Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ott lesztek 6. -án tüntetni a...

Ott lesztek 6. -án tüntetni a magyar föld külföldiek általi elrablásának megállítása érdekében?


#Jobbik #tüntetés #földtörvény #magyar föld védelme #magyar nemzeti ellenállás
2014. máj. 3. 18:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
A magyar "multik" melyek max 4 országban vannak jelen Magyarországon kívül, ebihalak a Tesco, Lidl, Siemens, Mcdonald's, Audi és a többi hasonlóhoz képest.
2014. máj. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
24%
És ezzel most mit akartál mondani? :) Ez mire érv?
2014. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
24%
az alulfizető multid még mindig átlagos 50%-al több fizetést ad mint az ugyanazzal foglalkozó magyar vállalat
2014. máj. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Álszent ez a kérdés. Most akkor a multikról van szó?


Elmondanám neked, ha kimennének, legalább 1 millió ember vesztené el a munkahelyét.

Elmondanám azt is neked, hogy míg itthon kevesebb a fizetés, olcsóbb is minden (ezzel nem mondom azt, hogy nem jobb nyugaton).

Azt is elmondanám, hogy egy vállalkozásnak az a célja, hogy hasznot szerezzen, így ne csodálkozz rajta, hogy a lehető legkevesebbet fogják kifizetni. Ha többet fizetnek mint a minimálbér, azt csupán a multik közti verseny miatt, és nem a két szép szemünkért. Ha nekem lenne vállalkozásom, és az állam levinné 20 ezer forintra a minimálbért, röhögve nyomtatnám ki a szerződésmódosítást.


Ha figyeltél volna tudnád, hogy az államnak pont hogy az a célja, hogy telepakolja multival az országot. Hogy miért? Mert sok a munkanélküli, magyar vállalkozóból kevés van, ezért valamit kezdeni kell a helyzettel. Ezzel szemben, ha rendbe jön a helyzet, egyre több jogot fognak adni a munkavállalóknak, de ez egy sok, akár 20 éves folyamat lesz, és nem egy ostoba tüntetés eredménye.


Ennek eredményeként jött az új munka törvénykönyve, stb, szóval ha hőbörögni akarsz a multik miatt, jobb ha tudod, hogy ők csak azt teszik meg, amit az állam megenged nekik.


Ha szeretnéd, hogy javuljon a helyzet, tessék, lehet vállalkozni, csinálj egy multit. De a hőbörgéssel, hogy menjenek ki nem érsz semmit. Lényegében kérdező, te azt szeretnéd ezzel, hogy a magyarok nagy része az utcán haljon éhen.


És ne beszélj a nevemben, azok nevében, akik multiban dolgoznak, és ezt úgy mondom, hogy gyárban vagyok a soron, a tápláléklánc legalján.

2014. máj. 4. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy még annyit hozzátennék, ha a jobbik kerülne hatalomra, meglepődnél, hogy nem lennének azok a változások, amiket beígért. Ugyanazt tenné, mint a fidesz. Az unio maradna, egyre több multi lenne, és a többi, mert nincs más választásunk, ez van.
2014. máj. 4. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

A multi kérdés engem most nem érdekel, nem én terelem arra az irányt, engem ez a téma érdekel most.


30, látod ezért kell végre egy magyar kormány, és Jobbik képviselet az Euba hogy ne mi keringjünk e körül, hanem fordítva.

Beléptünk egy "szövetségbe" ami arról szól hogy csak mi alkalmazkodunk mindenhez, és mondunk le mindenről?

Ez az Eu ellen harcol a Jobbik.


31, rögtön a vastagon szedettben le is volt írva, kb a Mol az egyetlen multink, az is csak itt a szomszédban?

És mesze nem egy Tesco vagy McDonalds.

Ez arra érv hogy a magyaroknak rohadtul nincs multijuk külföldön, na és miért nincs?


