Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az hogy az MSZP meg...

Miért van az hogy az MSZP meg a FIDESZ-en kívül nem szavaznak az emberek másra?

Figyelt kérdés

Hát a Fidesznél,MSZP-nél meg SZDSZ-nél csak jobbak lehetnek...Ennél jobban már úgy sem lehet elcseszni M.o helyzetét.Kéne egy kis váltás és leszokni erről az MSZP kontra FIDESZ harcról mert már nagyon unom!!

úgy hogy ....

GYŐZZÖN A JOOBIK! :)


http://www.youtube.com/watch?v=wuLOHEdv9go


2009. dec. 18. 16:02
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
60%

"csak csendben tesszük a dolgunkat"


ez is egy megoldás... megszoksz vagy megszöksz


igen most választás lesz fidesz győzni fog fölénnyel nem is kicsivel (örülhet a narancsos cimborám)

és utána?

mi lesz ha nem javul a helyzet?

mi lesz ha a szarból nem lesz cifra palota?

ha még mindig válság lesz? újabb megszorítások? mi lesz? kedves fideszesek mi a f@sz lesz? az is a jobbik hibája lesz?

2010. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:

13:55-ös válaszolónak:


Hitlerről nem nyitok veled vitát. Ha mindenkit eltűntetett volna, aki csak pusztít, akkor saját magával kellett volna kezdenie... Értelmes ember nem állítja be jó példának sem Hitlert, sem Sztálint, sem semmilyen más tömeggyilkos diktátort. Az, hogy jobbikosok szeretik őt beállítani jó példának (és nem véletlen, hogy nem Churchill volt a példában), szerintem éppen eléggé beszédes...


"szerinted aki csak rombolt eddig azt nem kéne eltüntetni?"


Nem. Szerintem felelősségre kell vonni, a jog erejével. Nem "elgázosítani", nem "bakó elé küldeni", és semmi ehhez hasonló. Mint már említettem, nem hiszek a kőkorszaki bunkósbot világmegváltó erejében. Sem a diktatúrában. SEMMILYEN diktatúrában. Ugyanis az a nép, amelyik egyetlen ember kénye-kedvére van bízva, akinek korlátlan a hatalma, sosem jár jól.

2010. jan. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:

igen most választás lesz fidesz győzni fog fölénnyel nem is kicsivel (örülhet a narancsos cimborám)

"és utána?

mi lesz ha nem javul a helyzet?

mi lesz ha a szarból nem lesz cifra palota?

ha még mindig válság lesz? újabb megszorítások? mi lesz? kedves fideszesek mi a f@sz lesz? az is a jobbik hibája lesz?"


Akkor majd újra visszatérhetünk erre a témára...


Egyébként pedig: ha a Jobbik kapná meg a kormányzást, akkor vajon egyből cifra palota lenne a szarból? Nem hiszem...

Aki azt hiszi, hogy a béka hátsója alól rögtön a csillagos égbe fog emelkedni az ország, az nagyot fog csalódni.

Én realista vagyok. Már több helyen leírtam: eleinte csak lassulni fog a visszaesés. Majd megáll. És aztán, szépen lassan fogunk újra emelkedő pályára állni.


10 év! Ennél hamarabb senki ne várja a nyugati jóléti társadalmat! Ennél korábbra nem is ígéri azt nektek senki!


Gyors csodáért inkább Uri Gellerre szavazzatok!

2010. jan. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:

"10 év! Ennél hamarabb senki ne várja a nyugati jóléti társadalmat! Ennél korábbra nem is ígéri azt nektek senki! "


csakhogy az emberek nem 10 évet akarnak várni majd hanem a választások után már az 1. nap érezni akarják hogy valami változott

ha ez nem lesz meg akkor lesz nagy gond

1. hónapban elég nagyot fog esni a fidesz támogatottsága 1 részük átmegy a jobbikhoz másik részük szkeptikus lesz az összes pártal

azért megy majd kis részük a jobbik hoz mert már mondtam az 1. nap érezni akarják a változást látni akarnak valamit akármi is legyen az

és pont ezt kapják majd a jobbiktól

erőteljes hangvételű parlamenti felszólásálok, dinamikus beszédek, látványos felvonulások


ott lesz majd Március 15 figyeljük meg majd kinek a rendezvényén lesznek többen

ha jól emlékszem az 56 os megemlékezésnél a jobbik uralta a belvárost

hány ember is vett részt rajta? hát elég sok :)

2010. jan. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 Hanák József ***** válasza:

MERT AZOKRA SZAVAZNAK AKIK A MÉDIÁBAN VANNAK, A TÖBBIT NEM ISMERIK, ÉS NEM IS AKARJÁK MEGISMERNI!


Akinek úgy gondolja, hogy jobban tudná csinálni, van BÁTORSÁGA, MONDANDÓJA írjon e-mailt.


Segíthet TENNI valamit, évente 1500milliárdot lopnak ki a költségvetésből.Elég bátor itt valaki rajtam kívül, hogy rákérdezzen a vezetőinknél mire költik az adónkat?


Ki mer kilépni a nick nevek világából, és jelöltetni magát mondjuk képviselőnek?


A társadalmi kontroll programhoz jelentkezni lehet : [link] oldalon is.

2010. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

"Victroy is written by the victor."

