Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiányozna neked az RTL Klub...

Hiányozna neked az RTL Klub vagy a TV2, ha elcuccolnának?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 07:20
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
Nekem teljesen mindegy. Nincs TV-m, mindent neten nézek.
2014. jún. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken a csatornákon csak este a híradót nézem meg és mivel összesen 2 sorozatot nézek és az egyik az RTL-en van, a másik a TV2-ön, ezért nekem hiányozna. Filmeket már nem nézek, mert idegesítő a 15 percenkénti reklám. Attól függetlenül akit zavar ez a két csatorna, az ne kapcsoljon oda, van még ezeken kívül kb 70 másik, nézheti azt, minek ócsárolni mindig valamit, valakit, ez a divat?
2014. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
93%

Számomra nem az a kérdés, h hiányozna-e, mivel igen keveset nézek tévét.

Hanem az, h nem szeretnék egy olyan világban élni, ahol csak az mehet a tévében amit az éppen regnáló politikai hatalom engedélyez. Ez volt itt 40 évig, aki nem élt benne, nem tudja. Én emiatt pártolom a sajtószabadságot, és egyáltalán nem bánom, h az RTL most végre híreket közöl, olyanokat, amik sok emberhez eddig el sem jutottak (mert csak a netes sajtóban voltak jelen).

2014. jún. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
94%
Igen hiányozna,azért vannak jó müsorok mindkettön.
2014. jún. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
79%

Látom sokan nem értik.

Az megfelelő szerintetek, ha a pártállam tönkretesz és elüldöz egy független médiacsatornát?!

Nem gondolhatjátok komolyan.


Nem a rossz műsorokról van szó. Aki szereti azokat nézi, aki nem az nem fogja meg nézni. Én nézek az RTL-n jó műsorokat, igaz tényleg este/éjszaka mennek.


Amúgy ha szerintetek a Fidesznek a célja a médiaadóval az lenne, hogy a szar műsorokat közvetítő csatornáknak ártson akkor a TV2-vel miért kivételeznek? Pedig az ugyan olyan mint az RTL. Minőség szintjén.


Itt magáról az elvről van szó. Hogy csak egy kommunista gondolná helyesnek a pártállam által kiválasztott és amúgy szabad tv csatorna tönkretételét. Nem akarok komcsizni, és nem is szoktam, de ebbe azért gondoljatok bele.


Kérdező:Én annak örülnék ha végre a Fidesz cuccolna el innen.

2014. jún. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
44%

Nem.


Az internetről tájékozódók, filmet meg mindent letudok tölteni amit akarok, és abban reklám sincs, meg akkor állítom meg amikor akarom.

2014. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
95%

mivel nem nézek tv-t nem érdekel.


Viszont szerintem ne azért cuccoljon el egy tv mert az állami intézkedések ellehetetlenik hanem azért mert senki nem nézi őket.


A független média meg vicc ma nincs olyan hogy független.

2014. jún. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
95%

Igen hiányozna, főleg most, hogy a Híradóban kezdenem igazat is mondani.


[link]

2014. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
42%
Már vagy 5 éve nem nézek TV-t úgy hogy tőlem az összes csatorna is elcuccolhatna.
2014. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim válasza:
Nem!! 2-3 hónapja nem is kapcsoltam be a tévét.
2014. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!