Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A (z) (Új) Magyar Gárda...

A (z) (Új) Magyar Gárda ellenes emberkéknek erről mi a véleményük?

Figyelt kérdés

[link]


Itt konkrétan azt emelném ki, hogy egyenruha nélkül voltak. Nagyon sokan azzal fröcsögtek, hogy miért kell az egyenruha ha segíteni akarnak. Tessék most egyenruha nélkül voltak. Vélemény?


2009. dec. 22. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
25%
Kutyából nem lesz szalonna.
2009. dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%
Nekem soha nem volt problémám a Gárdázal, szerintem negy nagyon jó dolog!
2009. dec. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
24%
Szép, és jó, amit csináltak, nem is ezzel van a baj, hanem azzal amit máskor csinálnak.
2009. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
52%

Kedves kérdező, teljesen mindegy, hogy van-e rajtuk egyenruha vagy nincs: akik ide feljárnak ezzel kapcsolatban válaszolni, azok az élő fába is belekötnének, hogy meglegyen a napi jobbikozásuk.

Ahogy a vicc tartja, ha van rajta kalap, azért, ha nincs, azért.

2009. dec. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Ahogy a Jobbikosok meg a napi zsidózás érdekében látogatják erősen az oldalt.
2009. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

"ma 17:00"

igen tudom, csak van vmi ami mindig rávesz, hogy nézzem a vitaképességet az emberekben. kíváncsiság (is).


amúgy azok akik tleg belekötnek a gárdába meg a jobbikba bármiről is van szó, az kb olyan ember aki egy kérdésemre válaszolt annó.


Feltettem kérdésnek, hogy írja le valaki, hogy mely emberkék a zsidók és linkeljenek valami forrást róluk (felsoroltam egy halom embert bill gates-től kezdve bajnain át gyurcsányig havas-ig stb)


azt jött a válasz, hogy "Zsidó mind." minden indoklás nélkül


úgy hiszem, hogy egyformán undórító az az MSZP-s vagy fideszes aki szerint a cigányokat kell sajnálni meg nincs cigánybűnözés illetve nem romlott a közbiztonság nem kell félni, a magyarok a rasszisták, stb és az a Jobbikos aki zsidózik meg sig heil-ezik.


Az ember megválogathatja, hogy melyik pártot fogja preferálni, de a párt nem válogathatja meg a szimpatizánsait.

Aláírom, hogy vannak a Jobbik programjaiban(ami tudtommal még meg se jelent) olyan pontok amik hülyeségek, de baromira kíváncis lennék milyen volt a fidesz vagy mszp programja amikor alakultak, az első programjuk.

2009. dec. 22. 17:19
 7/22 anonim ***** válasza:
30%
Ugyanannyira hat meg, mint az SZDSZ régi krumpliosztásai. Reklámfogás.
2009. dec. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
lehet, de nem ez a lényeg. minden pártról így gondolkozol, vagy csak a jobbikról?
2009. dec. 22. 18:34
 9/22 anonim ***** válasza:
47%
Mert a többiről szabad, de a Jobbikról nem?
2009. dec. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
nem értem a kérdésedet.
2009. dec. 22. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!