Szóval szidhattok akárkit, mindig az erősebb kutya ugat jobban.


Euróval fizetni???

Deku*vajólenne!!! Akkor talán még egy szelet kenyeret se tudnánk venni! Jah bocsánat! Narancssárga Te biztos tudnál! Szexszolgáltatást mindig is megfizetik. te pedig kibaxott nagy vagy seggnyalásban... (nem hibáztatlak, én is szeretném elhinni, amit mondanak. Csak annyi a gáz, hogy ha nem is rendesen és teljesen, de kifejlődött annyira az agyam, hogy észrevegyem: SENKI nem fog nekem segíteni csak azért, mert rá szavazok, vagy szép a szemem, stb...)


De nyugodtan voksolj vak módjára őfeneksége Orbán Viktor nagyúrra! Tuti jó lesz Neked!

Hoppá... de elérkeztünk egy apró problémához: NEKED! Más meg lehet, hogy éhen döglik! Te csak nyugodtan szórd az euróidat! Megérdemled! Hisz' Te narancsra szavaztál!


A drága fidesszel nem csak annyi bajom van, hogy kétszínű faxok alkotják (és a FIATAL desz átlagéletkora jóval nagyobb bármelyik másnál, de ez már csak szójáték, ezt nem tartom élesen fel), hanem hogy 4 évre terveznek! Ez az összessel baj, nem csak a nagy naranccsal! :-)


Ha valaki még megkérdezné, h a vöröseket miért nem szidom, akkor csak annyit rá: Minek? Azt szidják már elegen! :D

nekem ugyanaz a bajom velük, mint az átlagembernek.

Csak a többi fintorfejet nem látják a hányáskupactól. (magyarra lefordítva "enyhénkifordított mondatom: Nem látják a fától az erdőt)



Véleményem erről a kérdésről:

-Ez egy szándékosan vitatopiknak indított kérdés. a feltevő mindent megfogalmazott a leírásában. Mellesleg részben egyet értek.

-Ennek semmi értelme nincs. Minek szidjam tovább narancssárga fejét, amikor fanatikus **.OXyxYaDas, és az istenért nem fog senkire hallgatni, mert szerinte 2 vélemény van: Az övé, és a helytelen.


+1thing: Mielőtt félreértenéd (mert látom mestere vagy ennek), én se jobbikos, se balikos, se semmilyen nem vagyok! Mindegyiknél túl nagy az átbaxás lehetősége, így maradok egy másik "dolgonál/szervezetnél" (azaz pont hogy nem azok... ennél sokkal jobbak!).



A "Hitlerfelhzó"

2010. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:

Igazad van kérdésfeltevő. Részben.

Miért van az, hogy nyomát sem látom itt egy olyannak se, aki egy szót is szólt volna a Magyarok Szövetségéről?


Ennek nézzetek utána!

Ne egymást szidjátok!

2010. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:

Mindig élveztem azt a látványt, amikor a sok suksükölő proli összejön a kocsmában, és megbeszélik, hogy "a nép birka" és "az emberek agyát átmossa a média" stb.


"A "nép" az sosem én vagyok. Az "emberek", az mindig valaki más. És ha kimondtam, hogy "a zemberek hülyék", akkor azzal olyan, de olyan okosat mondtam, hogy én már biztos nem lehetek hülye" - ez a legátlagosabb proli gondolkodás, amire mégis annyian büszkék.


A Jobbik, az Elempé, az Emdéef stb. az ilyen viszketeg, bár primitív kis emberkék pártja.

2010. jan. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:

"ott lesz majd Március 15 figyeljük meg majd kinek a rendezvényén lesznek többen

ha jól emlékszem az 56 os megemlékezésnél a jobbik uralta a belvárost"


2002-ben a Fidesz százezreket vitt az utcára. Aztán elvesztette a választást. 1998 és 2002 között a MIÉP rendezvényein volt a legtöbb ember. Aztán kiestek a parlamentből.

2010. jan. 6. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:

"Ha őfingsége Orbán ngyscsászár már megígérte, hogy a kerítés is kolbászból lesz... Biztos úgy lesz...

Az ígéretek nagyon szépek, és kecsegtetőek, de bele kell gondolni abba is, hogy megvalósítható-e az a terv, nem csinál-e több kárt, mint hasznot, stb..."


Idézetek fideszes politikusoktól mostanában:


"Nem beszélünk 13. havi nyugdíjról"

"A választások után kutya kemény időszak következik"

"A megújulásnak vannak "kényelmetlen momentumai" is"

"a minimálbér megadóztatása elkerülhetetlenné válhat"

"Nem lesz Kánaán"

"Rövid távon nem lehet a gazdaságot romjaiból fölépíteni"

"Ebből kilábalni csak kemény, megfeszített, közös munkával lehet"

"Nem fogjuk mindig diadalmenetnek érezni"

[link]


Lehet, hogy te a Népszabiból és testvérlapjából, a kurucinfóból "ismered" azt, amit a fidesz mond, egy fideszes azonban nem ezekből a lapokból tájékozódik, így nem tudja, hogy a szoci-jobbikos legendárium szerint azt kell hinnie, hogy a fidesz gyorsan jólétet teremt. Ezért kiábrándulni sem nagyon fog.

2010. jan. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!