Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ott lesztek 6. -án tüntetni a...

Ott lesztek 6. -án tüntetni a magyar föld külföldiek általi elrablásának megállítása érdekében?


#Jobbik #tüntetés #földtörvény #magyar föld védelme #magyar nemzeti ellenállás
2014. máj. 3. 18:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:

"Ti miből gondoljátok, hogy a kilfeldi majd nyugat-európai szintű béreket fog osztogatni? "


Senki nem mondja, de ne azon legyünk felháborodva, hogy nem Nyugat-Európai béreket fizetnek, amikor pl. az IKEA már lassan dupláját fizeti annak, mint amit egy magyar bolt, ugyanazért a munkáért.

2014. máj. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
16%

"Multinál ilyen nem fordulhat elő."


De a túlórát ők sem szeretik kifizetni.Viszont nemhogy elvárják, szinte köteleznek rá.

2014. máj. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:

"Hagyjuk már ezt a hülyeséget, hogy kiviszi a profitot, akkor számoljuk bele, hogy a magyar meg adót csal, nem ad blokkot stb."


Ja, nem tudom mit vártok amikor sz.rrá adóztatnak minden vállalkozást, satöbbit itthon. Persze ez nem mentség rá, de elég bevett szokás a vállalkozásokat agyonadóztatni nálunk.


Azért erről sem árt megfeledkezni, pedig abszolút nem pártolom a hazai munkáltatókat sem!

Mondjuk a végtelen vitázásnak tényleg nem sok értelme van.

Azért arra kíváncsi lennék miért is "hülyeség", hogy kiviszi a profitot. :D

2014. máj. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
12%
Azért, mert ennyi erővel Juli néni is a sarki piacról kiviszi a profitot amikor elmegy nyaralni a családjával Törökországba egy hétre. Kb. ilyen érvelés ez is.
2014. máj. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:

"Azért, mert ennyi erővel Juli néni is a sarki piacról kiviszi a profitot amikor elmegy nyaralni a családjával Törökországba egy hétre. Kb. ilyen érvelés ez is."


Szerintem meg nem, ettől valami értelmesebbet vártam.

2014. máj. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Oké, szerintem ennél komplexebb a dolog, mint, hogy "kiviszi a profitot".


[link]


Nézd meg a grafikonokat. Sok mindent elárulnak. A GDP 60%-át adják külföldi cégek idehaza, még így is, hogy kiviszik a profitjukat. Másrészt, természetesen kiviszik, egy magyar cég is ugyanezt tenné külföldön. De amíg van olyan bevételük, hogy csak az általuk fizetett adó olyan k-rva sok, hogy kb. 200 hazai tulajdonú kisvállalkozás éves bevételét teszi ki, addig szerintem ez annyira nem gond. A multi pl. lehet, hogy a profitjából idehaza támogat projekteket, felújításokat (volt nem is egy ilyen), addig a magyar kisvállalkozó, lehet, hogy valóban a bahamákon veri el a profitja 65%-át.

Az a baj, hogy a magyar vállalkozók mindig azt nézik, hogy könnyen, gyorsan lehessen meggazdagodni. Nem vagyok gazdasági szakember, nem nagyon értek hozzá, én csak olvasok, grafikonokat nézegetek, meg statisztikákat.

2014. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 A kérdező kommentje:

Látom nem értik itt sokan vagy nem akarják.

Itt elvi alapokról és hosszútávú gazdaságról beszélünk.

Szerinted Zrínyi,Mátyás,Széchenyi,Szent István,Árpád,az összes Aradi vértanú, vajon mit szólnának ehhez?


Adjuk el mindent a francba apróért mert valamiért a magyarokon kívül mindenki mindent jobban tud, végül is minek nekünk így ország?

Inkább adjuk oda annak aki többet fizet érte nem? Minek húzzuk ezt az egész szenvedést tovább ugye kedves magyar ellenesek?


Arra egyikőtök sem gondolt, hogy talán lenne ezekre a földekre rendes magyar igény is, csak mivel minden direkt elvan lehetetlenítve ami magyar, vagy igazi magyarokhoz köthető, így sajnos az ember belevan kényszerítve hogy eladja a földjét. Ha valahogy mégis megtartaná, na majd a fidesz odaadja a haveroknak akik majd felveszik a pénzt a semmire.


