Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy ilyen nagy...

Miért van az, hogy ilyen nagy többséggel nyert a fidesz én mégis mindenkitől csak azt hallom, hogy "mert a hülyék rájuk szavaztak"?

Figyelt kérdés
Kicsit ellentmondásos nekem, vagy vajon ennyire baloldali a környezetemben mindenki?
2014. ápr. 8. 14:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Pontosan kérdező. A magyar politika még nem érett meg a konszenzusos kormányzásra , mert mindkét oldal görcsösen megakarja változtatni és visszaállítani a másik által létrehozott dolgokat ahelyett, higy arra építkezne sajnos. Így hogy a fidesz kétszer elvitte a kétharmadot, így legalább egy csomó fontos dolgot is megtud(ott) lépni amire szükség volt. Magyarul a kiigazításokra. Meg így legalább le tudnak rakni egy stabil irányvonalat, amihez mindenki kénytelen lesz igazodni, magyarul eltörlés helyett ráépítkezés, megváltoztatás helyett finomítás. Ha mszp csinálná ezt, az alap irányvonal lefektetését akkor ugyanúgy helyeselnék, egyetértenék. Mert a mai poitikából az építkezés hiányzik.
2014. ápr. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
30%
Aki a fideszt nem szidja azt nem is tartom embernek.
2014. ápr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Mert ilyen mocskosak az emberek. Nekem a kocsimat karcolták meg, mert Fideszes vagyok...
2014. ápr. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
"Aki a fideszt nem szidja azt nem is tartom embernek." A ilyen aljas suttyók létezése sokkal nagyobb kárt okoz, mint amit egyes pártok 4 év alatt.
2014. ápr. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Az ilyenbe bele se érdemes kezdeni utolsó. Csak provokál. Ne alacsonyodj le hozzá.
2014. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Azért lesz nagy többsége a Fidesznek a parlamentben, mert a 106 egyéni választókerületből 96-ban Fideszes jelölt nyert! Ilyen egyszerű! Ahogy már előttem is leírták, az új választási rendszerben sokkal nagyobb szerepet kapott az egyéni győzelem, főleg úgy, hogy a képviselők számát is lecsökkentették 199 főre!
2014. ápr. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!!
2014. ápr. 9. 16:29
 28/31 anonim ***** válasza:

Én az ilyen, és ehhez hasonló törvények miatt félek a 2/3-adtól:

[link]

főleg úgy hogy a fidesztől sem áll messze a korrupció:

[link]



Emellett uszítja az ország különböző rétegeit egymás ellen a fidesz, érdemes békemenetes videókat megnézni, na hát az mindenről szól csak a békéről nem, na meg aki a rezsicsökkentés ellen van annak nőjjön a rezsi stb stb, ismerjük. Hihetetlenül káros az ilyen fajta belpolitika.


Ezért nem örülök a 2/3-nak. Nem kell ehhez baloldalinak lenni, én jobboldalinak vallom magam, na meg a fidesztől amúgy is nagyon messze áll a jobbolda hiába hazudják magukat jobbközépnek...

2014. ápr. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Amúgy a 2/3-nak köszönhetjük azt is hogy 14 kamupárt MILLIÁRDOKAT lopott el összesen, teljesen törvényesen. Görgessétek végig a neveket akik elfogadták ebben a formában a törvényt:

[link]


A szakma véleményét teljesen figyelmen kívül szokta hagyni a fidesz, ez itt is megtörtént.

[link]

Látható hogy szóltak nekik hogy ez nem lesz jó, mégsem változtattak rajta. Na de ők jól jöttek ki belőle, elfolyt pár százezer szavazat vélhetőleg az ellenzéktől, még ha ez milliárdokba került is, teljesen megérte nekik.


Ilyen pártnak újból 2/3-ot adni...

2014. ápr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
A szakma véleménye nem mindenható. Tíz közgazdászból tíz az harmincféle megoldást fog neked mondani, és mindengyik szentül hiszi, hogy ő sz*rta a spanyol viaszt és mennyei mannát kínálja. De ők csak egy kicsi-pici részét látják a teljes képnek ráadásul mindegyik elfogult, szóval a tanácsaik figyelembevehetők de nem elfogadandóak. A döntést azt viszont nekik kell majd meghozni. Amúgy meg valakinek mindig rossz lesz. Rimánkodni mindig fog valaki.
2014. ápr. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!