Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy az MSZP meg...

Miért van az hogy az MSZP meg a FIDESZ-en kívül nem szavaznak az emberek másra?

Figyelt kérdés

Hát a Fidesznél,MSZP-nél meg SZDSZ-nél csak jobbak lehetnek...Ennél jobban már úgy sem lehet elcseszni M.o helyzetét.Kéne egy kis váltás és leszokni erről az MSZP kontra FIDESZ harcról mert már nagyon unom!!

úgy hogy ....

GYŐZZÖN A JOOBIK! :)


http://www.youtube.com/watch?v=wuLOHEdv9go


2009. dec. 18. 16:02
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:

14:10


Vicces gyerek vagy, és kösz, hogy demonstrálod a jobbikosok primitívségét. Hőbörgő alkeszek bandája vagytok, komolytalan kis senkik. Elég gyakran pontosan olyanok vagytok, mint amilyennek a cigányokat képzelitek, lehet, hogy ez is magyarázza a cigányellenes mániáitokat.

2010. jan. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:

mi van beakadt a szalag csak azt lehet ismételgetni hogy "primitív"


napiszart meg lehet olvasni csak nem a parlamentbe +B hogy nem vagy képes felfogni!

2010. jan. 7. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:

jobbik van volt lesz ha tetszik neked ha nem

kérdés hogy ti meddig lesztek.... mszp sek fideszesek stb

2010. jan. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:

"jobbik van volt lesz ha tetszik neked ha nem

kérdés hogy ti meddig lesztek.... mszp sek fideszesek stb"


Mindig lesz baloldal és jobboldal.


2002 után, 2009 előtt az volt a felállás, hogy a jobboldal volt a Fidesz, a baloldal pedig az MSZP, SZDSZ és MDF. Arányuk kb. 50:50 (utoljára a jobboldal 1998-ban nyert kb. 55:45 arányban, 2002-ben és 2006-ban a baloldal nyert kb. 55:45 arányban).


2009-től az a felállás, hogy a baloldal az MSZP-Jobbik, a jobboldal a Fidesz. Az arányuk most is nagyjából fele-fele, mert a jobboldal és a baloldal tartós és jól megalapozott társadalmi képződmények.


2009-ben pl. az EP-választáson a jobboldal (Fidesz) 56%-ot ért el, a baloldal (MSZP-Jobbik_MDF-SZDSZ-LMP) 44%-ot.


Az egyes oldalak közt 5-10% szavazó ingadozik, ők döntik el a választásokat.


Az oldalakon BELÜL nagy átrendeződések történhetnek, 1990-ben pl. a jobboldalon belül az MDF volt a fő erő, ez 1998-ra gyakorlatilag eltűnt, felszívta a Fidesz.


Hasonlóan, most a baloldalon belül van egy átrendeződés, amennyiben a Jobbik elszívja az MSZP-szavazók egy részét. A Fideszt ez a folyamat alig érinti, nem ez a lényeges folyamat.


Jobboldal és baloldal aránya most is kb. 55:45, ez a választásig lemehet akár 50:50-re is. Nem azért fog nyerni a jobboldal (Fidesz), mert sokkal erősebb a baloldalnál (MSZP és Jobbik), hanem azért, mert a baloldal megosztott lesz.

2010. jan. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:

"mi van beakadt a szalag csak azt lehet ismételgetni hogy "primitív""


Kettőnk közül szerintem te vagy az, aki képtelen 2-3 sornál hosszabb hozzászólásokat írni, és sem kerek mondatokat, sem érveket, sem bizonyításokat nem produkálsz, és adatokra, tényekre sem hivatkozol. Szellemi nyomorod ráadásul annyira mély, hogy nem is veszed észre magad. Te vagy a tipikus jobbikos. A segélyen élő alkesz verekedők és a multikra dühös árufeltöltők pártjának jellegzetes képviselője.

2010. jan. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:

"Kettőnk közül szerintem te vagy az, aki képtelen 2-3 sornál hosszabb hozzászólásokat írni, és sem kerek mondatokat, sem érveket, sem bizonyításokat nem produkálsz, és adatokra, tényekre sem hivatkozol."


milyen adatok... néz körbe és majd rájössz.. minden aranyból van nem? mint Dubain mindenki 10 milliós kocsival járkál és mindenkinek a rózsadombon van 4 villája.....


hiába írnék neked ide számokat úgyse fogod fel...

még azon is meglepődök hogy beletalálsz majd választáskor a körbe ahova az X et kell rakni

szóval vigyázz nehogy a Jobbikra szavazz véletlen...

szerintem neked külön ki kell emelni a fideszt vagy a mellette levő karikát esetleg be kell színezni narancssárgára hogy megtaláld...


