Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi az a Kurucinfó? Miért...

Mi az a Kurucinfó? Miért támadják? Miért védik? Most hallok róla először.

Figyelt kérdés

2014. júl. 14. 20:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
42%

"Most hallok róla először."


Nem sok semmiről maradtál le.

2014. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
11%
Vajon miért nehezen hihető amit kerdeztel ? :)
2014. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
30%
Szóval ha valaki nem ismeri a Magyarországi baromságokat, már le van maradva ? PFF
2014. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Ha olyan hihetetlen hogy miért nem hallottam eddig róla leirom:

Többnyire csak indexet és origót olvasok, ezekkel meg is voltam elégedve így nem is érdeklődtem más oldalak után, aztán olvastam ezt a cikket és felkeltette az érdeklődésemet hogy milyen népszerű és gazdag lehet ha a tulajának tellet belőle 250 000 dolláros óvadékra, naggyából ennyi, ekkor hallottam először róla, azóta már látom hogy csak egy szélsőjobbos hiroldal.

2014. júl. 14. 22:36
 5/24 anonim ***** válasza:
7%
számomra akkor vált teljesn nevetségessé az oldal ( nem mintha korábban nagyra értékeltem vna) amikor a többek között MAGYARELLENES osztrák homokláda jörg haider-t gyászolták az oldalon ... egyébként minden hozzáállás vagy nézőponttól függetlenül, az oldal stílusa olyan primitív, h azt, anélkül h most sértegetni is szeretnék bárkit, csakis hasonlóan primitív emberek tudják tényleg komolyan venni.
2014. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:

"számomra akkor vált teljesn nevetségessé az oldal ( nem mintha korábban nagyra értékeltem vna) amikor a többek között MAGYARELLENES osztrák homokláda jörg haider-t gyászoltá......"


Érdekes, számomra akkor, azon a ponton vált hiteltelenné, amikor először beleolvastam, hogy miket írkálnak oda....

2014. júl. 15. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Ha tetszik, ha nem, ez a legnépszerűbb jobb oldali hírportál, az összes hírportál közül pedig a 4. Nyilván midnenki hülye, csak ti nem ;). Meglepődnétek....
2014. júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"Nyilván midnenki hülye, csak ti nem ;). Meglepődnétek...."


Ne haragudj, aki olyan égbekiáltó marhaságokat ír, mint Novákék a Kurucon, vagy aki olvasóként ennek hitelt ad, az valóban hülye.

2014. júl. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

elnézést kérek a linket meg elfelejtettem betenni a cikkről


[link]

2014. júl. 15. 13:05
 10/24 anonim ***** válasza:

8:


Linkeljél már egy égbekiáltó marhaságot! Mire gondolsz? Egyfolytában azt süketelitek, hogy a kuruc.info szerintetek hazudik egyflytában, de amikor valaki rákérdez, akkor csak a nagy kuss van. Ezt minden hülye tudja mondogatni, de hogy valamivel alá is támassza, az már egy kis önállóságot igényel, mert azt nem adta senki a szátokba.

2014. júl. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!