Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A (z) (Új) Magyar Gárda...

A (z) (Új) Magyar Gárda ellenes emberkéknek erről mi a véleményük?

Figyelt kérdés

[link]


Itt konkrétan azt emelném ki, hogy egyenruha nélkül voltak. Nagyon sokan azzal fröcsögtek, hogy miért kell az egyenruha ha segíteni akarnak. Tessék most egyenruha nélkül voltak. Vélemény?


2009. dec. 22. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

A többi pártnál "reklámfogás", de a Jobbiknál/Gárdánál nem az? Honnan ez a szakrális pozíció?

Értem én, hogy szeretitek, meg minden, de én ahhoz is tudok kritikusan állni, amit szeretek. Ti miért nem?

2009. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
szerinted az a szó, hogy "lehet" mit jelent? egy szóval sem írtam, hogy tutira nem reklámfogás. azt írtam, hogy most itt nem ez a lényeg.
2009. dec. 22. 19:32
 13/22 anonim ***** válasza:
46%
A szerelem vak. Viszont nem tart sokáig.
2009. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
micsoda értelmes hozzászólások, gratulálok!
2009. dec. 22. 20:04
 15/22 anonim ***** válasza:

Az, hogy kenyeret osztanak, az tiszeletreméltó dolog, de miért kéne kihangsúlyozni, hogy ők most akkor azért csak gárdisták?

A cikk olvasásakor viszont eszembe jutott valami, amit régen úgy hívtak gulyáskommunizmus. El lehet rajta gondolkodi...

2009. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

miért nem tudtok olvasni?

"Itt konkrétan azt emelném ki, hogy egyenruha nélkül voltak. Nagyon sokan azzal fröcsögtek, hogy miért kell az egyenruha ha segíteni akarnak. Tessék most egyenruha nélkül voltak. Vélemény?"



az a lényeg, hogy egyenruha nélkül voltak.

idáig szinte minden antijobbikos abba kötött bele, hogy jajj segítettek az árvíznél meg ilyenek de mégis mekkora köcsögök mert egyenruhában voltak és miért kell egyenruhában lenni azért, hogy segítsenek.


tessék most nem egyenruhában voltak, az most totál mind1, hogy reklámfogás e vagy sem.

2009. dec. 22. 23:41
 17/22 anonim ***** válasza:
59%
mondj nekik amit akarsz érvelj ahogy szeretnél, nem érdeklik öket csak rávágják ,hogy mennyire buta vagy olvasd tovabb a kinfot blablabal. Idiota tudatlan barmok mind.
2009. dec. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Kedves előző: anyád az idióta tudatlan barom.

Kedves kérdező: le vagyok nyűgözve. A gárda a romák provokálása (létrejött a roma gárda, gondolom te sem hiszed, hogy véletlen), a sok masírozás, a félelemkeltés után képes úgy viselkedni, ahogy az eleje óta kellett volna. Lám, egyneruha és alakzat nélkül is lehet kenyeret osztani/gátat építeni, stb... Le a kalappal, rendes dolog volt tőlük. Még menőbb lenne, ha vissza se vennék az egyenruhát.

2009. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
előző elég szar ezt olvasnom folyamatosan, hogy valaki szerint a gárda az ártatlan cigányok provokálására jött létre. A rendőrség megvédi azokat akiket a cigányok terrorban tartanak? TE megvéded őket? A gárda felvonult, hogy megmutassa van még összetartás. Ennyi, nem támadott meg senkit, de tudom, szerinted a cigányok nem terrorizálnak senkit sem, az egész nem is létezik és persze dögöljön meg akiknek bajuk van, neked jó és téged csak ez érdekel. ez a röhejes.
2009. dec. 23. 14:40
 20/22 anonim ***** válasza:

"de tudom, szerinted a cigányok nem terrorizálnak senkit sem, az egész nem is létezik és persze dögöljön meg akiknek bajuk van, neked jó és téged csak ez érdekel. ez a röhejes"


Gondolatolvasó lennél? Nem ismersz, honnan tudod, hogy mit gondolok?


Igen, egyes roma csoportok terrorizálják az embereket, megvernek fiatalokat és időseket az utcán, lopják a termés a falvakban, stb... Nem állítom, hogy ez nincs így.


Csak azt mondom, hogy egyenruha nélkül is felvonulhat 200 ember bemutatni az általad emlegetett összefogást. Akkor csak egyszerű jóérzésű magyar emberek lettek volna, akik segíteni akarnak, és akik az egész országnak szimpatikusak.


De nem, ők katonát játszanak, skandálnak, vezényszavakat kiabálnak, és egyenruhában masíroznak. Ez volt a provokáció, és az ilyen agresszió hosszú távon többet árt, mint használ. Minden reakció további ellenreakciókat vált ki, és ez csak elmélyítette a társadalmi feszültségeket.


Mert nem igaz, hogy nincs más megoldás: két-háromszáz ember egyenruha nélkül is mutathatja az összefogást, milliós aláírásgyűjtésbe lehet kezdeni a közbiztonság javításáért. A gátépítéshez nem kell Gárda-csendőrség, és nem kell beállni egy politikai párt mögé, mert az pláne megijeszti a jóérzésű embereket.

2009. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!