Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem érdekli a "Csonkahon...

Miért nem érdekli a "Csonkahoniakat" az országuk, a nemzetük, mindenhol, az elcsatolt területeken verik a magyart, és Gyurcsány akit megszavaztak szivatja őket és Ők mégsem tesznek semmit ellene. Mért nem nyílik fel már a szemük?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 11:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Kik azok a Csonkahoniak?!...:((
2009. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%

Kezdem egyre inkább úgy érezni, hogy az utóbbi időben ez a sok Erdély/Szlovákia/"Csonkahon"/stb., meg a sok revízionista-antirevízionista kérdés csak sima provokáció...

:((


Vajon az oldal üzemeltetői írják ezeket a hozzászólások növelése érdekében, vagy tényleg ennyire fontos egymást csesztetni? :S

2009. febr. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Na, még egyszer; Kicsodák azok a Csonkahoniak?!
2009. febr. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Talán mert semmi közük a magyar politikához?!
2009. febr. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
a Csonkahoniak azok a Magyarországiak akik semmit se tesznek,és ez nem provokáció csak kiváncsi lennék meddig fajulhat el ez a helyzet,amíg képesek valamit tenni!!!!!!!!!
2009. febr. 8. 16:44
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Na ezt én se tudom. Én személy szerint azon csodálkozom,hogy miért nem csinálnak a magyarországiak egy lázadást,vagy forradalmat...Mindenki észrevette,hogy mi folyik ott szerintem,csak a magyarországiak nem.

Egy vajdasági

2009. febr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Mi sem egyszerűbb ennél: azért nem, mert a magyar ember olyan fajta, hogy ahol ketten vannak ott már min 3 vélemény alakul ki. Ameddig a magyarok a saját országukban sem képesek rendet tartani és egy nyugodt, szép életet megteremteni saját maguknak addig mit is akarhatnának az elcsatolt területekkel kezdeni?
2009. febr. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%
Igaza van az előttem szólónak. Ahol 2 magyar van, ott már megindul a pártoskodás... :(
2009. febr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
14%
Miért nem az idióta vajdaságiak csinálnak forradalmat?!Meg a többi pökhendi "határon túli" ?! Elvégre őket bántják, vagy mi?!
2009. febr. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ti meg magatokat bántjátok akkor. Nem vagyok pökhendi,arra meg hogy ki bánt,nem tettem utalást a válaszomban.
2009. febr. 9. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!