Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik most nevetnek a Jobbikon,...

Akik most nevetnek a Jobbikon, azoknak nem jut eszébe a következő?

Figyelt kérdés

Olvasom, hogy többen nevetnek azon, hogy a Jobbik nem úgy áll jelenleg, mint ahogyan többen várták és a Fidesz toronymagasan vezet. Eddig érthető.

Csakhogy a választás nem pár ember közötti torzsalkodás, hanem egy olyan esemény, ami meghatározza a következő négy évünket. A Fidesz közel sem azt tette az elmúlt négy évben, mint amit ígért, pl. egy darab komoly ember nem lett elszámoltatva, ma is vért vizelnek az emberek közül sokan, hogy megélhessenek, a kényszerűségből gazdasági menekültekké válókat pedig elintézi annyival, hogy a magyarok mindig is kalandvágyóak voltak. Eközben a most felnövő gyerekeket már Skype-generációnak nevezik, mert csak azon tudják tartani a kapcsolatot a távolban dolgozó édesapjukkal és rengetegen szenvednek emiatt. Arról nem is beszélve, hogy A miniszterelnök legutóbb azzal kampányolt a szaúdiaknak, hogy itt minőségi és meglepően olcsó a munkaerő-azaz esze ágában sincs emelni a hazai emberek életszínvonalát.

Ezek csak cseppek voltak a tengerből. Itt nem arról van szó, hogy de jól kicsesztem a másikkal, hanem arról, hogy gyakorlatilag program nélkül, negatív kampánnyal és figyelmen kívül hagyva minden előző ígéretét nyer ismét magasan egy párt és senki nem hivatkozhat majd rá a következő négy évben, ha valami kellemetlen történik vele, hogy pedig ő rájuk szavazott.

Ha mindezeket végigvesszük, akkor is olyan "szórakoztató" az állapot?



2014. ápr. 6. 23:23
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
Igen, mert a Fidesz még mindig a kisebbik rossz a Jobbikkal szemben.
2014. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
54%
Szeretem nézni ahogy az emberek könyörögnek miután hülyeséget csináltak. Pl a devizahitelesek. Jó ötlet volt bedőlni a reklámnak? Igen? Akkor fizess. Jól teljesít akkor dolgozz szolga minimálér. Szóval a magyar soha nem döntött jól egy két esetet leszámítva. Hajrá szolgák hajrá magyarok.
2014. ápr. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
46%
Majd bőgnek még.
2014. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
Újabb Fidesz két harmad lehet örülni a következő lépés a Jobbik betiltása lesz.
2014. ápr. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem inkább az volt a szórakoztató hogy a sok 14 éves hiperszittya egymást győzködte itt hónapokon keresztül hogy most aztán olyan Isten nincs hogy a közgyülölt Fidesz nyerjen.

Egyébként minden kormánynak van egy mozgástere amit használni tud. A Fidesz viszonylag jól használta ezt, semelyik kormánypárt nem tudott volna 8 év látható MSZP országrombolás után sokkal többet kihozni, nem lesz egy csapásra nyugati életszínvonal egy Közép-Európai országban sem és amíg ez így van bizony ki fognak menni a fiatalok, mert megtehetik.

2014. ápr. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

"nem lesz egy csapásra nyugati életszínvonal egy Közép-Európai országban sem"


Hát ha így folytatjuk, akkor nem csak egy csapásra nem lesz, de még 50 év múlva sem.

2014. ápr. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
91%
utolsó tudom mit legyenek 14 évesek..4 múlva 18 ak lesznek;)
2014. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Valamennyi 14 évesnek több esze van az itteni embereknrk
2014. ápr. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sok dologban egyet értek a Jobbikkal, csak:

ad1. bizonyos dolgokat nem lehet úgy közölni, mint ahogy azt ők teszik

ad2. a legtöbb párttag nagy szavai mögött nem látok olyan személyiséget, aki hitelt adna ezeknek a szavaknak

ad3. nincs semmi diplomáciai érzékük, nagyon kevés kompromisszumkészséget mutatnak, márpedig Mo. jelenleg nincs olyan helyzetben (gazdaságilag), hogy ezt megengedhesse magának.

Mindemellett a FIDESZ nagyon sok döntésével sem értek egyet, de tény, hogy nagyon sok embertől hallottam (gazdagtól/szegénytől egyaránt), hogy ha nem is javult sokat a helyzetük, legalább nem is romlott.

Ez nem egy épphogy győzelem. Ez egy nagyon határozott győzelem, ilyen erős támogatottságot még nem kapott itthon kormány a folytatásra. Ez pedig jelent valamit... még ha én sem értek vele egyet.

Hát... úgy látszik, nem hiányzott a szavazatom, amit végül nem is adtam oda senkinek (reggel szeretnék tükörbe nézni, mielőtt elindulok itthonról:)

21/L

2014. ápr. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
sajnos szerintem a történelem magát ismétli. most megint lesz 4 év fidesz és ha esetleg addigra betelik a pohár a mostani szavazóiknál akkor majd lesz újabb 4 év mszp. Aztán újra és újra.
2014. ápr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!