Továbbá ott van még az a mentalitás is hogy ha külföldön 10,20x fizetések vannak dettó ugyan ezekért a munkákért, akkor miért csinálják sok helyen a kizsigerelést, kifizettetetlen túlórákat, alulfizetéseket? Ebben nem tudtok meghazudtolni, mert ezt láttam hogy így van !

És ezt nem lehet azt mondani hogy mert ilyenek a helyi "magyar" fővezérek, nekik is ki van adva hogy ennyi és ennyiből kell gazdálkodni, ha valaki többet akar a dolgozónak mehet máshova Teréz anyáskodni, de nem pl a Tescóhoz !

Meg felvennének esetleg 6 órára, de azért aki megakar maradni nyugodtan dolgozzon csak 8at?

És végeredménybe ott vagyunk hogy közmunkás bérért csinál, könnyű-közepes fizikai munkát.

De csak 500 km-el arrébb ugyan ezért, 10x annyit kap.


35, igen a te fajtád aki vevő arra hogy kizsákmányolják az embereket, talán nem véletlen, a sors fintora hogy téged is kihasználnak.


36, nem is azt mondtam hogy azonnal megváltozna minden az első évben, de olyan dolgokat mint törvényi tollvonásokat, nagyon sok mindenen segíteni.

Az áfával mahinálni, adózással, ptk, btk, elszámoltatás.

Csak avval ha helyzetbe hoznák a magyarokat hogy elvennék a nagyoktól a teljesen indokolatlan támogatásokat, és ezt oda adnák a kicsiknek, már egy csomó mindenen lehetne segíteni.

Nem vettétek még észre, hogy 5 évenként, vagyis amikor lejár az adókedvezmény, cégek jönnek mennek?

Azok tipikusan azok akik jól megszedték magukat itt, aztán mentek tovább.

Na most ha ezt a helyi kicsiknek adnák, azok már akkor is itt voltak, és ezután is itt lesznek, talán nekik kéne a segítség nem?


Mennyien vagytok ti beteges merjünk kicsik és utolsók lenni, gondolkodásúak. Bár tudom hogy egy részetek direkt ezt táplálja.

Ennyit ért a fideszeTEK, mszp-tek, liberótok, az ország megy lefelé mondjon akármit is viktor, és erősödik a "nácipárt". Ezen el kéne gondolkodni, mert nem az emberek hibája ha elégedetlenek. És elhihetitek hogy az éhes embert nem fogja meghatni az antiszemitizmus, amikor azt látja hogy ő 12 órában gürizik és nincs pénze, másoknak egész nap van idejük tüntizni hülye szobrok miatt és valahogy vidáman megélnek mellette ilyen-olyan segélyekből pénzekből amit természetesen a dolgozó adójából vonnak le. Tudod ezt az embert nem fogja érdekelni hogy ő fasiszta lesz ha hangot ad a véleményének. Az első csoport aki ez ellen a tömeg ellen fellép a nácizással (1 millió ember le lett nácizva), az lesz az első áldozata az esetleges forradalomnak ami ezek miatt fog kitörni. Még itt elbénázik az ország 4 évig, ha a fidesz kihúzza addig valahogy, de lefogadom hogy utána itt már komoly változások lesznek, egyszerűen a magyarok szégyene lenne ha minden így menne tovább ahogy most.

Lehet mondani hogy vak Jobbikos vagyok, mert csak abban vagyok hajlandó hinni hogy a magyarok és Magyarország még felfog emelkedni az én életemben, és ezt egyedül a Jobbik mint politikai párt és a hozzá hű emberek fogja megtenni a jelenlegiek közül !

2014. máj. 4. 14:17
 37/38 anonim ***** válasza:
Nem! Mert tudom hogy ezt velem együtt kevesen gondolják így, de én TÁMOGATOM, hogy a külföldiek itt földet vegyenek!
2014. máj. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Legalább 45-en vannak kint a Kossuth téren :D:D
2014. máj. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!