Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok mitől vagytok...

Jobbikosok mitől vagytok olyan biztosok abban h a párt felkerül?

Figyelt kérdés

Csak azért mert valahányszor azt mondom h nem valószínű h felkerülnek mert egyszerűen nincs annyi támogatójuk v ki mindig lepontoz. Pedig ez az igazság.

Elbukták már a 2006-os választást a 2010-eset a 2014-eset.

Ha lett volna esélyük már rég felkerültek volna.


Szóval mitől olyan biztos a győzelmük ?

Ez csak kérdés nem vitázni akarok.



2014. máj. 18. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok jobbikos, viszont örülnék neki ha egyszer felkerülne. Én azért vagyok benne biztos, mert előbb utóbb a nem jobbikosok is rájönnek hogy az általuk támogatott más pártok akik eddig elbuktak mégsem lesznek olyan jók. Egyébként ne csodálkozz hogy nem került még fel a jobbik, mivel egy igen fiatal pártról van szó, lehet még esélye, ha nem is négy év múlva, de előbb utóbb mindenképp, hisz látható hogy nagyobb százalékkal voksoltak rájuk, és még csak kb az ország fele ment el szavazni, sokan otthon maradtak, mert nem tudták kire nyomjanak, vagy épp megkeseredettek maradtak, mert elegük van az egészből, én is ezek közé tartozom.


A Jobbik győzzön meg valamivel, tegyen olyan dolgot ami mindenkinek jó és látványos, de különösképp nincs bajom vele, elképzelhető hogy rájuk fogom tenni a voksomat 4 év múlva, vagy ismét otthon maradok és teszek az egészre.

2014. máj. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Semmi sem biztos, de egy "föld alól" szerveződött pártként kezdte, és minden választáson egyre erősebb...
2014. máj. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
21%
Mert jelenleg a magyarországi pártok közül a Jobbiknak legnagyobb a támogatottsága.
2014. máj. 19. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Senki sem biztos benne. Nézd meg a bal oldalt. Összefogtak meg minden, most meg egymásra mutogatnak, nem is értem, hogy az idősökön kívül ki szavaz még rájuk. Illetve itt a Fidesz, aki buszokat küld a sorokra, hogy menjenek szavazni, futballnemzetet akar belőlünk csinálni, holott a csapatok nagy részében több a külföldi focista, mint a magyar, illetve olyan réteget fog meg, akiket nem érdekel a kb 50 adó amit bevezettek, mert a rezsi csökkent.

Illetve Volner János. Annó rendőr volt, nem is akármilyen, az egyedüli politikus, akinek adok a szavára (így van, engem nem Vona fogott meg)

2014. máj. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!