Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hiányozna még nekem? Vagy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányozna még nekem? Vagy mi lehet velem most?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel , lassan 1 hónapja szakítottam, nem volt más megoldás mert szinte sehova nem engedett el , állandóan azt várta el hogy csak körülötte ugráljak. Nem egyszer ültem le vele beszélni ez miatt de 2 nap után ugyanúgy folytatta a hisztit. Viszont azóta teljesen kedvetlen vagyok semmi nem tud feldobni. Hiába lennének lányok akik ismerkednének velem , nekem se kedvem se erőm hozzájuk. mit tanácsoltok ? mikor fog elmúlni ez az üresség szomorúság ?
2014. jún. 15. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány lves vagy?

A helyzet nálam ugyan az.

Eldöntöttem h hagyom a lányokat minimum 80 évre mert mindegyik gonosz és/vagy pénzre megy. Vagy pedig kiidegel, mint azt leírtad.

Qrvák nélkül is lehet boldog az ember, fel a fejjel, keress munkát vagy hobbit. Szard le a világot.

2014. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a barátommal nem múlt el... fél év szünet után újra összejöttünk. :) Ha szereted, szerintem keresd meg. :)
2014. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy szakítás mindig szívás. Az a baj, hogyha még beszélni is próbáltál vele és semmi eredménye nem volt, akkor a csaj ilyen. Visszamehetnél hozzá, mert nyilvánvalóan szereted, hiszen akkor nem is hiányozna neked, de a lány nem változna és ez biztos. Szakítanátok újra és újra. Elmúlni pedig el fog múlni, minden kapcsolatot meg kell gyászolni. Ha gondolod írj privátban, hátha tudok segíteni ha van még kérdésed!
2014. jún. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
26/f
2014. jún. 15. 19:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!