Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt olvastam most hogy nincs...

Azt olvastam most hogy nincs fosztogatás az árvizes területeken:D hogy is van ez? Nézzük csak

Figyelt kérdés
Van pár rendőr ismerősöm, ők ezt egy kissé megcáfolták. folyamatosak a próbálkozások, és a sikeres lopások is. Nem kell szerintem elmondani hogy kiknek a szokása a lopás csalás hazudozás. Egy hölgy ismerősömnek már vitték a számítógépét.:) Itt nincs bűnözés...semmilyen etnikum nem csinál bűnt..ja
2010. jún. 9. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem köztisztviselő vezető ismerődöm van és szép dolgokat szokott mesélni. persze nem lehet nyilvánosságra hozni őket sajnos.


nagyon nagy adag szar van a cukormáz alatt. De mondjuk hiába mondod, a birka ember nem hiszi el úgysem. Csak azt amit az istenei mondanak.

2010. jún. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valamelyik híradóban bemondták (asszem TV2), hogy megy a fosztogatás, és géppityus rendőrök védik az elhagyott házakat. Két fosztogatót már elkaptak, gyorsított eljárásban elítélik őket.
2010. jún. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ilyen katasztrófa sújtotta helyzetben nem szokás kiadni a statáriumot? Pontosan a fosztogatások miatt (az amcsiknál, New Orleansban is pontosan ezért adták ki, és más egészséges országban is azt csinálják).
2010. jún. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
naná hogy van fosztogatás. amíg kapzsi emberek vannak, addig lesz is - tehát mindig. nincs az a biztonságos ország, ahol ilyen esetben ne lenne pár elvetemült (etnikum vagy nem).
2010. jún. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Tudod,nem osztogatnak,hanem fosztogatnak autókat....úgyhogy ne állj sorba,ha ilyet ír az újság....
2010. jún. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Az a bizonyos kisebbség csinálja.
2010. jún. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak kint ismerőseim a gáton és ők is nagyon el vannak keseredve a helyzetek miatt. Fogalmam sincs hogy lehet ennyi érzéketlenség egyes emberekben, hogy nemhogy beállának segíteni védekezni, de azt ordibálják, hogy "fulladjatok meg ti magyarok, mert mi nem fogunk", sőt tetézik a gondokat azzal, hogy kirabolják a házakat. Ja, hogy ezek nem emberek.... De még állatoknak sem nevezhetők, mert azok sem viselkednek így! De persze ennek ellenére támogassuk őket mégjobban. Hiszen nekik csak jogaik vannak, kötelességeikk nincsenek.
2010. jún. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fulladjanak meg ők, Rohadt szar banda...
2010. jún. 9. 16:55
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

"Fulladjanak meg ők, Rohadt szar banda..."


Mármint akik fosztogatnak,ugye?Teljesen egyetértek!Viszont nekem van pár teljesen normális cigány ismerősöm,akik soha nem tennének ilyet,rájuk ez szerintem nem vonatkozik,ugye te is így gondoltad?

2010. jún. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

elég közelről látom sajnos hogy fosztogatás van...


zsolcai nénivel beszélgettem tegnap,miközben őt mentették ki a házából a c*gányok már mentek is be,ugy kellett kizavarni őket,egy rendőrt meg is ütöttek


miskolcon lakom,sportcsarnoknál és egyik általános iskolánál is sokat járok...undoritó amit művelnek


buzatér,pláza,szinvapark tele van velük,fehér karszalagról az is rájuk ismer aki nem akar...ha jobban megnézte valaki,észre lehet venni,hogy 2x annyi biztonsági őt lett ezeken a helyeken

2010. jún. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!