Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy a Jobbik határon túl- Szabadkán is hirdeti magát óriásplakáton?

Figyelt kérdés
Szerintem teljesen normális dolog, hiszen 2010 óta már külföldön is élnek magyar állampolgárok.
2014. márc. 18. 01:16
1 2
 1/11 tetro ***** válasza:
75%
Cuki, hogy rögtön meg is adod a választ a kérdésedre. 2010 előtt amúgy szerinted nem éltek külföldön magyar állampolgárok? :DDDDDd
2014. márc. 18. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szerintem az nem cuki, hogy megadom a választ, hanem bevett gyakorlat, hiszen más kérdéseknél is lehet ilyet látni. Másik: az egyszerűsített honosításra gondoltam, ha nem lett volna egyértelmű.
2014. márc. 18. 01:22
 3/11 A kérdező kommentje:
És ha már itt tartunk, akkor te nem válaszoltál, csak beírtál egy nagy semmit.
2014. márc. 18. 01:23
 4/11 tetro ***** válasza:
21%

01.23

mert a kérdésed is egy nagy semmi. komolyan leírtad, hogy 2010-től vannak külföldön magyar állampolgárok? :D mégis hogyan kellene ezt értelmezni máshogy? meg mégis mire vagy kíváncsi? megkérdezel valamit, majd közlöd, hogy ez így van jól. csodás. akár magadban is tarthattad volna.

2014. márc. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Arra vagyok kíváncsi, hogy másnak mi a véleménye erről. Magyarázatként leírtam a véleményem. Ha ennyire zavar ez, akkor csak a kiemelt, nagyobb betűs részt olvasd, vagyis a kérdést.
2014. márc. 18. 01:36
 6/11 anonim ***** válasza:
70%

Helyes.

Szebb jövőt!

2014. márc. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
13%
Nem normális! Aki nem itt él Magyarországon, az ne szavazzon, ne döntsön a mi életünkről!
2014. márc. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Ki akadályozza meg, hogy bármely más párt kampányoljon a határon túl? Ki akadályozta meg, hogy valamely korábbi kormány, akár már '90 - ben megadja az állampolgárságot, szavazati jogot a határon túliaknak? (ez sok más országban is így van, tudomásom szerint Romániában és Szerbiában is). Ez a gyakorlat nem magyar sajátosság.


Lehet mondani, hogy aki nem itt él, ne szóljon bele a dolgainkba, de akkor ezt ilyen alapon mondhatnánk a londoni magyaroknak is. Meg azon hazaiaknak, aki bár ki sem tették a lábukat az országból, de mondjuk 30 - 40 évesek és egy fillér adót még nem fizettek.

2014. márc. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
84%

Normális.


Aki szerint meg ne szóljanak bele a dolgainkba az remélem érti a gazdasági emigránsokra is!

2014. márc. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel külföldről is lehet szavazni, teljesen természetes, hogy ott is megy a kampány. Ezt bármelyik párt megcsinálhatja.
2014. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!