A magyar vállalkozások is azért vannak olyan színvonalon amilyenen, mert nem tudom észrevettétek-e de az Nav csak a magyarokra utazik.


Tessék bemenni egy kínaiba vagy akár az összesbe a városban, na vajon mennyi számlát fogtok kapni?


Tessék megnézni lehetőségeihez, hasznához képest mennyire alul fizeti és túldolgoztatja a külföldi multi a magyarokat?


Tessék megnézni a haverokhoz milyen sűrűn megy bármilyen hatóság is ellenőrizni?


Tessék megnézni hányan állnak ma ki az egyetlen magyar párt és törekvései mellett ahhoz képest hogy mekkora igény lenne a tevékenységére hogy megmentse ezt az országot a teljes lenullázástól?


Tudom egyeseknek nagyon ciki hogy mi itt magyarok vagyunk, miért is nem lehetnénk egy semmilyen embertömeg, akit mindenki más nemzet úgy rángathat akit akar.

A többi nemzetnek miért lehet olyan amúgy teljesen normális nemzeti viselkedést fenntartani, amiért a Jobbikot már szénné van nácizzák?

Másnak (elég csak az osztrákokhoz átnézni) miért lehet idézőjelben minden külföldit ilyen vagy olyan módon de kizárni a saját dolgaikból?

Ott miért nem ciki és náci ha összefog a nemzet a helyi értékek megvédéséért?


Akik így gondolkodnak hogy mindent adjunk oda az idegeneknek, azok elgondolkodtak már rajta hogy miért jönnek amazok ide, és mi miért nem megyünk oda?

Sőt, hogy miért tiltott már az is hogy csak a saját dolgainkban mi legyünk az urak, ellenben perverz módon egyenesen kívánjuk, kívánná valóvá kötelezik hogy az idegen idejöjjön?


Én azt mondom a francba az összes magyar ellenessel, az összes kripto komcsival, az összes idegeneket kiszolgáló libbolsikkal, ezeknek haverjaikból, az elmúlt 24 év mentalitásából !

Vissza Magyarországot, a magyaroknak mindenestül !

2014. máj. 3. 21:10
 28/38 A kérdező kommentje:
Maradjon addig legalább rendes magyar kézben amíg Jobbik kormány nem lesz, sem mint odaadni valami idegennek vagy árulónak.
2014. máj. 3. 21:43
 29/38 anonim ***** válasza:

Értem, és ezt hogyan magyaráznád el az Uniónak az Európai Bizottság agrártárcájának? Ezt mindenféle hátsószándék és rosszindulat nélkül kérdezem.


Mert a Jobbik mint esetleges kormánypárt, a magyar államot képviseli ami 1989 óta jogfolytonos önmagával, vagyis a Jobbik felelősséggel tartozik valamilyen szinten az elmúlt huszonnégy évvel is mint Magyarország aktuális képviselője ez esetben az EB előtt. Hiába van esetleg igazság abban amit mondasz, de jogilag és diplomáciailag nem értelmezhető, így Brüsszel nem tud vele igazán mit kezdeni, a lehető legnagyobb jóindulattal sem.

Azonkívül, hogy az EU delegáció is azokkal a hideg és vagyon vezérelte érveket sorolná fel a delegációnak, mint most a válaszadók egy része, köztük én is neked. Brüsszel pedig se az elmúlt huszonnégy évre mutogatást, se pedig a magyarok egy részének szent kapcsolatát az anyafölddel sem tudja értékelni, mert nem értelmezhető jogi keretek között, ezt most megint elismétlem.

2014. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
29%

És ha nem lesz a jobbik kormányon, akkor felkötöd magad? Komolyan, hogy lehet valaki ennyire elvakult... Az gondolom nem zavar, hogy vannak multinacionális MAGYAR vállalatok, amik KÜLFÖLDÖN csinálnak üzletet, és HAZA HOZZÁK a profitot. Mi a francért gondolod, hogy minden csak körülöttetek kiválasztott jobbikosok körül forog? A nagy magyar radikalizmusoddal kitörölheted a segged, ha nincs mit az asztalra tenni.


[link]


Tessék itt vannak a magyar multik. Gondolom az zavar, ha mondjuk gyűlölik őket külföldön, mint ahogy te is teszed az itteni multikkal.

2014. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!