és ott kezdőik hogy nem én kezdtem vizázni veled, te kezdtél minden félét írogatni a jobbikról...

de nem baj hogy féltek... féljetek is rettegjetek...

jaj lesz ha jön a jobbik


szebb jövőt!:)

2010. jan. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:

"milyen adatok..."


Pl. a kazincbarcikai és a csornai választási eredmények összevetése, ha esetleg nem derült volna ki számodra a szövegkörnyezetből. Elhiszem, hogy nehéz a magyar nyelv, de ennyire?


"minden aranyból van nem? mint Dubain mindenki 10 milliós kocsival járkál és mindenkinek a rózsadombon van 4 villája....."


Miről beszélsz, ember? Valami nincs rendben nálad, ennyire kaotikusan még egy átlagos idült alkoholista jobbikos se delirál.


"hiába írnék neked ide számokat úgyse fogod fel..."


Pedig érdekes lenne, ha kiderülne, hogy tudsz tízig számolni. Vagy az, hogy nem tudsz.


"és ott kezdőik hogy nem én kezdtem vizázni veled, te kezdtél minden félét írogatni a jobbikról..."


"Nem én kezdtem, a Pistike kezdte!" - és????


"de nem baj hogy féltek... féljetek is rettegjetek..."


A jobbik még a nagy testvérkéjével (MSZP) együtt sem lesz a fasorban sem. Ezt elkúrtátok. Hiába gügyögöd magadnak, hogy "félnek tőlünk, félnek tőlünk, félnek tőlünk": ezzel a tényeken nem változtathatsz.


A jobbik (Ballik) pedig nem jön. Hanem megy, majd 2011 táján, amikor a Kurucinfóban először jelenik meg Vonó Gábor telefonszáma :))))

2010. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

"napiszart meg lehet olvasni csak nem a parlamentbe +B hogy nem vagy képes felfogni!"


Kíváncsi leszek, mit fog majd tenni a Jobbik a Parlamentben... Ugyanis nekik olvasni sem kell a Napiszart, anélkül is könnyedén hozzák a hozzászólásaikkal egy-egy átlagos Mónika-show színvonalát...


Mást sem tudnak, csak üvölteni, meg öklöt rázni, ez már kiderült az eddigi parlamenti felszólalásaikból (amikor valami elvetemült beengedte őket), és persze bevitték a "móunika-életérzést" az EP-be is. :)


Persze érthető, hogy ebben a stílusban kommunikálnak, hiszen a választóik java része is pont ezen a színvonalon áll... Számotokra a politizálás nem jelent mást, mint bűnbakok keresését. Hibás az EU, a globalizáció, a cigányok, a zsidók, az MSZP (az mondjuk tényleg), a Fidesz, az SZDSZ, a Mari néni, a törökök, az osztrákok, Trianon, meg bárki, csak ne kelljen soha tükörbe nézni, és beismerni, a saját felelősségeteket, hogy "igen, 2002-ben/2006-ban olyan pártra szavaztam/szavazott a családom, aki sokat ígért, de az ígéretei betartása helyett engem k*rt át"...


Szidhatjátok a rendszert, de éppen ti vagytok a megvezethetőek. Önálló gondolatok helyett csak másokat okoltok, tőletek ennyire futja. Ha vitára kerül a sor, a legtöbbetek csak tátog, mint a hal, rosszabb esetben önmaga védelmében sűrű anyázásba kezd. (B+, és társai.)


Sajnos már túl sokan vagytok ahhoz, hogy egy félmosollyal elintézzen benneteket az ember, de azért én bízom abban, hogy ha végre valóban egy olyan kormánya lesz ennek az országnak, mint 1998-2002-ben volt, aki képes rendet, munkát, és emberhez méltó, normális feltételeket teremteni a mindennapokhoz, akkor szépen lassan felszívódtok majd, mint szürke szamár a ködben. Ha ugyanis helyreáll a rend, az kifogja majd a vezetőitek vitorlájából a szelet. Ha megszűnik az ellenségkép, a pártotok is hiteltelenné, értelmét vesztetté válik majd.

2010. jan. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:

12:13 12:44


ti ketten nagyon akartok valamit bizonyítani, már csak az a kérdés hogy mit Oo

csak tudnám minek vergődtök, elértek ezzel valamit?


az megint egy másik dolog hogy mindkettőtöket leszarnak nagy ívbe



Mit akartok elérni amúgy?

2010. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
51%

22:21


Ha nem érted a hozzászólásaimat, de érteni akarod őket, akkor olvasd el többször, esetleg hangosan.


Ha nem a magyar az anyanyelved, akkor használj szótárat, mert lehet, hogy némelyik szót rosszul érted, és ez okozza az értelmezési nehézségeket.


Ha egyszerűen csak meghaladja a képességeidet az összetett, bővített mondatok értelmezése, azon nem nagyon lehet segíteni, persze. A jobbikosok nem észkombájnok, sajnos előfordul, hogy értelmileg visszamaradottak.

2010. jan. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!