Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ott lesztek 6. -án tüntetni a...

Ott lesztek 6. -án tüntetni a magyar föld külföldiek általi elrablásának megállítása érdekében?


#Jobbik #tüntetés #földtörvény #magyar föld védelme #magyar nemzeti ellenállás
2014. máj. 3. 18:56
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
47%
Te tudnál venni magyar földet? Ha nem, akkor nem mindegy neked, hogy ki veszi meg? :D
2014. máj. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Nekem mindegy, hogy magyarok rabolják, vagy külföldiek. Szerintem a magyar kizsákmányolókat a külföldi kizsákmányolókkal szemben védeni kb. annyit ér, mint 5000 forintért eladni a szavazatodat. Vagy még annyit se, 5000-ből legalább be lehet rúgni.
2014. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
70%
Miért, a Jobbikosok ott voltak, amikor a törvény hatálybalépésének elnapolásáért kellett volna aláírni? Ja, hogy csak a fele! Gondolom a másik fele épp a holdon kirándult, azért nem tudták aláírni...
2014. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Nem, nem mindegy. Ha mindegy lenne akkor a magyarellenes és vagy agymosottak táborban lennék, de nem vagyok.

A magyar föld, a magyaroké.

2014. máj. 3. 19:09
 5/38 anonim ***** válasza:
97%

"A magyar föld, a magyaroké."


Nem a magyaroké, hanem a gazdag magyaroké, akik nem 10 millió ember, hanem pár 100.

2014. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
43%
Tehát akinek mindegy, az magyarellenes, és agymosott. Köszönjük szépen. Én dolgozni fogok, de ha elmeséled a főnökömnek, hogy miért vagyok távol és nem fog kirúgni, akkor eljövök veled tüntetni, ja, és ha kifizeted nekem a kieső munkabéremet.
2014. máj. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
66%

Szélsőjobbos logika: Ez azért van így, mert így van, és aki nem ért egyet, az agymosott libsibolsizsidócigánykomcsihazaáruló.


Csak egy kérdés: Van egy föld, ami ott hever parlagon. Senki sem műveli meg, a tulajdonosa el szeretné adni, de nem talál rá magyar vevőt. Maradjon az a föld parlagon, vagy inkább vegye meg egy külföldi, aki képes megművelni, másokat foglalkoztatni a földön, és eladni a terményét?

2014. máj. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
10%

A föld szabad jószág kell legyen.

Ez azt jelenti, hogy mindenféle adminisztratív terhet el kell hárítani annak szabad áramlása útjából, és igenis azé kell legyen, aki megfizeti, ezáltal meg is becsüli.


Teljes mellszélességgel támogatom azt a törvényt, amelyik nem a meglevő magyar földesurakat védi, hanem azt, hogy a fentiek szerint legyen jó gazdája.

Ha csak mekegni tud, ezt lengyelül, oláhul vagy kecskenyelven teszi, az sem ki7záró ok.


Kérdésedre válaszolva nem leszek ott, sőt demagógnak érzem az egész problémát.

2014. máj. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
66%
Nem! Sőt én teljes mellszélességgel támogatom a korlátozás feloldását. Sokkal inkább külföldiek vegyék meg és termeljék értelmesen , ezáltal munkahelyeket teremtve MAGYAROKNAK mint , hogy Orbán kiossza a haveroknak és azok hagyják parlagon rohadni. A mezőgazdaság a GDP mindösszesen 4%-ért felelős (j ó időjárás esetén!!!) , tehát mégis miért gond ha megveszik?
2014. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
92%
A probléma azért nem 100%-ig demagóg, mert azt, hogy a földtulajdonnal visszaéljenek, azt ezzel még nem zártuk ki sajnos. Viszont megnézed pl. Kishantost, ott sem sikerült megakadályozni a visszaélést, pedig nem került külföldi tulajdonba a föld... Szóval nem ezen múlik.
2014. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!