Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Titeket nem...

Jobbikosok! Titeket nem zavarnak ezek a dolgok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időszakban lépten-nyomon futok bele olyan cikkekbe, amik a Jobbik folyamatos erősödéséről írnak. Ez annyira nem is meglepő, hiszen egy gazdaságilag padlón lévő országban, ahol felüti a fejét az elkeseredettség, mindig megerősödnek a szélsőségek. De! A Jobbik programjából (amit nem akarok elvitatni, hogy létezik) hiányzik egy mondat, mégpedig: "ha végtelen mennyiségű pénz állna rendelkezésére az államnak, az alábbi pontokat valósítanánk meg".

Kifejtve:


- nyíltan ellenzik az EU tagságot, a zászlóégetésből, zászlógyalázásból pedig nem nehéz arra következtetni, hogy sürgetnék a kilépést. Jómagam sem tartom tökéletesnek az Uniót, de ha megszüntetnék a támogatások folyósítását és ismét felemelkednének a vámhatárok, mégis miből terveznék beindítani a gazdaságot? Jelenleg a magyar export 80%-a uniós tagországban értékesül, magyarázzam, hogy a vámok milyen súlyos problémákat generálnának? Szerintem nem kell.


- növeljük a rendőrség létszámát, hozzunk létre csendőrséget, szereljünk fel több térfigyelő kamerát, hogy csökkentsük a bűnözést. De miből is? EU-s pénzből? Ja nem.

Arról már nem is szólva, hogy inkább szervezési gondok vannak itt; talán ha nem a parkokban vizelő fiatalokra vadásznának, és nem csak a rendőrségi statisztika javítása lenne a cél piti kis ügyekkel, talán lehetne változás.


- zavarjuk ki a multikat, a külföldi befektetőket, fejlesszük a magyar mezőgazdaságot, ipart... az gondolom senkit nem érdekel, hogy több százezer ember veszítené el a munkahelyét, és miből is fejlesszünk bármit is?


- más: oldjuk meg hatékonyan a cigány problémát! Na, de hogyan is? Mert erre ésszerű megoldási javaslat nem sok van, noha én is égetőnek érzem a kérdést, de legalább megpróbálok józan maradni.


- generáljunk ellenségképet! Zsidók, melegek, liberálisok, EU, mind azon mesterkednek, hogy belülről megsemmisítsék az országot, ez ellen kell hatékonyan fellépni, és akkor majd virágzásnak indulunk. Hát persze, mindig könnyebb ráfogni másra az adott ország helyzetét, mint inkább azon gondolkodni, hogy nem-e a szűk látókörű politika, és a mutyizás, a pénzek felesleges szórása okozza e a problémát.


Várom a cáfolatokat, de egyelőre a zsidób*ziliberális fröcsögés volt a maximum a reakció, az meg valljuk be, nem sok.


(egy közgazdász hallgató)


2014. márc. 27. 07:37
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
lol, a kép a 10. kerületi hős utcából van, naponta 4-szer járok arra, este 10-11 körül is, sose volt semmi bajom.
2014. márc. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
75%

"Elvenné a sok segélyt amit most oszt a fidesz. Szerinted ez mennyi penzt jelente? "


A fidesz lényegesen kevesebb segélyt oszt a kisebbségnek, mint azt az MSZP tette.

Ha szerinted a segélyek 0-ra való leszállításával meg lehet váltani az ipar, mezőgazdaság nélküli magyar gazdaságot, akkor csak gratulálni tudok az agyadhoz....

2014. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

"Egy jobbikos képviselő sem zsidózott egyszer sem."


https://www.youtube.com/watch?v=9ynjwoOoewI


Hazudsz.

2014. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Ez a "Hát persze" és ami mögötte olvashatóból sejtem, hogy a válaszomat lepontozod.



Az EU tagság ellenzése érthető. Gondolom neked nem ment tönkre senki a családodból, aki a földeken dolgozott és leverték az áraikat a multik. (Nekem igen)


Költözz a Diószegi Sámuel utcába és aztán gondold újra a közbiztonsági aggályodat. Válaszolva, hogy miből? Egyszerű! A 24 év alatt az ország szétlopásából meggazdagodott politikai elit lefoglalt vagyonából. Abból sok mindenre futja majd.


Nem elzavarni akarják az összes multit, hanem egyensúlyt teremteni a multik és a hazai ipar között. A hazai ipar feltámasztása után elsőrendűvé tenni a hazai terméket. Ha ehhez az kell, hogy egy-két multit elzavarjanak, akkor legyen így. Én pl szívesen fektetnék pénzt energiát, hogy szerszámokat gyártsak, amiket aztán a boltomban, hazai termékként eladhatok. Most mi van? Kell egy kalapács? menj az OBI-ba. Tudom, hogy ott is van hazai termék, de a monopol helyzetével ne éljen már vissza és mondja azt, hogy: Te magyar add a kalapácsod 100 helyett 20 forintért, különben jobban megéri az ukrán kalapácsot idehoznom.


Cigánykérdés: Továbbra is a Diószegi utcát tudom figyelmedbe ajánlani. Egyébként támogatom az önfenntartó börtönök kialakítását és a büntetési tételek jelentős megemelését és azt, hogy a börtönökben valódi büntetés végrehajtás történjen. Ja, és a halálbüntetés visszaállítását is támogatom.


