Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megszavazták a kettős állampol...

Megszavazták a kettős állampolgárságot és most vmi nagy hangú repülő repked fellettünk?

Figyelt kérdés
Lehet köze hozzá? (Borsod megye)
2010. máj. 26. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
komolyan?:o miskolci vagyok de semmit nem hallottam. :(
2010. máj. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azt hittem csak egy alacsonyan szálló gép, de már vagy 5-ször újra és újra hallottam, Tiszaújvárosban. És ez nem a TVK hangja.
2010. máj. 26. 11:40
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A szlovákok egyik felderitő gépe, fényképeket készit, hogy pontosabban tudják megtervezni a stratégiát.
2010. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
OMG :D:D:D
2010. máj. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
A szlovák halálosztagok lesznek azok, ugyanis Fico úgy döntött, felrúgja a NATO és EU tagság minden szabályát, és le fog rohanni minket Szlovákia rettenetes hadigépezete, de előtte szétszórnak egy kizárólag magyarokat ölő biológiai fegyvert. Ha látsz - ami nem biztos, mert a fegyver szétmarja a szemeidet, de ha mégis - egy merev részeg kocsitolvajt fehér lovon egy tankoszlop élén, akkor kezdj el rettegni, ők az előcsapat, a Slota-hadosztály. Én vagyok a Magyar Kollaboráns Kormány vezetője egyébiránt, szóval aki csatlakozni akar, hűségeskű fejében kaphat oltást.
2010. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Meg van az eredménye a kétharmadnak! Ez volt a legfontosabb most? És ha a szlovákok megfosztják az állampogárságtól azokat akik felveszik? Akkor mit tesznek az okosok?
2010. máj. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Én nógrád megyei vagyok, és kb. másfél hónappal ezelőtt, amikor a nagymamáméknál metszettük a gyümölcsfákat, láttam egy bombázó/szállító repülőgép féleséget, ahogy ereszkedett hozzánk le a völgybe és pont felénk repült.

Kb. 40 méter magasan volt a föld felett, olyan volt, mint egy AN-26-os.


Félelmetes érzés volt, ahogy felénk tartott...

2010. máj. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
A szlovákok majd a magukat magyarnak tekintő embereket idetoloncolják hozzánk, ez nem baj. Mi meg kétszer annyi cigányt adunk nekik cserébe. :)
2010. máj. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is hallom a repülőt, innen a Tisza-tóról.
2010. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
"A szlovák halálosztagok lesznek azok, ugyanis Fico úgy döntött, felrúgja a NATO és EU tagság minden szabályát" :D
2010. máj. 26. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!