Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikot miért ítélik el...

A Jobbikot miért ítélik el negativan a szavazói miatt?

Figyelt kérdés

2014. márc. 17. 08:32
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Mert minden pártot jellemez az, hogy kik szavaznak rá.
2014. márc. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Miért, milyenek a szavazói? Ugyanolyan emberek, mint bárki más. Baloldali berkekben népszerűek azok a téveszmék, hogy a jobbikosok sikertelen, műveletlen, tanulatlan valakik. Én ezt pont fordítva látom. És a kutatás is azt támasztja alá, hogy a Jobbik az a párt, aminek a szavazótáborát rengeteg diplomás alkotja.
2014. márc. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Gondolom csak azt az 50000 arcot látják, akik kimennek gyűlésekre, tüntetésekre. Én például soha nem vágytam közéjük, mégis a Jobbik mellett teszem le a voksom. Akkor mi jogon tör pálcát bárki is a többi 950 ezer leendő szavazó fölött ha nem is látta, nem is hallotta?
2014. márc. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
13%

nem tudom, hogy mi ez a szerecsenmosdató sértődöttség a szavazók részéről


a jobbik használt militarista jelképeket, ő szervezett egyenruhában masírozó alakulatot, ő foglalkozik egészségügy, meg oktatás, meg munkanélküliek helyett általában rendvédelemmel, meg honvédelemmel, és a jobbik szavazók, azért lettek jobbik szavazók, mert egyetértenek ezzel


akkor most hol itt a gondjuk?


és akkor erre az az érv, hogy az átlag jobbikosok nem is olyanok, mint az igazán jobbikosok? akkor barátom, nem gondolod, hogy rossz helyen vagy? érthetetlen

2014. márc. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

AZ összefüggés kölcsönös. A szavazói a tevékenysége miatt szeretik. És az ellenzői is emiatt nem kívánják a hatalomban látni. Ez a tevékenység ilyen szavazókat vonz. Nem kizárólag a megvezethetőket, hanem azokat is, akik mentalitásuk miatt ezt a tulajdonságot kedvelik. Meg azokat is, akik végső kétségbeesésükben tőlük remélnek - mit is? No itt van a probléma.

A Jobbik negatív megítélése nem a szavazói miatt van. Az következmény, nem ok. Ez a megítélés a Jobbik tevékenysége és céljai miatt van. Mert sokan a lágy szavak mögött is meglátják a durvaságot és a hibás célokat (ez két eltérő dolog, de szorosan összefügg).

2014. márc. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Látom a Jobbik fóbiásoknak nem nagyon van munkájuk, vagy azért kapják a fizut, hogy lepontozzák a jobbikos hozzászólásokat, meg azért néha-néha megmutassák, hogy milyen buták, a kommentjeiken keresztül.
2014. márc. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%
Nagyobb kérdés, hogy A Jobbik szavazoit miért ítélik el negativan a Jobbik miatt?
2014. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Általában a jobbikosok szokták lepontozni a többiek válaszát legjobb nevű. Ettől függetlenül a jobbik szavazók úgy gondolják, hogy a legnagyobb problémát ma a cigányság és a zsidóság jelenti. Ezzel sokan nem értenek egyet, sőt kifejezetten káros attitűdnek tartják. Ezért nem szeretik a jobbikot sokan.
2014. márc. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező! Mert nem ismerik hogy milyen és gondolják hogy sok embert embert negatív érvekkel meg lehet győzni pedig egyáltalán nem.

Mielőtt valaki valamit feltételez előtte jobb lenne utánaolvasni, és nem alaptalanul vádolni majd utána véleményt mondani róla mert én szerintem különb mindegyik pártnál és a magyarok mellett kiállnak legalább. Szóval hajrá jobbik szebb jövőt és kitartást!

2014. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
10: most minden kérdéshez oda kellett írnod, hogy milyen kultúrált vagy, és mekkora barom? Az összeset törölni fogják, jelentve vannak. Hamarosan téged is remélem, mert nincs szükség itt is a hozzád hasonló undorító, gyűlölködő alpári stílust képviselő, lúzer lecsúszott idiótákra.
2014. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!