Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán ellenesek! Mi a foglalko...

Orbán ellenesek! Mi a foglalkozásotok, mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
Csak úgy kiváncsi vagyok, hogy mivel fogalkoznak azok az emberek, akik éjjel-nappal az Orbánt szidják...Az én mamám pl. éjjel-nappal az Orbánt szidja, de tudom a mamámról,hogy nem ért semmihez és szerintem a legtöbb ember nem ért semmihez...
2014. ápr. 8. 06:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
24%
Megfigyelésem szerint nyugdíjas klubok vannak, amik még a másik rendszerben alakultak és főleg ott gerjesztik az indulatokat. És ott is a klubvezető az, aki irányítja a nyugdíjasok gondolatait. Ismerek egy nénit, aki ugyan fideszes, de jár egy ilyen nyugdíjas klubba, ahol el kell titkolnia, hogy mások a nézetei, mert másképp nem is járhatna oda. De viszik őket kirándulni, szórakozni, társaságba van, ezért jár oda. Kész csoda, hogy nem fertőzték meg a hülyeségeikkel, mert a másik néni ismerős pl. teljesen elhiszi, amiket mondanak, ő az a naiv buta néni tipus, és nem lehet neki nagyon megmagyarázni semmit.
2014. ápr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

Azok Orbán ellenesdek, akik nem tartoznak a jómódúak, gazdagok közé.

Csupán egyszerű munkások. Ápolónők, szakmunkások, vasutasok, mentősök, pedagógusok, rendőrök stb.

2014. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Csak én azt nem értem, hogy ezeknek a nyugdíjasoknak akik őt szidják, pl. több a nyugdíjuk, mint nekünk a fizetésünk. Mindenük megvan, egyszerűen azt sem tudjuk, mit vegyünk nekik ajándékba, olyan jól élnek. Én sem rajongok Orbánért, nem is rá szazvaztam, hanem a Jobbikra, de mégis azt gondolom, hogy ahhoz képest, mennyire önimádó Orbán, nem csinálta annyira rosszul az elmúlt 4 évet, voltak egész jó intézkedések és legalább látszott hogy dolgozik, tevékeny banda volt, én sokkal rosszabbra számítottam tőlük akkor. Nekünk lenne okunk szidni, mert férjemnek 12 ezerrel csökkent a fizetése, mint egyetemi tanár, mert elvették az étkezési jegyüket (ő mégis fideszre szavazott), az élelmiszer árak szépen nőttek. 3 éve nem tudtunk nyaralásra félre tenni, de még élünk, nem éhezünk,(bár kevesebb húst, sajtot és tejterméket eszünk). A rezsicsökkentés nálunk nem nagyon látszik mert jól szigetelt lakásban vagyunk, és mivel a telefon, a bank és az internet ára nőtt (vidék), így kb. ugyanott vagyunk vele. De bizakodom, hátha tényleg úgy akar a kormány bevonulni a történelembe, hogy fellendíti az országot, és szurkolok nekik.
2014. ápr. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én járok rossz körökben...én diplomás programozó vagyok, mégse értek egyet Orbán politikájával. És az ismerősi körömben (ahol szintén a többség diplomás) a többség hasonlóan gondolkodik...
2014. ápr. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Azok szidjak Orbant akik mar unjak hogy 24 eve ugyanott tartunk, ugyanazok 'kormanyoznak'. Lehet hogy par epulet felujult, meg a metro is 500 ev alatt, de ettol meg ugyanugy nem oldodott meg egy csomo problema pl. bunozes, adossag csokkentese.
2014. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Azok szidjak Orbant akik mar unjak hogy 24 eve ugyanott tartunk, ugyanazok 'kormanyoznak'. Lehet hogy par epulet felujult, meg a metro is 500 ev alatt, de ettol meg ugyanugy nem oldodott meg egy csomo problema pl. bunozes, adossag csokkentese.

Ez fuggetlen a munkahelytol.

2014. ápr. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Közmunkás vagyok, két diplomával. Söpröm az utcát. Azaz nem is, mivel nekünk nem igazán kell itt dolgozni, csak a látszatért kell bejárni.
2014. ápr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Kisvállalkozás vezetője vagyok, az üzlet napi teendőit végzem, a magyar átlagkeresetnél jóval többet keresek és nem értek egyet az Orbán kormány intézkedéseinek jelentős részével (mondjuk szidni is ritkán szoktam, mert úgy gondolom, hogy jólétünk sokkal inkább tőlünk, mintsem a kormánytól függ - bár a gazdasági és jogi bizonytalanság megijeszt).
2014. ápr. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
69%

És te mihez értesz kérdező, a provokáción kívül??

Gyanítom, semmihez!

A mamádhoz való hozzáállásod meg elég szégyenletes.Lehet, hogy nem ért semmihez, de rá ütöttél, úgyhogy becsüld meg.

2014. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
87%

Egyébként azok szidják orbánt, akikben még pislákol némi értelem, nem agy mosott birkák és látják, hogy amit orbán művel, az maga a katasztrófa.Annak pedig, hogy valakinek jók-e a meglátásai, vagy sem, annak a munkaköréhez semmi köze.

Hallottál-e már róla te sok mindenhez értő, hogy a foglalkoztatási statisztika azért "javul", mert egyre több a közmunkára kényszerített ember?Köztük sok diplomással, szakmával rendelkezővel?És arról hallottál-e, hogy sok munkahelyen kirugdossák az állandó dolgozót és visszaveszik közmunkásként, mert az olcsóbb?

És még így is bőven vannak, akiknek közmunka sem jut!De nem azért, mert nem értenek semmihez, hanem azért, mert viktorkád baxott megteremteni az 1 millió beigért munkahelyet!Ja, illetve van helyette közmunka az utcán, azt élj meg 45000Ft -ból ha tudsz.

Nem a TVe lőtt kéne tespedni, hanem körülnézni kicsit a világban.Hátha akkor eltűnne a szemed elől a narancs köd!

2014. ápr. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!