Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elszakított területeken elők,...

Elszakított területeken elők, ti kire szavaztok?

Figyelt kérdés
Ha kérhetem, akkor írjátok azt is le, hogy honnan szavaztok (Erdély, Délvidék, Felvidék, Kárpátalja esetleg Őrség).
2014. márc. 31. 14:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
előre megjósolom, hogy főként Fidesz, aztán Jobbik, elvétve baloldal.
2014. márc. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Fideszre. Mégiscsak ők adták meg nekünk a szavazati jogot. A Baloldal szóba sem jöhet, azok mindig is lesztak minket, a Jobbiktól meg a gyomrom fordul ki.
2014. márc. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. Igen ők adták meg, egyébként szerinted 1998-2002 között miért nem adták meg? Talán nem volt kedvük? :D Illetve Július 4-én még a parlamentből is kivonultak, kifejezni nem tetszésüket, amikor a miép megemlékezett trianonról. Lámlám most meg nemzeti "ünnep" július 4. Kissé köpönyegforgatásnak tűnik, amit a fidesz csinál. Egyébként délvidéki vagyok. Kissé szomorú vagyok, mert Viki látogatása, szoboravatása sokakat meghatott, és olyanok is rá szavaznak, akikre azt mondtam előbb, hogy talán egy jobbikra szavaz.
2014. márc. 31. 14:35
 4/12 anonim ***** válasza:
50%

A politika nem ez: "2. Igen ők adták meg, egyébként szerinted 1998-2002 között miért nem adták meg? Talán nem volt kedvük? :D Illetve Július 4-én még a parlamentből is kivonultak, kifejezni nem tetszésüket, amikor a miép megemlékezett trianonról. Lámlám most meg nemzeti "ünnep" július 4. Kissé köpönyegforgatásnak tűnik, amit a fidesz csinál. Egyébként délvidéki vagyok. Kissé szomorú vagyok, mert Viki látogatása, szoboravatása sokakat meghatott, és olyanok is rá szavaznak, akikre azt mondtam előbb, hogy talán egy jobbikra szavaz.

"


hanem, hogy a következő 4 évben, 8 évben, 20 évben, 100 évben lesz-e hova hazamenni, ha kedvem szottyanna. Jobbik mellett ez nem működne, ők elölnék a gazdaságot a hülye "országmegváltó" agyfaszukkal. A balosok szimplán csak lopnak, de érezhetően többet, mint amennyit a fidesz, más lehetőség meg nincsen.


Hidd el, ha létezne egy szuperjó párt, ami tényleg az átlagember érdekeit képviseli, én lennék az első, aki családostul oda szavaz. De a jelenlegi harmatgyenge felhozatalból a fityisz a legkisebb kuki. Sajnos így van ez.

2014. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként 2002 környékén is voltak már egyezkedések határon túli civil szervezetek, meg a fityisz között, ahogy én emlékszem. Csak ugye jött 2002-ben egy nem várt kormányváltás, ahol hangyafinggal az MSZP nyert, és nyilván abban a minutában le is állt minden ezzel kapcsolatos "eszmecsere". 2010-ben viszont meglépték.
2014. márc. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem veszek részt a szavazásotokon.

Ukrajna.

2014. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4. Értem amit mondasz, én sem hiszek vakon a jobbikban. De a fideszről megvagyok győződve, hogy egy cionista párt, akik bilderberges, szabadkőműves tagokkal is elvannak látva. Én eddig azt veszem észre, hogy ezekről a háttérhatalmi dolgokról csak a jobbik háza táján lehet hallani, nyíltan is kimondják a zsidó-cigó problémákat, és nem azért zsidóznak-cigóznak mert azok, hanem mert ezek a probléma gyökerei. Nem véletlenül szervezkedik mindenki a jobbik ellen. A fidesz pénzeli ezeket az anti-jobbik akciókat. Csak azt nem értem miért a jobbikot szapulják, mikor még hatalom közelében sem volt soha, ellenebn az mszp 8 évig hazudott, mégsem ő ellenük tiltakoznak. Szóval mindenki a jobbiktól remeg... Nem tartom normális dolognak és elfogadhatónak, hogy biszku béla a rendszerváltást követően 20 évvel, pofátlanul össze vissza hazudozzon, tagadjon megtörtént dolgokat + még luxus nyugdíjat is kap, hol van még ilyen? Egy normális országban legalább életfogytiglant kap. De lehet még sorolni...
2014. márc. 31. 14:58
 8/12 A kérdező kommentje:
Az, hogy 2002 ben voltak az egyeztetések, az mindent elárul a nemzeti fideszről. Ha valódi nemzeti párt lenne, akkor az első feladataik között lett volna az állampolgáság megadása (saját vélemény).
2014. márc. 31. 15:04
 9/12 anonim ***** válasza:

"ők elölnék a gazdaságot a hülye "országmegváltó" agyfaszukkal."


Ezt fejtsd már ki légyszíves!

2014. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A fidesz volt az is, akik feltétel nélkül megszavazták szlovákia és románia eu-csatlakozását, pedig egyetlen ország vétója is elég lett volna. Nem kellett volna megvétózni, de akkor lett volna a legnagyobb esélye akár a székelyföld, akár más autonómia megalapításának. Ezt még baloldali történészek is így gondolják. Szóval azért nem kell a glória a fidesznek...
2014. márc. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!