Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is ezt gondoljátok a...

Ti is ezt gondoljátok a Jobbikról?

Figyelt kérdés

Alapvetően a Jobbik iránya sok embernek, tehát még több embernek tetszhetne legalábbis szerintem, ha elhagynák ezt a még cukikampány előtti túlerőltetett zsidózást, helyenként a média által felerősített holokauszttagadást.

El kellene hagyni ezenkívül a kémiai kasztrálást, és az emberek kezébe adni a halálbüntetés ügyet is.

Ráadásul (ez már csak az én véleményem) kellene egy frissítés, vannak személyek, akik a pártot nem segítik előre.


Ami nekem tetszik a Jobbikban, és a többi embernek is:

-az EU kiadások és bevételek mérlegre vonása

-a rendőri visszaélések és kétes intézkedések megelőzése

-a bűnözés (cigánybűnözés is) visszaszorítása akár Drákói szigorral

-olyan képviselők mint pl Dúró Dóra, és ésszerű okfejtéseik


összegzésképpen, ha a Jobbik még ennél is erősebb akar lenni, akkor szerintem a szélsőjobbnál kicsit mérsékeltebb irányt kell venni.


Véleményeket, válaszokat, esetleg vitakész véleményeket szívesen várok


2014. máj. 25. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Túró Torta és az ésszerű okfejtések egy mondatban?
2014. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem meg a turbómagyarkodást hagyhatnák el.

A legtöbb embernek nincs rá igénye. Még 2010 előtt népszerű volt, de amióta a Fidesz mindent nemzetivé tesz és minden szupermagyar náluk, amivel lopni tudnak, azóta elég snassz.

2014. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És utólagosan hozzáteszem, hogy mint írtam véleményeket írjatok, de aki tudja magáról, hogy csak acsarkodna kímélje meg becses idejét, nem fontos attól még lejáratni magát, hogy ez egy anonim oldal. köszönöm
2014. máj. 25. 20:47
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

A Jobbiknak nem csak a zsidózást kellene elhagynia, hanem megvalósítható gazdasági programot mondani.

Ma csak azok állnak mellette, akik vagy rasszisták, vagy fogalmuk sincs arról, hogy egy ország gazdasága hogyan működik.

2014. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Ahhoz , hogy akár csak megforduljon a fejemben a Jobbikra való voksolás nagyon nem csak a rasszista kijelentéseket kéne visszavenni. Egy JOBB oldali pártnak legyen már JOBB oldali gazdasági programja. Nos ez nagyon nem az. Ez kőkommunista. Budapesten több helyen top5 -ben sem lesz a párt ami azért elég elgondolkodtató szerintem.
2014. máj. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

a top 5 egy kicsit túlzás, de egyetértek a gazdasági programos dologgal viszont. kicsit próbáljatok együttérzőek lenni, mert egy nagyon érzékeny témára tapintottam, nem

lehet teljes véleményt kifejteni a Jobbikról egy egész oldallal sem

2014. máj. 25. 21:20
 8/16 anonim ***** válasza:
52%

Most talán egy kicsit magukbaszállhatnának, mert látszik, hogy mennyi a valódi támogatójuk. A parlamentin még is rájuk adtam az egyik voksomat, mert a fideszt és az összeborulást jobban utálom, de amikor Gabika ennek kapcsán elkezdett örülni, hogy lám, milyen sokan szeretik, le tudtam volna rúgni a tévémet a polcról.

Nem, nem szeretünk. Elmentünk szavazni, mert ennyivel még megtiszteljük szeretett hazánkat, és volt aki rád szavazott, mert a többieket még jobban utálta, és tudta, hogy úgy se nyertek, de a többieket bosszantani fogja a jó eredményetek. De ettől még nem kérünk a röhejes gazdaságpolitikátokból, a nemzeti színekbe csomagolt marxista nézeteitekből, az EU ellenességetekből vagy az orosz- és arabimádatokból.

2014. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
75%

"Budapesten több helyen top5 -ben sem lesz a párt ami azért elég elgondolkodtató szerintem."


Én úgy tudom pest nem egyenlő az egész országgal.

Akkor micsodán kellene elgondolkodni? Azon, hogy elvagytok a kis burokban?

2014. máj. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Galamblélekkel nem lehet ilyen kaliberű problémákat megoldani.Az ún. mérsékeltek eddig még csak langyos semmittevésre voltak képesek.Ha valakinek nem bírja a gyomra akkor bízza másra a dolgot és álljon félre.

A holokauszttal meg már nagyon tele van a hócipőm.Mintha csak tegnap ért volna véget a 2vh!Szörnyű!Állandóan megy.

Másokat is népírtottak nemcsak őket.

2014. máj. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!