Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Morvai Krisztina mióta ilyen?

Morvai Krisztina mióta ilyen?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=yIGuZiMl9kw#t=43


Nekem ez a nő alapból sose volt szimpatikus, pedig jobbikos vagyok, ezért nem is nagyon foglalkoztam vele mostanában. Szerintem a párton belül több kárt csinál, mint hasznot... de nem is ez a lényeg. Régebben még egész tűrhetően nézett ki, most meg majdnem rosszul lettem, amikor megláttam. Ha valami betegsége van, akkor elnézést a kérdésért, de ha semmi baja nincs, akkor miért nem vigyáz jobban magára?



2014. ápr. 26. 18:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
51%
Morvai doktornő rendkívül csinos.
2014. ápr. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Öregszik, már 50 éves.


Mondjuk sosem volt vékony ám.Minél öregebb az ember annál nehezebb tud lefogyni.

2014. ápr. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Egyébként amiről a videóban beszél, már az egy külön WTF-téma lenne. Szidja az uniót de bent ül az EP-ben a jó kis ZSÍROS fizetéséért. Nem képmutatás ez egy kissé?
2014. ápr. 26. 18:50
 4/26 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2014. ápr. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
Amióta jól megy neki. Volt miből meghíznia.
2014. ápr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
79%
fideszes vagyok, de szerintem se csúnya
2014. ápr. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
71%
Még mindig nagyon jól néz ki, le a kalappal. Kérdező neked nincs semmi ízlésed.
2014. ápr. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
0%
Rá sem ismerni. Ha csak egy képet látok róla hang nélkül, lehet meg sem ismerem.
2014. ápr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 viktorvarga ***** válasza:
70%
ki nem szarja le.jól dolgozik az a lényeg..
2014. ápr. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%

Kérdező legalább ne hazudnád már ilyen gusztustalanul hogy Jobbikos vagy. Ha valaki itt unszimpatikus meg undorító akkor az te vagy.

Nem tudom nálatok mi a szokás, de mifelénk rendes embereknél nem hazudjuk magunkat valakiknek az ellentáborból, aztán meg nekiállunk személyeskedni, ráadásul egy nővel, aki sehogy sem érdemelte ki a gyűlöleted.


Neked van bátorságod megmutatni magad hogy nézel ki, vagy csak egy szánalmas gyűlölködő vagy?

2014. ápr. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!