Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik beszédeit miért nem...

Jobbik beszédeit miért nem adja le egy TV se?

Figyelt kérdés

gondolok it atw,hír tv,m1



csak a nemzeti tv-n (youtube) tudom megnézni



2014. márc. 18. 16:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%

néhaaz echotv-n szott lenni róluk z az

egyébként meg flnek tőlük, az igazságtól

2014. márc. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
98%
Ha látnák a Jobbik felszólalásait, rendezvényeit a TV-ben, akkor sokan átpártolnának hozzájuk.
2014. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha leadnák akkor most Április 6.-án a Jobbik sokkal nagyobb támogatottságot érne el. Ez pedig a más pártokhoz köthető Tv-csatornáknak nem érdekük.

Az echo tv egyébként leadta múltkor Vona évadnyitóját (1 órában).

2014. márc. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

valamint miért nem mernek kiállni Vonával?

Vona már többször is kihívta Orbánt és Mesterházyt egy vitára

2014. márc. 18. 17:12
 5/19 A kérdező kommentje:
ez meg gyávaság a többi pártól
2014. márc. 18. 17:13
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Azért mert túl sok a birka ember aki bevenné a sok hülyeséget amit a jobbik mond. Nem azt mondom h a többit párt nem hülyeséggel nyomja teli az emberek fejét, de legalább az nem mások ellen uszít és gyűlöletet kelt.
2014. márc. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

6: Látom te még soha az életben nem láttál Jobbik felszólalást, beszédet, meg úgy egyáltalán semmit. De nem baj, osszad csak az "észt", már annyit osztottál, hogy neked nem is maradt!

A többi párt az, ami gyűlöletet kelt, csak nézd meg, azzal vannak elfoglalva, hogy a másikra gyűlölködnek, meg sártdobálnak. Ez idő alatt a Jobbik letett egy tiszteséges programot az asztalra, és naponta több városba/faluba is ellátogatnak fórumokat tartani, beszélni az emberekkel.


De vannak, akinek nem tetszik a tisztességes, becsületes munka, és azok írogatnak itt mindenféle kitalált dolgot a Jobbikról itt.

Ha a tv leadná, hogy a Jobbik valójában mit csinál, akkor 2/3-dal győzne.

2014. márc. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
10%

Én nemrég olvastam a helyi jobbik jelölt programját. Szerinte a kerületben ha nyernek építenek 3 földalattit, amit összekötnek a hévvel (külvárosról beszélünk), megszüntetnek minden adósságot, 3-szorosára növelik a béreket, nem lesz munkanélküliség, meg bűnözés se.

A gond csak annyi, hogy én is megígérhetem az asszonynak, hogy lecserélem a biciklijét egy bmw-re a jövő héten, csak aztán majd magyarázkodni kell, hogy izé, hát őő, elnéztem, valahogy most mégsincs rá.

2014. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Az emberek nem hülyék, és annyira azért nem érdekli őket a jobbos világ.
2014. márc. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként ha valaki nem hiszi el, hogy tényleg kiegyensúlyozatlanul tájékoztatnak a Tv-k (Főleg a TV2, RtlKlub), akkor csak meg kell neki mutatni ezt a linket:


[link]


A 85%-a Jobbikos közlemények elhallgatásásáról szól. Ez tényleg vicc ami itt folyik, sajnos az emberek nem néznek ilyeneknek utána, pedig gyorsan kinyílna a szemük.

(Ez egyébként a Médiatanács kapcsolódó hivatalos oldala, tehát nem kamu.)

2014. márc. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!