Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina mióta ilyen?

Morvai Krisztina mióta ilyen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=yIGuZiMl9kw#t=43


Nekem ez a nő alapból sose volt szimpatikus, pedig jobbikos vagyok, ezért nem is nagyon foglalkoztam vele mostanában. Szerintem a párton belül több kárt csinál, mint hasznot... de nem is ez a lényeg. Régebben még egész tűrhetően nézett ki, most meg majdnem rosszul lettem, amikor megláttam. Ha valami betegsége van, akkor elnézést a kérdésért, de ha semmi baja nincs, akkor miért nem vigyáz jobban magára?



2014. ápr. 26. 18:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
75%
Mindamellett amit írtam, Morvai Krisztina a Jobbiknak az egyik oszlopa. Olyan szaktudással min ő, a Jobbikban nem túl sokan rendelkeznek. A parlamentben ő a legmegfelelőbb jelölt.
2014. ápr. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
0%
hát amúgy elég nagy idióta papír ide vagy oda
2014. ápr. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Egyetértek.

Az előző EP választásokon is azért nem szavaztam a Jobbikra, mert ő lett a listavezetőjük.


Másrészt meg elég furcsának tartom, hogy néhányan úgy gondolják, hogy 100%-ig támogatni kell mindenben egy pártot bármiféle ellenvetés nélkül, ha szimpatizálunk vele.

2014. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
65%

Ott vagy te Jobbikos ahol én mélyliberális.

Te nem csak egy taggal nem szimpatizálsz (ami annyiból áll hogy szerinted kövér), hanem ugyan azt a hülye hamis szöveget nyomod mint a Szanyi kapitány.


Szerintem semmi baj nincsen vele, ilyen az alkata, benne van abban a korban, amikor már nem minden a külsőről szól.

Szerintem te balos vagy, azoknak a szokása hogy ilyen külsőségeken fenn akadnak, mint amikor a balos "értelmiségi" neki állt kritizálni a fideszes szóvivő nő fogsorát. Nekem sem szimpatikus az a nő, de ilyet még egy noname fórumon sem írnék, mert azért ez nagyon alja színvonal.

Kb olyan mint a 10:28-asé, de ezektől én többet nem is várok. Az ilyen önmagát jellemzi.

Ami van itt videolink, abban az utána felszólaló fószer már tényleg kövér volt, ő valóban kezdhetne magával valamit.

2014. ápr. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

"Másrészt meg elég furcsának tartom, hogy néhányan úgy gondolják, hogy 100%-ig támogatni kell mindenben egy pártot bármiféle ellenvetés nélkül, ha szimpatizálunk vele."


Ez most komoly? Szerinted ebben az országban mi folyik?

Hány fideszes ellenvetést láttál te trafik, stadion ügyben?

Itt a választók arról híresek hogy bármilyen hülyeség mellé képesek vállszélességgel odaállni, holnap meg állítani akár a teljesen ellenkezőjét is !


Amikor a sok agymosott megvédi a stadionokat, ellenben Paksba (most tekintsünk el a szerződéses kétes dolgoktól) meg belekötnek. Persze ha holnap nem lenne villany amivel nézhetnék a VV Eszmeráldát akkor hápognának ám, de leginkább azt is az ellentáborra fognák.


Most komolyan tudna bármelyikőtök is értelmes érvet mondani, hogy miért "idióta" vagy hogy miért "unszimpi"?

Ha nektek az nem tetszik hogy kiáll a magyar ügyért úgy ahogy, hát lelketek rajta.

2014. ápr. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kedves Fórumozók!


Bocsánat, de nem bírom ki, hogy ne szóljak hozzá. Egyet tisztázzunk talán kevesen tudják, de Morvai Krisztinának egy elég súlyos daganatos betegségben volt része. Le a kalappal előtte, hogy így kilábalt belőle. Semmi baj a kinézetével, tény, hogy változott. De hiszen nem is csoda.. Egy betegséget követően... Az, pedig hogy alkalmas -e politikusnak nem megkérdőjelezhető. Talán azt is kevesen tudják, hogy ő nem él Brüsszelben. Folyamatosan ingázik és itthon terepmunkát végez. Járja az országot, beszél az emberekkel. Főként azokkal, akik nehéz sorsúak köztük romák és mindenféle emberek. Ebből fakadóan elmondható, hogy hiteles, mivel tisztában van az átlag magyar ember mindennapjaival, sorsával stb. Szaktudása megkérdőjelezhetetlen, sorolhatnám a szakjogász végzettségtől a PhD fokozatig. Egyetemen tanított külföldön és itthon, ENSZ bizottsági tag volt és így tovább.. Hogy miért ül ott? Azért, hogy emberek százezreit képviselje és igen szembemenjen az EU-val, akkor amikor sérül az érdekünk, nekünk magyaroknak. A Jobbikban nagyon bízom, csak ők hozhatnak el változást. Ahogy Pongrátz Gergely 56-os hős is mondta (nem szó szerint idézek): "ti vagytok, akik elhozhatják a változást". Sírt! Miért? Azért, mert nem gondolták volna, akkor 56-ban, hogy ennyire gajra fogják tenni szerencsétlen kis Hazánkat. Azt mondta, bízik a mai fiatalokban, hogy meghozzák a változást. Csak reménykedni tudok, abban, hogy igaza lesz...

Elnézést kérek mindenkitől a hosszú monológomért... Köszönöm, ha elolvassátok.. Üdv, Szebbet, egy fiatal Jobbikos

2014. máj. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!