elődei voltak. Csak ő nem szocializmust, hanem államkapitalizmust épít. Az se sokkal jobb...


"A nyugati világtörekvésekről, amit már előttem sokat leírtak,...."

Ugye nem bírod, ha MÁS IS azt csinálhatja, amit ő szeretne, ha ÚGY ÉLHETNE, ahogy az jó neki? Mindenki csak igazodjon ahhoz, amit TE elképzelsz NEKI. Na ez ám a tolerancia! :-DDD


"ÉLJEN A KELET !"

Én nem is értem, miért nem vándoroltál még ki? Sok keleti ország tárt karokkal várna egy "nyugatról menekültet", például Putyinék is, de akár Észak-Koreába is mehetsz. Rajta, mire vársz még?

2014. máj. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%

#14

- senki nem mondta, hogy ne éljen a kelet.

- te mondod, hogy haljon meg a nyugat.


Én azt mondom, hogy éljen mind a kettő, nem kell megszüntetni a másikat - élni és élni hagyni..


Biztosítani kell az átjárást a két világ között.


Ha a saját életedet úgy szeretnéd élni, hogy senki sem pofázik bele, akkor élj Hollandiában.

Ha életképtelen vagy és szereted, ha megmondják neked, milyen erkölcsi rendhez igazodj az életben-maradásod érdekében, akkor pedig menj Iránba vagy Észak-Koreába...

Ha pedig egy olyan országban szeretnél élni, amire egyik sem jellemző a cselekedni képtelen, de szilárd elvekkel megáldott táborok egymásra ugatása keltette feszültség miatti kellemetlen légkörrel fűszerezve, akkor Magyarország a jó választás.


Csak megjegyzem, hogy ennek ellenére Magyarország mindig végül a nyugat felé orientálódik. A konzervatívok most a "keresztény értékek" után sírnak-rínak, de azt elfelejtik, hogy egykor a kereszténység is erőteljes nyugati hatásként pusztította el az addig jellemző évezredes pogány magyar kultúrát.


Véleményem szerint aki szélsőségesen konzervatív az lusta. Lusta alkalmazkodni a változó világ új feltételeihez, és az ebből fakadó sikertelenségéért nem magát, a saját tunyaságát, elkényelmesedettségét hibáztatja, hanem azokat, akik alkalmazkodtak és sikeresek. Lustaság és irigység egy kis félelemmel fűszerezve, kész a konzervatív beállítottság.:)

2014. máj. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#14 Rossz hirem van :-( a draga putinod egy komcsi. 75-91 a cccp komcsi partjanak volt a tagja es kgb ugynok volt. Nemtom nekem ez eleg komcsinak hangzik.
2014. máj. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerintem a szocionista bolsi-libsi Origo és Index sokkal nagyobb hazaárulók
2014. júl. 12. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!