Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok erről a videóról?

Mit gondoltok erről a videóról?

Figyelt kérdés

Balos, jobbos, szélsőjobbos... Bárki írja le őszintén a véleményét, vagy, hogy mi jut eszébe a videó láttán. Tényleg érdekel az emberek gondolata, véleménye ebben a témában.


Köszönöm :)


Bármit lehet írni


http://www.youtube.com/watch?v=By8OY6WTVE8



2013. okt. 24. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Morvai szörnyen el van hízva, biztos jó a kaja Brüsszelben.
2013. okt. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyetértek, de ha lehet kicsit más megvilágításból próbáld meg értelmezni a videót.
2013. okt. 24. 23:33
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Ott kapcsoltam ki, hogy a kisgyerekek a döglött állatokat eszik a csávó szerint. Ez már annyira hiteltelen és populista, hogy azt nem lehet komolyan venni. Nem szeretem a túlzott hatásvadászatot, csak komolytalanná tesz egy nagyon is komoly témát.

Javaslom, hogy ilyen kérdést ne éjfélkor írj ki, és akkor sokkal több választ kapsz.

2013. okt. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tomala ***** válasza:

4:30-4:50

"Feszítsé' má' trinyódra!

Ez a trinyóóó!"


:DDD

2013. okt. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
vicces srácok :D csak szivatják Krisztinát (meg pár embert a neten aki azt hiszi hogy komolyan beszélnek). Egyébként legutóbb jobbik szavazó voltam.
2013. okt. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Salx Narval ***** válasza:
Én azt vártam mikor jön Balázs a pezsgővel.:D Ennyire hülyére venni valakit, rég láttam.:D Igazából a srácokon nem csodálkoztam, látszott rajtuk, hogy alapból gyökerek, hozták a formát, nevetségessé csak Krisztina komolysága és őszinte döbbenete tette a dolgot. Nem sok cigóval lehetett dolga eddig, hogy ennyire benyelte a dumát.:D
2013. okt. 25. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 _Jessy_ ***** válasza:
65%
Ötödiknek igazsága vagyon. Csak ez a pár suhanc szivatta Morvait, meg a Jobbikot, csak buta módon nem vették ezt észre. A helyükben ezt a videót nem tettem volna közzé. Mindenesetre eléggé hervasztó az, ahogyan élnek. És aki védi őket, merthogy a mélyszegénység, meg tökömtudja, annak üzenem, hogy nem kell pénz ahhoz, hogy a szemetet, dögöt ne szerteszét szórják maguk körül, hanem legalább annyit tegyenek meg, hogy egy helyre gyűjtik.
2013. okt. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Morvai elég komoly.


De bírom ezt a nőt, egyszerre liberális(amennyire kell) is meg nemzeti is.Ritka az ilyen.

2013. okt. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az egyértelmű hogy a "bokszolók" ökörködnek, kérdés hogy ezt morvai elhiszi vagy ő fizette le őket hogy magyarázzanak a dögevésről meg atombombáról...
2013. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!