Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán ellenesek! Mi a foglalko...

Orbán ellenesek! Mi a foglalkozásotok, mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
Csak úgy kiváncsi vagyok, hogy mivel fogalkoznak azok az emberek, akik éjjel-nappal az Orbánt szidják...Az én mamám pl. éjjel-nappal az Orbánt szidja, de tudom a mamámról,hogy nem ért semmihez és szerintem a legtöbb ember nem ért semmihez...
2014. ápr. 8. 06:27
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes amúgy, hogy mindenkitől azt hallom, meg mindenhol olvasom, hogy szidják orbánt, mint a bokrot.100 ból 1 ember esetleg, aki szavazott rá.Mégis megvan a 2/3 -ad?

Furcsa dolgok vannak ebben az országban!Például az is hasonló furcsaság, hogy minél többet húznak ki a zsebünkből az államadósságra hivatkozva, az a fránya adósság csak annál jobban nő!

2014. ápr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Én mesterlövész vagyok.
2014. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Érdekes amúgy, hogy mindenkitől azt hallom, meg mindenhol olvasom, hogy szidják orbánt, mint a bokrot.100 ból 1 ember esetleg, aki szavazott rá.Mégis megvan a 2/3 -ad? "


Szerinted hogy van meg? Lefizetett külföldi magyarok, féldisznóval megvesztegett szerencsétlenek, megfélelmítések (különben nem lesz nyugdíj, kirúgnak a Fideszes főnökök), egyéb választási csalások és végül a csökkent értelmi szintű alap szavazó bázis.


Személyesen én is csak 1-2-t ismerek, de azok olyanok is.

2014. ápr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
0%

Tök mindegy ki mivel foglalkozik.

Ennek a gyűlölködésnek egy az alapja:


Sok ember olyan, mint a kiskutya.


A nagykutya tudja, hogy miért kell a postást megugatni.

A kiskutya látja ezt és eltanulja a nagytól.

Így ő is ugatja a postást, holott azt se tudja miért.

Mert csak!


Na ugyanez van itt is.


Van aki tudja miért kell útálni Orbánt és sokat vannak akik csak azért útálják mert más is útálja. Mert ezt látja!


Szóval vicc ez az egész. . . . :-D

2014. ápr. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Javít: sokat = sokan
2014. ápr. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Járművezető vagyok az XY cégnél. Hajnal 2-kor kelek, átlag 9 órát dolgozok, és 3-at utazok be a munkahelyre és haza.

Egyedül nevelem a 2 !!! gyerekem, az exem minimálbér után fizet gyt-t (kamionos a szentem, megteheti) Deviza lakáshitelem van! Ízig-vérig magyar vagyok!

Mutassatok nálam hátrányosabb helyzetű magyar embert!


(Természetesen a Jobbikra szavaztam)

2014. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Hidd el van rosszabb, aki közmunkán él. Annak se jobb.
2014. ápr. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Én arra is kíváncsi lennék, hogy annak mi a foglalkozása, aki rá szavazott. A vezérigazgatón, Fidesz haverságon, trafiktulajon, seggnyalón kívül.

2-őt ismerek szeméyesen. Az egyiknek 8 általánossal gyári munkás, a másik pedig általános iskolai magyar tanár. Remélem őt rúgják ki először, ha már nem lesz kötelező a nyelvtan.

2014. ápr. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Jogász vagyok.
2014. ápr. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Trafik tulajdonos vagyok, és Vitya az ász!
2014. ápr. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!