Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy az MSZP meg...

Miért van az hogy az MSZP meg a FIDESZ-en kívül nem szavaznak az emberek másra?

Figyelt kérdés

Hát a Fidesznél,MSZP-nél meg SZDSZ-nél csak jobbak lehetnek...Ennél jobban már úgy sem lehet elcseszni M.o helyzetét.Kéne egy kis váltás és leszokni erről az MSZP kontra FIDESZ harcról mert már nagyon unom!!

úgy hogy ....

GYŐZZÖN A JOOBIK! :)


http://www.youtube.com/watch?v=wuLOHEdv9go


2009. dec. 18. 16:02
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:

22:21:


Igazad lehet abban, hogy feleslegesen strapáljuk itt magunkat, hiszen te sem értelmes vitára, sem önálló gondolkodásra nem látszol képesnek.


Pont erről írtam eddig is, és te csodálatosan igazolod az állításaim valódiságát! :) Tipikus "igazam van, és kész, b+" típusú szavazásra jogosult állampolgár vagy, aki a néhány, a Jobbik által agyon sulykolt frázison kívül semmi mást nem képes mondani a pártja mellett, érvként.


Mivel valóban képtelen vagy az értelmes vitára, én pedig nem szeretek magamban beszélni (és nem is tartom túl tisztességesnek az ennyire egyenlőtlen küzdelmet), ezért a magam részéről én itt befejeztem.

2010. jan. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:

úgy látszik ti nem értetek engem

de elmondom még 1x lassan olvasd el:


mindenki leszarja a véleményeket érveiteket és titeket is


mit gondolsz mér nem ír nektek senki vissza

vegyétek már észre magatokat


kikkel vitatkoztok egyáltalán?

utáljátok a jobbikot? na és? kit érdekel?


írjátok a regényeiteket komolyan ilyen meséket még Andersen se tud kitalálni,...

el se olvasom őket mer minek...

gondoljátok én vagy más most másra fog szavazni?

nevetséges


ezért nem értem mit akartok elérni... de úgy vergődtök mind ha ez lenne az életetekbe az utólső öröm

mit gondolsz ki fog veletek itt vitázni a hülyeségeiteken?

2010. jan. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:

15:49:


Nem utálok senkit. Az emberi ostobaságot, azt viszont nehezen viselem.


"gondoljátok én vagy más most másra fog szavazni?

nevetséges"


Nem is számítottam másra... Tudod, én lepődtem volna meg a legjobban, ha esetleg elgondolkodtál volna azokon, amiket írtunk. Ahhoz viszont már bizonyos fokú intelligenciára lenne szükség, de sajnos az nem adatott meg mindenkinek...


Az, hogy még egyetlen bősz jobbikos sem jött ide értelmesen vitázni, az sem lep meg. A legtöbb, jobbikosok által feltett kérdésnél én azt tapasztalom, hogy a "vita" csak addig érdekes a jobbikosoknak, amíg elég, ha puffogtatják a vezetőik által hangoztatott frázisokat, de amint ez már kevéssé válik, rögtön elsunnyognak, és indítanak másik, hasonlóan értelmetlen kérdést, mint az előző, ahol pár oldalon keresztül nyugodtan hajtogathatják az ostobaságaikat, amíg ismét fel nem tűnik valami értelmesebb ember.


"írjátok a regényeiteket komolyan ilyen meséket még Andersen se tud kitalálni,...

el se olvasom őket mer minek."


Igazad van, nehogy már megerőltetsd az agyacskádat, olvasd inkább a kurucot, azt a te szinteden írják! :)


Én már csak azt nem értem, hogy akinek ennyire köze nincsen a politikához, és mindennemű értelmes vitára alkalmatlan, az minek erőlködik. Tudom, te azt hiszed, sok más társaddal egyetemben, hogy egyedül a tiéd a "Legfelsőbb Tudás", hiszen ezt hitették el veletek, de engem ti pont arról győztök meg, hogy a Jobbik valóban maga az agyhalál, ahol az ember elveszíti a gondolkodás képességét, és már nem is törekszik rá, hogy önálló gondolatai legyenek, mert elég neki, ha a vezetői gondolkodnak helyette.


"ezért nem értem mit akartok elérni..."


Azt, hogy gondolkodj, de ismétlem, rájöttünk már, hogy reménytelen...


Utóirat:

Azt hiszem, te még nagyon fiatal vagy. Bízzunk benne, hogy majd kinövöd, és felnőtt korodra már képes leszel gondolkodni is, nem csak mész majd a korosztályod után...

2010. jan. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:

"Azt hiszem, te még nagyon fiatal vagy. Bízzunk benne, hogy majd kinövöd, és felnőtt korodra már képes leszel gondolkodni is, nem csak mész majd a korosztályod után..."


nem neeem én 10 év múlva is ugyan úgy lenézlek mind a kettőtöket... semmibe nem veszlek ilyen véleménnyel :)

(ha csak ti ketten nem ugyan az a személy vagytok)

de kit érdekel nem?

mind ugyan azt nyomjátok "jaj el kéne gondolkozni de ahhoz intelligencia is kéne..."

jól van... sablon szöveg

nevetséges


de nem veszed ám észre magad... arra se vettem a fáradságot hogy elolvassam egyáltalán a hozzászólásodat és tudod hogy miért? na? nem jöttél még rá?

megsúgom


játszod itt a nagy okos embert közbe úgyna azt csinálod mint

2010. jan. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:

tehát ugyan azt csinálod mint akik ellen harcolni akarsz...


ugyan úgy mész a fejed után és bizonygatod a saját igazadat


kb ezért el se olvasom a baromságaidat


apám fideszes a testvére bal oldali

az ő véleményükre inkább adok mint a te "véleményedre"

ők meghallgatják egymást...én is őket

tudod nem vagyunk az a tipikus proli

jól élünk talán az átlagnál jobban is


és mégis Jobbikos vagyok

te meg 1 senki

2010. jan. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:

Nem a pénzen múlik, hogy van-e intelligenciád, vagy sem. Ha apád dolgozik, és eltart, örülj neki! Majd ha te is magadat fogod eltartani, akkor talán nem lesz ekkora a szád, és az üres duma helyett majd az fog érdekelni, hogy egy olyan kormányunk legyen, akinek a vezetése mellett tisztességesen lehet élni, dolgozni.


Ha el sem olvasod, amit írok, akkor minek válaszolgatsz? Szerintem kettőnk közül nem én erőlködök, nem én hozom fel még az anyagi helyzetemet is (mintha ettől több lennél), csak hogy igazoljam, hogy vagyok valaki...


Az a baj, hogy a semmi élettapasztalatoddal nagyon okosnak hiszed magad. A Fidesz-kormányról semmit nem tudhatsz, mert amikor ők kormányoztak, te még a játszótéren szaladgáltál... De azért persze szidod őket, mert "trendi" jobbikos vagy.


Szánalom.

2010. jan. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:

"tudod nem vagyunk az a tipikus proli

jól élünk talán az átlagnál jobban is"


Na ez az igazi prolimentalitás :))))))

2010. jan. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

kövesd a pártszavát és győzni fogsz MAGYARORSZÁG!!!


www.jobbik.hu

2010. jan. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:

ha kell forradalom útján, de szétzúzzuk a nép bilincsét, felszabadítjuk az országot és kiharcoljuk a győzelmet :)


csak álljon az útba a fidesz vagy az mszp... Isten megbocsájt, mi soha

nem nem soha!!!

2010. jan. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!