A generáljunk ellenséget pontra, csak annyit tudok mondani, hogy ez csak nézőpont és intelligencia kérdése. Én Jobbikos vagyok, mégis az egyik legjobb barátom egy MSZP-s cigány. Ennek ellenére azt mondják, hogy a Jobbikosok rasszisták. Aha, persze....

Egyébként nem másra akarják fogni az ország hanyatlását. Ők pontosan tudják, mint mindenki, hogy kik tették tönkre az országot. Ezért is lesz majd elszámoltatás.

2014. márc. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%

" Én Jobbikos vagyok, mégis az egyik legjobb barátom egy MSZP-s cigány."


Ezeket a benyögéseket is úgy imádom.... XD

2014. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Magyarországon most nem a Jobbikkal van a legnagyobb baj, mert a Jobbik sem nem jobb sem nem rosszabb, mint a többi 19 párt és pártocska, mozgalom, csoportosulás,szövetség, közösség, stb. ,akik lehetnek polgáriak és függetlenek, zöldek vagy pirosak, sportosok, vagy földmunkások, harcolhatnak a jólétért, szabadságért, vagy igazságért,a látszólag gazdag párttermésnek, egyetlen eredője van, ami még maradt mindent ellopni Magyarországról. Egy 9-10 milliós széthúzó ország 45 évi kommunizmus diktatura és ugyanannyi orosz megszállás után, közel 25 évi olajszőkítés, simicskázás, hazugság, lopás, félrevezetés után Európa büszkesége lehet, mert ennyi párt, és pártocska egyetlen európai országban sincs. Az ember ha rátekint erre a éhes farkasok falkájára, inkább bevonulna pszichiátriára, minthogy szavazni menjen.Van itt minden , ami Magyarországnak kell cigánypárt, kisgazda, és a nagygazdapárt, munkáspárt,szociáldemokrata , néppárt, jobbik, összefogás, a sportosok és a jólét az MSZP együtt fogunk megkúrni pártja, fájjon a fejed magyar, hogy a sok jó közül kit válasszál? Ez már cirkusz a javából, mindjárt több párt van, mint választó, vagy inkább szavazó. Ne féljetek különlegesen a Jobbiktól, azok jó fiuk, csak néha hangosabban mondják a megszokottnál azt , amit a többi párt csak gondol, vagy csak suttog.De rémüljetek meg ettől a sok párttól,akik Magyarország sírásói lesznek, ha hatalomra kerülnek a következő négy évben. Ezek elfogják lopni még a halottról is a szemfödelet. Jelen pillanatban Magyarországon nincs kilátás a helyzet drasztikus javulására, a kis lépések politikája talán hozhat jobb eredményeket a jövőben, de az állandó változtatás, a becsületlen, amatőr politika kezébe adni hatalmat az ország árulással egyenlő.
2014. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Én is a Diószeghyben laktam,katasztrófa..Igaz,nem törtek be,hozzám legalábbis,de máshova igen. De amikor a külvárosban laktam,oda 3-szor törtek be.Cigányok,mert láttam ,látták.

A baj velük van,mert még csak nem is akarnak megváltozni.Minek vannak akkor a vajdák,cigány önkormányzatok,képviseletek? Egy videóban azt kérdezi a vajda a jobbikost,hogy ki tanítja meg őket aratni???? Hát eddig miért nem tett ő semmit? Gyanítom,mert nem is akart.Ez a kultúrájuk része,ezt így gondolják.Akkor mondhatjuk,hogy ők miért másra mutogatnak?


Tessék,itt a videó.:


https://www.youtube.com/watch?v=tbMEimOyzRo

2014. márc. 28. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Én meg miskolcon a vasgyárban, minden szomszédom cigány, és a környéken csak a vérjobbikosokat szokták megverni/megszurkálni. Engem még sosem. Igaz ugyan, hogy nem is vagyok akkora ökör, mint pl. a szembeszomszédom, hogy a cigányok előtt hangoztassab a radikális, jobbikos/kitelepítős meg segélymegvonós cigánytervet.
2014. márc. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Utolsó:)) Hát én se gárdás egyenruhába közlekedtem:) Igaz,én nő vagyok:) meg nem is gárda tag.:)Meg térfigyelő is van,igaz csak a sarkon.
2014. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Fura ez az állítólagos "közgazdász" kérdező. Bezzeg arra nem tér ki, hogy az MSZP programja 2002-2006-ig miből volt megvalósítható, és hová jutottunk vele? Arra sem tér ki, hogy a Jobbik az EU megreformálásának az elkötelezettje, és amennyiben nincs más mód, akkor a népszavazást írnának ki arról, hogy bent maradjunk-e. Nem csak nálunk vannak euroszkeptikus pártok, tessék csak szétnézni nyugaton is. De gondolom akkor nyugaton is mindenki h*lye, aki nem az EU elkötelezettje. Innen látszik, hogy semmit nem olvasott el a Jobbik programból, mert nem azzal kötekszik, hogy a programpontokra szánt pénzt miért innen és onnan szedik el? De ezt annyira csipázom az "anti-jobbikosokban", hogy szerintük csak a Jobbik programja blődség, más párté az maga a mennyei királyság...mégis a rendszerváltás óta csak összébb kell húzni a gatyán, nem pedig kiengedni...akkor ezek szerint az eddigi kormányok programjai olyan jól lettek összemismásolva ha a sokadik bőrt húzzák le a népről?
2014. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!