Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ott lesztek 6. -án tüntetni a...

Ott lesztek 6. -án tüntetni a magyar föld külföldiek általi elrablásának megállítása érdekében?


#Jobbik #tüntetés #földtörvény #magyar föld védelme #magyar nemzeti ellenállás
2014. máj. 3. 18:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
39%

Aztán majd a MAGYAR ember dolgozhat a MAGYAR földeken KÜLFÖLDINEK közmunkába 47e-ért. Szép kilátások.

Inkább heverjen parlagon, szerintem.

2014. máj. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
80%
Igen, sokkal jobb, ha a magyar vállalkozó zsákmányol ki. Hát mondjak valamit apukám? Nekem aztán hót mindegy, hogy egy magyar vagy egy busman bunkónak dolgozom, csak fizessen meg rendesen.
2014. máj. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
19%

Felesleges tüntetni miatta.


Vedd meg és ne add oda a külföldieknek ami nálad van ilyen egyszerű. Kellően széleskörű összefogással ez könnyen megoldható lévén, hogy elővásárlási joga van a hazaiaknak rá.


Amúgy engem is foglalkoztat a kérdés, hogy jobb ha parlagon van és maximum csak a területalapú rendszerben talicskázzák ki az uniós pénzeket, ahelyett hogy valaki megművelné, munkahelyeket teremtene, adót fizetne etc...?

Más eset nem állhat fel mint konfliktusforrás, hiszen a földtörvény ellenzői nem engednének a mammon kísértésnek és véletlenül sem adnánk el semmilyen külországinak a szent magyar termőföldet, ezért semmi esetre se tudatalatti nyakörvnek kell nekik a jogszabály saját korlátoltságuk miatt.

A hazaáruló spekuláns zöldbárók meg maguk húznak belőle hasznot, vagy pedig így is úgyis átpasszolják, a törvényeket megkerülve.

2014. máj. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Lélekben igen, személyesen nem, nem érek rá tüntetésekre járni.
2014. máj. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
81%

" Sokkal inkább külföldiek vegyék meg és termeljék értelmesen , ezáltal munkahelyeket teremtve MAGYAROKNAK mint , hogy Orbán kiossza a haveroknak és azok hagyják parlagon rohadni. A mezőgazdaság a GDP mindösszesen 4%-ért felelős (j ó időjárás esetén!!!) , tehát mégis miért gond ha megveszik?"


Csak szerinted! És mi arra a garancia, hogy jobban megfizetik majd a munkásaikat mint a "hazai zöldbárók"?


Ja, fogalmatok sincs róla.

2014. máj. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
77%
Jó, ez egy végeláthatatlan vita lesz. Miből gondolod Te, hogy a magyar ember jobban megfizetne? Semmi bizonyíték nincs arra. Teljesen mindegy, hogy a magyar zsákmányol ki, vagy a külföldi. Nem tök mindegy? Az ember az ember, jó vagy rossz, színtől, nemtől függetlenül. Ha a magyar vállalkozó dolgoztat 47ezer nettóért akkor ő a szemét, ha a külföldi, akkor meg ő. Akkor nem teljesen mindegy?
2014. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
83%
15-ös Lásd LIDL. Pont ma olvastam, hogy szegény hazaiak fizetését 3900 euróról felemelték 4100-ra. Magyarországon meg, jó ha 200 eurót keresnek, ugyan azzal a munkával a magyarok.
2014. máj. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
44%

"Miből gondolod Te, hogy a magyar ember jobban megfizetne? Semmi bizonyíték nincs arra. Teljesen mindegy, hogy a magyar zsákmányol ki, vagy a külföldi. Nem tök mindegy? Az ember az ember, jó vagy rossz, színtől, nemtől függetlenül. Ha a magyar vállalkozó dolgoztat 47ezer nettóért akkor ő a szemét, ha a külföldi, akkor meg ő. Akkor nem teljesen mindegy?"


Ti miből gondoljátok, hogy a kilfeldi majd nyugat-európai szintű béreket fog osztogatni?

És annyiból azért nem lenne mindegy, hogy az "itteni zöldbárók" kevesebb pénzt (gyengébbek kedvéért hasznot) vinnének ki az országból mint a külföldi, itthon venné meg az inputanyagokat (Áfa), satöbbi.

2014. máj. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
92%

Én nem gondolom, hogy többet adna a külföldi. Viszont teljesen mindegy, hogy melyik zsákmányol ki téged, mint kisembert.


CBA - minimálbérért, meg havi 80ezrekért szakadnak meg az emberek

Reál - ugyanez

Kisvállalkozók, xarért, húgyért dolgoztatják az embereket.


Akkor miről beszélünk? Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy kiviszi a profitot, akkor számoljuk bele, hogy a magyar meg adót csal, nem ad blokkot stb. Mondom végeláthatatlan vita lesz ebből. Ti érzelmi megfontolásból döntötök emellett, én meg nem.

2014. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
77%

"15-ös Lásd LIDL. Pont ma olvastam, hogy szegény hazaiak fizetését 3900 euróról felemelték 4100-ra. Magyarországon meg, jó ha 200 eurót keresnek, ugyan azzal a munkával a magyarok."


Én sem szeretem a LIDL-t és hasonló boltokat, de mivel bőven van tapasztalatom boltokkal kapcsolatban, el kell mondanom: a külföldi multik sokkal-sokkal jobban bánnak Magyarországon az alkalmazottakkal, mint a magyar multik (CBA, Coop), sőt, jobban is fizetnek. A maszek boltokról pedig ne is beszéljünk, ott örülj, ha be vagy jelentve szabályosan. Multinál ilyen nem fordulhat elő.

2014. máj. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!