Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is ezt gondoljátok a...

Ti is ezt gondoljátok a Jobbikról?

Figyelt kérdés

Alapvetően a Jobbik iránya sok embernek, tehát még több embernek tetszhetne legalábbis szerintem, ha elhagynák ezt a még cukikampány előtti túlerőltetett zsidózást, helyenként a média által felerősített holokauszttagadást.

El kellene hagyni ezenkívül a kémiai kasztrálást, és az emberek kezébe adni a halálbüntetés ügyet is.

Ráadásul (ez már csak az én véleményem) kellene egy frissítés, vannak személyek, akik a pártot nem segítik előre.


Ami nekem tetszik a Jobbikban, és a többi embernek is:

-az EU kiadások és bevételek mérlegre vonása

-a rendőri visszaélések és kétes intézkedések megelőzése

-a bűnözés (cigánybűnözés is) visszaszorítása akár Drákói szigorral

-olyan képviselők mint pl Dúró Dóra, és ésszerű okfejtéseik


összegzésképpen, ha a Jobbik még ennél is erősebb akar lenni, akkor szerintem a szélsőjobbnál kicsit mérsékeltebb irányt kell venni.


Véleményeket, válaszokat, esetleg vitakész véleményeket szívesen várok


2014. máj. 25. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Az aztán nagyon hiteles, hogy valaki orrba-szájba zsidózik, de máról holnapra a több szavazatért abbahagyja. Egy nácinál miért lenne jobb egy elvtelen náci?
2014. máj. 26. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Budapesten több helyen top5 -ben sem lesz a párt ami azért elég elgondolkodtató szerintem."


ez budapest és lakossága durva kritikája

2014. máj. 26. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valóban így történt. A belvárosban és Budán 6. lett a Jobbik.
2014. máj. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem az, hogy a "szélsőségekkel" felhagy, több szavazót hozhat, de a személyes véleményem, hogy jobb lenne, ha az ultrakeresztény vonalat felszámolná. Rengetegen gondolják úgy, hogy a Jobbik tudná igazán visszaszorítani a bűnőzést és megvédeni a kisembert meg a magyarokat, viszont ki nem állhatják az egyházakat. A kultúra örzése rendben van, de ez már annál jóval több!
2014. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az nem lenne jó , mert akkor semmi nem különböztetné meg a Munkáspárttól.
2014. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Először az eredeti kérdésre reagálnék. A Jobbik a halálbüntetést nem csak úgy bevezetné, hanem társadalmi vitára bocsátaná. A kémiai kasztrálás pedig nem olyan durva dolog, mint amilyennek hangzik. Ez egy injekció, ami a szexuális vágyat csökkentené. Hatása visszafordítható. A kémiai kasztrálás amúgy több EU tagállamban is bevett szokás.


Nos jöjjenek a hozzászólások. A Jobbik nem egy náci párt. Soha nem volt az, és nem is lesz. Az a Jobbik, ami a programjukba le van írva.

A 2014-es országgyűlési választásokra egyedül a Jobbik tudott gazdaságpolitikai és úgy egyébként akármilyen programot felmutatni. A Jobbik gazdaságpolitikája egyáltalán nem kommunista, és egyáltalán nem megvalósíthatatlan.

Magyarország egy keresztény ország, a Jobbik tagjai pedig keresztény vallásúak. A kereszténység hozzátartozik az ország történelméhez és a kultúrához is. A vallásnak és a politikának pedig semmi köze egymáshoz.

2014. máj. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!