Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen párthoz tartoznak,...

Milyen párthoz tartoznak, akik szorgalmasan nyomják itt a Jobbik-ellenes propagandát?

Figyelt kérdés
2014. márc. 25. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. egyikhez sem. Mégsem kedvelem a Jobbikot.
2014. júl. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz egyik párthoz sem tartozni, hogy józan ésszel belássa az ember, hogy a Jobbik programja kivitelezhetetlen, retorikája, amin igyekeznek finomítani, de ettől még nem lesznek hitelesebbek, sem okosabbak minősíthetetlen. Pontosabban magukat minősítik elég alacsony szinten. Jönnek a hazaszeretet dumával, de nem tudnak bölcsen, igaz módon szeretni, jönnek a büszkeséggel, de valójában csak gőgösek.

Ez veszélyesebb, mintha valaki semlegesen érezne hazája iránt. olyanok, akik nemcsak hogy saját vesztükbe futnak, de magukkal akarják rántani az országot is. Lehet, hogy egyeseknél őszinte meggyőződéssel, szívükben becsületességgel, de jó sokan vannak, akikben csak a gyűlölet munkálkodik.


Szóval hogy valaki a józan ész pártján álljon.

2014. júl. 29. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nekem van egy viszontkérdésem.

Milyen párthoz tartoznak akik szorgalmasan nyomják itt a Jobbik melletti propagandát?

Értem ezalatt a fentihez hasonlóan nyílt, vagy körmönfontan burkolt kérdéseket, a Jobbikkal nem szimpatizálók lepontozását, a másképpen gondolkodók hazaárulózását, stb.

2014. aug. 8. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!