Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán ellenesek! Mi a foglalko...

Orbán ellenesek! Mi a foglalkozásotok, mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
Csak úgy kiváncsi vagyok, hogy mivel fogalkoznak azok az emberek, akik éjjel-nappal az Orbánt szidják...Az én mamám pl. éjjel-nappal az Orbánt szidja, de tudom a mamámról,hogy nem ért semmihez és szerintem a legtöbb ember nem ért semmihez...
2014. ápr. 8. 06:27
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%

A lassan eltűnő középosztály szidja Orbánt, mint ahogy én is! Értelmiségi, diplomás, aki megpróbál saját erejéből fennmaradni. Nincs hátszél, nincs kormányközeli kapcsolat. Amit elértem egyedül értem el. Még el tudok menni moziba, vagy vacsorázni, még tudok menni nyaralni, de egyre kevesebbet ér a pénz, amit kapok. Vagy elszegényedek majd és örülök a rezsicsökkenésnek vagy kimegyek külföldre.

Ha ez a réteg eltűnik (az igazi fogyasztói réteg) akkor nem tudom, hogy mitől fog fejlődni a társadalom. Nem lesz, aki fenntartsa. Az egyik nem tudja a másik meg csak kizsákmányolja.

2014. ápr. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Én pultosként dolgoztam egy söröző-játékteremben (most gyeden vagyok).

Egy hét alatt a 8 fős alkalmazottból 2 maradtunk. Akkor 3 hónapos terhesen majdnem elvesztettem a munkám, és mehettem volna gyesre. Kirúgtak olyat is, aki 10! éve dolgozott ott... A fizetés ugyanannyi maradt, a munkaidő nőtt napi 2 órával, és így is 0-ra jött ki az üzlet.

Ja, szakács szakmunkás végzettségem van, és vend. látói érettségim.


És te mihez értesz?

2014. ápr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%

Elég felhaborító ez a kérdés. Szerinted Budapest fele nem ért semmihez , hogy ott döntetlenre kijött a választás? Képzeld anyám a belügyminêsztériumban dolgozik mégis balra szavazott



...

2014. ápr. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Én programozó vagyok a versenyszférában dolgozok, így nyilván nem rajongok a Fidesz erős állami befolyást erőltető politikájáért.
2014. ápr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Én meg közalkalmazottként dolgozom, diplomásként kemény 80 ezer forintért.
2014. ápr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Mint ahogy te sem mert akkor nem tettél volna fel ilyen primitív kérdést.
2014. ápr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem a foglalkozástól függ, hogy ki utálja Viktort, hanem az értelmi szinttől. Aki a gazdagokon, univerzális seggnyalókon kívül tökéletesen meg van elégededve a munkájával, az be ne engedjen egy agyrágó bogarat. Állatkínzás lenne.


Külön gratulálok ahhoz, ahogy a nagymamádról beszélsz. Ebből is látszik, hogy milyen emberekből áll az a 2 milliós tábor. Remélem a nagymamád is olvassa és ad egy akkora pofont, hogy a fal adja a másikat. Ha már a szüleid csődöt mondtak.

2014. ápr. 8. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Végre megtudtuk, hogy Orbán Viktort a dolgos és értelmes emberek támogatják, aki pedig ellene van, az lusta, semmirekellő, félkegyelmű, nem ért semmihez és semmit sem ér.


Köszönjük kérdező, hogy felvilágosítottál minket. Ezt valakinek már nagyon rég meg kellett volna tennie. Most megyek és azonnal felakasztom magam, mert ilyen undorító szégyenfolt vagyok a Mesternemzet testén.

2014. ápr. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a kérdező és válaszolók írása után megállapítható, hogy, akinek van sütnivalója, az nem fideszes,


Én könyvelőként dolgozóm, 80-100 céggel vagyok kapcsolatban kicsitől a nagyig. És egyik se Orbán párti. :D Ők érzik a bőrükön, az Euró 10-15 ft ingadozását.

És mikor árat emelnek, az olyan IQ harcosok mint te szidják őket, pedig a kormány rossz politikája miatt emelkedik az euró.

Idén Orbán kénytelen lesz kivetni 3 új adót, és emelni az áfát, remélem majd ehhez is tapsolni fogsz a többi csökkent értelművel, mikor egy tejes zsemle majd 100 ft lesz.

2014. ápr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

# 2/19 Időpont ma 06:55


Egyszer kelljen reanimálnia téged egy mentőnek barátom.

Olyan nincs,hogy mentő"sök"...jó? Ha már ilyen kitanult,művelt, értelmiségi vagy.


A mentődolgozók között van mszp, fidesz és JOBBIk-os is. Szerintem a korosztályokból adódóan kilehet találni,hogy ki hova húz inkább.

2014. ápr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!