Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy az MSZP meg...

Miért van az hogy az MSZP meg a FIDESZ-en kívül nem szavaznak az emberek másra?

Figyelt kérdés

Hát a Fidesznél,MSZP-nél meg SZDSZ-nél csak jobbak lehetnek...Ennél jobban már úgy sem lehet elcseszni M.o helyzetét.Kéne egy kis váltás és leszokni erről az MSZP kontra FIDESZ harcról mert már nagyon unom!!

úgy hogy ....

GYŐZZÖN A JOOBIK! :)


http://www.youtube.com/watch?v=wuLOHEdv9go


2009. dec. 18. 16:02
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
47%
Én sem értem, éljen a Kommunista Párt! Thürmer Gyulát miniszterelnöknek!
2009. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
44%
2009. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
58%
Győzzön Vona Gábor:)Legalább rend lesz...
2009. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
51%

Igen a Jobbik a legjobbik megoldás!

2010 elért szavazatok 22,4%

2014 elért szavazatok 66,2%

2009. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
46%
Munkáspárt. A jobbik=legrosszabbik
2009. dec. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
70%
Mert az emberek nem gondolkodnak, a média pedig egy teljesen elferdített világot mutat!
2009. dec. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
75%

Előttem szolónak,igazad van. A legtöbbje begyöpösödött földhözragadt beszari alak,ők azok akik elfordítják az arcukat ha bajba kerülsz.Félnek az ismeretlentől,ezt kihasználják a mostani vezetők és könnyen manipulálják a birkanépséget!

Szebb Jövőt!

2009. dec. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
65%

Vannak demagóg emberek. Őket senki sem tudja eltéríteni a kedvenctől.

Egyébként meg az emberek szeretnek a győztes oldalán lenni. Ha a közvélemény kutatás azt mondja, hogy X párt győzni fog, akkor sokan rá szavaznak, hiszen úgyis győzni fog.

Ez az elmélet nagyon szépen látszik a Jobbikkal kapcsolatos médiahadjáratban is.

A parlamenti pártok folyamatosan azt próbálják a választók fejébe sulykolni, hogy a Jobbik minimális eredményt fog elérni, tehát nem érdemes rá szavazni. Az EU választás ennek az ellenkezőjét mutatta. Erre épül a Jobbik kampány amely azt próbálja sugalmazni, hogy megtérülnek a Jobbikra adott szavazatok.

2009. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 bumbi02 ***** válasza:
13%
és szerinted a Jobbik mért jelentene megoldást? fűt fát megigér, az hiányozna hogy egy ien párt kerüljön hatalomra.. aztán nézhetnének mert kijelentették h nem közösködnek a fidesszel, meg az mszpvel sem.. kivel alapitanának koaliciot? opp. lehet h hazudtak ök is?:) neem ők biztos nem hazudnak mert ők igaz magyarok... remélem felnyilik majd a szemetek és észreveszitek azt hogy a Jobbikban is politikusok vannak, és nem fognak ők sem pénzt osztani nektek válságban, és hogy nem minden ugy lesz ahogy igérik...
2009. dec. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
26%

Nem értek egyet azzal, hogy az emberek csak a Fideszre, meg az MSZP-re hajlandóak szavazni. Nekem erős a gyanúm, hogy a Jobbik már az idei választásokkor meg fogja előzni az MSZP-t... Durva jobboldali fölény lesz a Parlamentben. Hálistennek... :D


Az persze más kérdés, hogy ha a Fidesz valóban képes lesz rendbe rakni a dolgokat a 4 éve alatt, akkor utána mi lesz a Jobbikkal. A Jobbikra ugyanis sokan csak azért szavaznak, mert hiszik, hogy csak a radikális változások hozhatják rendbe az országot. Ha azonban a mérsékelt jobboldalnak sikerül bizonyítania, akkor azok a jobbikosok, akik azért lettek jobbikosok, mert anno csalódtak a Fideszben, vissza fognak térni a narancssárgákhoz.


Én a magam részéről még nem csalódtam, tehát arra szavazok, akire 12 éve mindig. :) Sőt, igazából minél több elkeseredett, Fideszt szidó Jobbik-propagandát olvasok itt, annál inkább biztos vagyok abban, hogy jó helyre adom a szavazatomat... :) Azért remélem, hogy a jobbikosok szeretett politikusainak több esze van, mint a szavazóiknak, és végre tényleg az ország érdekei szerint fog szavazni a választások után megalakuló új Országgyűlés!


Üdv,

egy narancssárga :)

2010. jan. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!