Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hiányozna neked az RTL Klub...

Hiányozna neked az RTL Klub vagy a TV2, ha elcuccolnának?

Figyelt kérdés

2014. jún. 18. 07:20
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
Nem nézek tévét, így egyáltalán nem is érdekel.
2014. jún. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:

Én sem nézek tévét. A filmek és sorozatok, valamint a hírek a netről érkeznek hozzám. Egyáltalán nem hiányozna...


Ráadásul sokkal jobb ez így, mert nem a csatorna mondja meg, hogy mit nézhetek, hanem kezemben van a döntés. Ráadásul reklámokat sem kell néznem állandóan (köszi reklámblokkolók!)

2014. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:

Nem. És hagyjátok már ezt a "jujj szegény független média" szharságot kérlek! Egyszerűen nem értem, hogy lehettek ennyire ostobák, csak mert ezt hangoztatják még nem kell elhinni.

Sose volt az, mindig is részre hajló volt.



Évi 30 MILLIÁRDOS bevételből (ami CSAK a reklámokból jön be!!!!) évi 4 MILLIÁRD adó szerintetek ellehetetlenít egy ekkora batárnagy céget attól, hogy "független média" legyen?

Hagyjatok már! Kit érdekel?? Tudod, hogy Én mennyi adót fizetek? Titeket ennyire érint? A 800ft-os vizitdíj miatt nem sírtak ennyien..



De.. Tudjátok mit?! Sírjatok nyugodtan, ha már a szátokba rágta a zertéelklub, hogy ez olyan rossz, mert nem lehetnek függetlenek, meg elhanyagolható a Magyar államnak ez a bevétel. Beeee beeee!

ps. nem vagyok fidesz szavazó

2014. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
43%

# 33

Reklámadót eddig is fizettek. Ez csak egy különadó kizárólag az RTL-nek és csak azért mert nem Fidesz propaganda szócső.

2014. jún. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
Kizárólag az RTL-nek? Muti már linket, ezt nem olvastam sehol.
2014. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:

én a Tv-t is kiköttetném ha anyámékat nem érdekelné, sztem a kövi generáció abszolút semmi TV-t nem fog már nézni, csak letöltött sorozatokat meg filmeket. talán jobb is lesz úgy


bár jah ha egy párté lenne minden műsor az gáz lenne

2014. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
Mostanában annyi sz*r sorozatok vannak, hogy már unalmasak. De az emberek meg szeretik. Mit szeretnek rajta ? Azért mert kiabálnak, szidják egymást és hazudoznak ? Hát én nem nézem a Barátok köztöt és a Jóban Rosszbant sem! Nem is érdekel, hogy megszűnnek vagy nem szűnnek meg.
2014. jún. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:

# 34


Gondolom a hozzászólásom többi részére érdemileg nem tudsz válaszolni, se független hivatkozást mutatni, hogy ez mióta vonatkozik csak az RTL-re.


Az más, hogy az RTL-nek fáj a legjobban, mert a befizetendő adó mértéke egyenes arányosan nő a reklámokból való bevétellel, mivel ők fossák a legtöbb reklámot a birka néző szájába, aki cserébe még meg is védi a kedves csatornát, "nehogymá bevételkiesése legyen mer ez má akkó szólászszszabaccságkórlátodzás, meg nem lesz fókusz mer szellőistvánasszonta".

2014. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:

Abszolút nem! Igaz nem is tévézek már szinte abszolút.


Engem meg nem érdekel a "független" média mese mert olyan nincs, és az ertéell is most kezdett hisztizni, hogy az ő pénzükről van szó, de amikor volt a trafik, földügy példa gyanánt akkor azokat nem annyira boncolgatták.

2014. jún. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 BlackSword ***** válasza:

35!!! Bármelyik link jó lesz neked, hiszen ott van, csak tudni kell olvasni a sorok között... Direkt úgy húzták meg az adózási sávokat, hogy egyedül az RTL essen a legmgasabb kategóriába...


Leegyszerűsítve, hogy megértsd: (triviális példa jön)

Van egy szakszervezet, amelynek Te is a tagja vagy, de amíg mindenki olyan 100 egység körül keres, Te 160 egységet... Ekkor a szakszervezet kimondja, hogy aki 150 egység fölött keres, az fizessen kétszer annyit... Ne, ez ellened van, csak éppen nem mondták ki, hanem létrehoztak egy csoportot, amiben egyedül Te szerepelsz... Ez nem ugyanaz??? DE... :D

2014. jún. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!