Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiányozna neked az RTL Klub...

Hiányozna neked az RTL Klub vagy a TV2, ha elcuccolnának?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 07:20
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

# 38

Az egész hozzászólásod erre épült ezért gondoltam ez a pár mondat elég.

A #40-s tökéletesen elmagyarázta és a többieknek is mondom akik nem értik miért csak az RTL felé irányul. Olvassatok már utána, nézzétek meg a törvényt mert a választ ott találjátok és én nem fogom nektek szájba rágni a kőkemény valóságot csak mert csukott szemmel jártok.

2014. jún. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
10%
Sok libsi agyhalott egy szennycsatornát véd. Kit érdekel, lesz helyette másik...
2014. jún. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
53%

Az a felháborító, hogy 6,5 milliárd után 5,5millió társasági adót fizettek. A jóval kisebb cégem majdnem annyit fizetett. Ők már a 19%-os sávba lennének.

Ügyes könyvelőjük van, de ezt nem fogják megúszni.

Meg kell őket cincálni és utána hazazavarni.

2014. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim válasza:

A válaszokat olvasva azt vettem észre, hogy sok ember a "letöltöm a netről" vagy "megnézem online" sorozat- vagy filmnézési módszereket részesíti előnyben. Valóban le lehet tölteni vagy megnézni online, de arról megfeledkeztek, hogy ezeket az emberek többsége szinkronnal nézi. A sorozatokra koncentrálok. Nem a fiatal sorozatjunkie-kra gondolok, akik az amerikai megjelenés napján megnézik a legújabb epizódot angol felirattal vagy anélkül, illetve 1-2 nap múlva rajongók által készített magyar felirattal. Nem, én az idősekre gondolok. Nekik is jó egy kicsit kikapcsolni.

Megértem, hogy sok ember utálja a valóságshowkat, én is gyűlölöm őket, de az a baj, hogy erre van igény. Németországban is ezek a "menők". Ha nem néznénk, akkor megszűnnének, és az tényleg jó lenne, de ki tudja, hogy kitalálnak-e másik őrültséget.

Szóval nekem igenis hiányozna az RTL Klub. Szoktam sorozatokat, filmeket angolul nézni rendszeresen, de azért hetente jó megnézni például a Castle-t. A TV2-t nem szeretem, mióta megvették vállalkozók, nincs pénz, nincs színvonal. Nem állítom, hogy az RTL Klubnál kicsivel is nagyobb színvonal lenne, de ott legalább több amerikai sorozatot adnak.

2014. jún. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:

A magam részéről én akkor is inkább az eredeti szinkront választom, ha van módom választani. Egyszerűen a magyar sziknroncsapatok mostanában nem mindig, de bosszantóan sokszor felháborítóan borzalmas szinkronmunkát végeznek. Plusz hiszek abban, hogy egy film tartalma/üzenete az eredeti nyelven jön át a legteljesebb mértékben.


Az pedig, hogy Magyarország kétharmada egyetlen idegennyelvet szem beszél egyáltalán, háromnegyede pedig nem beszél olyan mértékben, hogy megértsen rajta egy filmet vagy könyvet, részemről az a háromnegyed problémája. A mai világban, ha a szórakozást ki is zárjuk egyszerűen nem lehet meglenni nyelvtudás nélkül akkor sem.

2014. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
Hiányozna, mivel nekünk csak hét csatornánk van, és ha ez a kettő jó elmenne, akkor csak az unalmas MTV csatornák, meg az Euronews maradna, meg a c8, de ezek nem nagy számok, és tudod 70%-ban ezt a kettő csatornát nézzük!
2014. júl. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim válasza:
sose néztem egyiket se, nem hiányoznának
2014. aug. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!