Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fideszeseknek mi a véleményü...

A Fideszeseknek mi a véleményük Kósáról és Kubatovról a videó szemüvegén keresztül?

Figyelt kérdés

Csak mellesleg, a Jobbik folyamatosan ezt kapta minden oldalról! Ráadásul teljesen alaptalanul, koholtan, és sokkal jelentéktelenebb ügyekben.


http://www.youtube.com/watch?v=MrzrAm7sLgo&feature=player_em..


2010. ápr. 14. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én jobbikra szavaztam de szerintem ez nem olyan nagy gáz, manapság mindenkiről mindenhol vannak mindenféle adatok, de én nem vagyok paranoiás emiatt. Ez nem csalás nem visszaélés, nem veszélyes.
2010. ápr. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"A célkiválasztásoknál mind a 36 ezer 500 embert személyesen ismertük. Tehát aki ott volt, azt mindegyiket személyesen ismertük, mindegyikről tudtuk, hogy hogy hívják, hogy hány esztendős, hogy milyen erős támogatónk, mi a telefonszáma, mi a mobilszáma, mi az e-mail címe."

Tehát ismerték személyesen az összes fideszes szavazót. Nagy dolog... Állítom neked minden párt helyi képviselője tisztában van az emberek hovatartozásával.

------

"A 38 ezer emberből 22 ezernek tudtuk a telefonszámát. Tehát ez azt jelenti, hogy mondjuk automata hívásokkal a 22 ezer embert el tudod érni két órán belül, bármi történik a kampányban."

Tudták 22ezer fideszesnek minden személyes adatát. Ezt is lehet. Nálunk is sokan megadtuk az adatainkat a fidesznek.

------

"Ráadásul ismertünk 15 ezer olyan embert a városban, ennyi szavazatot kaptak a többiek, akik Páva Zsoltot elutasították. Tehát azt állítom, hogy név szerint ismertünk minden olyan embert, aki elment szavazni, és nem Páva Zsoltra szavazott."

Feljegyezték, hogy kinél voltak a névjegyzékes adatbázisukban. Tudták, hogy ki fideszes, énis tudom, hogy ki az nálunk. Tudták az előzőekből, hogy mekkore lesz a részvétel. Egyszerű kivonás, és mindent tudunk. És ez eddig legális.

------

"A rendszer maga úgy működik, hogy én látom, hogy ki mikor lépett be, mennyi adata van, mennyit módosított rajta, hány telefonszáma van, hány e-mail címe van, ha belépett, dolgozott-e benne vagy egyébként csak bekapcsolta, tehát tudom kontrollálni ezt a dolgot, és ezt a fajta adatbázis-kezelési aktivitást tudom mérni."

Van adatbázisuk az aktivistákról, amit a tagok tartanak nyilván. Ha egy tag belép tud új aktivistát felvinni elérhetőséggel, mindennel együtt. Ez sem újdonság, és nem is illegális...

------

Ezeken kívül. A magyar állam köteles minden pártnak kiadni azoknak az embereknek a névjegyzékét, akik szavazhatnak. Ebben egy cím minimum benne van, de lehet benne telefonszám is. A fideszesek szimpatizáltak a fideszes aktivistákkal, a saját szavzóikat fel is jegyezhették. Azt is tudták a több ezer aktivistától, hogy hol voltak, hol nem. Ez is legális. Innentől kezdve minden tudhatnak legálisan...

A felvétel jelenlegi hitelességét 3 mszp-s, 1 szdsz-es, 1 mdf-es ovb "szakértő" szakértette meg. Szóval amikor azt mondjuk, hogy a felvétel eredeti, és a rajta elhangzott dolgok törvénysértők, akkor az ennek az 5 embernek a véleménye.

Ilyen adatbázisbotrány minden választáskor kikerül, és mindig vizsgálódik mindenki és eddig senki nem talált bizonyítékot egyik pártnál sem. Most viszont az mszp-nél találtak, de ezt a jobbikosok is és az mszp is előszeretettel tagadja... Miért van ez így???

A legfelsőbb bíróság amúgy visszovonta az ovb döntését az ügyben, mivel a felvétel nem bizonyít semmit....

2010. ápr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!